Kalėdinės dovanos

Ir vėl atėjo visų mėgstamas ir ilgai lauktas metas, kuomet galėsime praleisti daugiau laiko artimųjų rate. Tačiau kartais taip jau nutinka, kad malonumas džiuginti kitus gali tapti dideliu galvos skausmu. Ką daryti, kad taip neatsitiktų ir kas gi yra gera kalėdų dovana?

2

Pirmas mano patarimas būtų pirmiausia pagalvoti apie patį dovanos gavėją ir jo pomėgius. Kur jis daugiausiai praleidžia laiko? Ką mėgsta veikti po darbo/mokslų? Kaip mėgsta atsipalaiduoti savaitgaliais? O gal jis kartais pasakoja, ką svajoja įsigyti ar ko jam labai trūksta. Siūlau pasidaryti kelių punktų sąrašą šitaip nusprendžiant kokia dovana jam būtų geriausia. Jei vis dar sunku apsispręsti, siūlau prisiminti judviejų akimirkas kartu. Gal smagi akimirka iš vasaros atostogų bus geras sufleris linksmiems marškinėliams su jūsų nuotraukomis. Nebūtina dovanoms išleisti daug pinigų, svarbiausia, kad ji būtų nuoširdi ir atrinkta su meile.

Susidarius sąrašą savo artimiesiems metas keliauti į parduotuves. Čia ypatingai gelbsti „Saulės miestas“, sutalpinantis visas reikiamas vietas po vienu stogu.

Ilgais žiemos vakarais puiki dovana bus kažkaus jaukaus, šilto ir malonaus leidžiant laiką namie. Tai gali būti namų ritualams skirtos dovanos: vonios burbulai, jūros druska, namų SPA priemonės (parduotuvė „Rituals”). Visuomet puiki dovana yra knyga – tai puiki proga parodyti žmogui, kad  gerai jį pažįstate ir maloniai nustebinti (knygynas “Vaga”).“Salon H” dovanų čekis būtų nuostabi dovana mylimajai.

Kvepalai – itin elegantiškas gestas. Žmogus bus pamalonintas gavęs norimo kvapo (parduotuvė “Parfum Express”) aromatą. O kuri moteris atsispirtų dovanai iš drabužių parduotuvės? Tikriausiai ne kartą girdėjote aikčiojant: „kokie gražūs bateliai!”, „labai norėčiau šios rankinės, bet dabar negaliu sau leisti jos įsigyti” ir pan., tad kodėl gi nepadovanojus taip norimos odinės rankinės (parduotuvė „Bags 4 You”) ar stilingų aulinukų (parduotuvė „Danija”). O jei vis dar nesugalvojate, ko norėtų jūsų gera draugė ar mylimoji, prisiminkite, kad geriausi moterų draugai – papuošalai. Platus asortimentas laukia juvelyrinėse parduotuvėse „Fashion Zone”, „Kolje” ir „Jahonts”.

4

Jaukiems vakarams namie vyrams tiks šiltos šlepetės ar chalatas/ pižama (parduotuvė „Faustė”). O gal jis nuolat kartoja, kad dievina jūsų rytinę kavą? Nuo šiol galės mėgautis ja ir vairuodamas į darbą, padovanojus karštį palaikantį puodelį (parduotuvė „Presto”). Jei jūsų draugą erzina senos džiržgiančios ausinės, parodykite, kad jis jums rūpi ir padovanokite naujas ausines iš „Topo Centro”. O kuris vyras atsipirktų gavęs dovanų gerą rankinį laikrodį? (parduotuvė „Brandwatch”).

Šiltos bei jaukios dovanos draugui ar mylimajam bus pačios geriausios – juk vyrai mėgsta, kai jais rūpinasi. Kodėl gi savo dėmesio neparodyti dovanojant šiltą žieminę kepurę, šalį ar žaismingas kojines? (parduotuvės „New Yorker”, „Reserved”, „Crop Town”).

3

Šiomis dienomis ypač trūksta laiko, tad puiki dovana gali tapti net šventiniai pietūs ar vakarienė – juk svarbiausia, tikros akimirkos ir džiaugsmas būnant kartu su mylimiausiais žmonėmis.

Taigi… atsakymas tikriausiai yra vienas ir labai paprastas. GERA DOVANA yra parodytas dėmesys artimajam – tikras ir toks reikalingas.

Jaukumo pasitinkant šventes!

Karolina

Karolina Čeponkutė

Karolina Čeponkutė

Gyvenamoji vieta: Šiauliai Hobis: mada, be kurios neįsivaizduoju savo gyvenimo. Tai yra tai, kuo aš kvėpuoju... Taip pat teatras, knygos, blog'ai. Laisvalaikis: kava su draugais, parduotuvės (tiek internete,tiek prekybos centrai), mados naujienos. Mėgstamiausi restoranai: Soya, Sakura. Skaniausias patiekalas: Sushi Mėgstamiausios parduotuvės: Zara, Mango, Reserved, Urban Outfiters, Topshop Mėgstamiausias drabužis: batai! Trys dalykai, kuriems sunku atsispirti: šokoladas, naujas pirkinys, geros kavos puodelis. Geriausia dovana: iš širdies. Geriausias pirkinys: batai,nes jų tiesiog niekada nebus per daug. Prietaisas, be kurio neįsivaizduoji savo gyvenimo: plaukų tiesintuvas, arba... telefonas, nes jame telpa TIEK daug gėrio. Kas tave įkvepia: žmonės, aplinka, ruduo, geros knygos, filmai, menas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: