Kaip tapti vakaro karaliene? Kokteilio aprangos kodas

Tikėtina, kad šventiniu laikotarpiu esate pakviesta į vakarėlį su nurodytu kokteilio aprangos kodu. Tokiu atveju dažnai jaučiamės įspraustos į tam tikrus rėmus, o kartais netgi kyla mintis, kodėl kažkam prireikė varžyti Jūsų laisvę griežtu aprangos kodu?

11

Giliai įkvėpkite ir nurimkite. Šįkart padėsiu išnarplioti kokteilio aprangos kodą ir pasiūlysiu keletą šventinių derinių iš SAULĖS MIESTO parduotuvių.

Tinkamiausias pasirinkimas vakarėlyje, kuriame nurodytas kokteilio aprangos kodas – kelius siekianti ar šiek tiek juos dengianti kokteilinė suknelė. Vilkint suknelę nepamirškite, kad kuo trumpesnė suknelė, tuo kuklesnė turėtų būti jos iškirptė, ir atvirkščiai.

13

Kalbant apie drabužių spalvas turite nevaržomą laisvę rinktis nuo sodrių iki pastelinių atspalvių, svarbiausia, kad pasirinktas spalvų sąskambis derėtų prie jūsų odos ir suteiktų šventiško švytėjimo. Gal šįkart sužibėsite raudona suknele?

1

Suknelė – „Reserved“, rankinė – „Bags 4 You”.

Atsižvelkite į tai, kur ir kelintą valandą vyksta renginys – jei renginys oficialesnis, puikiai tinka dėvėti suknelę. Tačiau taip pat galite drąsiai rinktis palaidinės ir sijono/kelnių derinius ar puošnesnį kostiumėlį. Tik pasirinkti audiniai turėtų būti prabangesni nei dėvimi dienos metu.

2

Sijonas, palaidinė – „Reserved“, delninė – „Bags 4 You”.

Rinkitės tiesų ar platėjantį sijoną iš aksomo, odos, tiulio, žakardinio ar kitokio puošnaus audinio.

4

Sijonas, palaidinė – „Reserved“, delninė – „Bags 4 You”.

Puošniai atrodys kelių sluoksnių, lengvai krintančios palaidinės iš šilko, kokybiško poliesterio, viskozės. Rinkitės šilkines plačias, siauras ar tiesias kelnes, aksominį arba šilkinį švarką.

9

Lengva palaidinė puikiai derės su odiniu ar žakardinio audinio sijonu/ kelnėmis.

7

Palaidinės, kelnės, kaklo papuošalas – „Reserved“, rankinės – „Bags 4 You”.

Norėdamos atrasti idealų derinį būtinai atsižvelkite kur esate kviečiami – gal tai darbo vakarėlis restorane, o gal kalėdinis draugų susibūrimas naktiniame klube? Vakarėlio vieta gali šiek tiek pakoreguoti kokteilio aprangos rėmus, pavyzdžiui, naktinio klubo aplinka daug mažiau įpareigoja nei prašmatnus restoranas.

3

Tiulio sijonas, palaidinės, švarkelis, kaklo papuošalas – „Reserved“, rankinė – „Bags 4 You”, choker –„By o la la“.

Bijodamos prašauti pro šalį galite rinktis visuomet madingą klasiką, pavyzdžiui, dailią juodą suknelę.

5

Suknelė – „Reserved“, delninė – „Bags 4 You”.

Tačiau nenorėdamos tapti nuobodžia, eiline juoda suknele vilkinčia asmenybe, rinkitės įdomesnį suknelės siluetą, audinį arba įvaizdį užbaikite originaliais, ryškesniais aksesuarais, kurie pagyvins juodą  suknelės spalvą.

6

Suknelė – „Reserved“, rankinė – „Bags 4 You”.

Nepamirškite ir kitų šventinių atributų – delninių, papuošalų arba batelių. Netinkamai parinktas elementas gali sugadinti net ir kruopščiausiai sudėliotą įvaizdį. Negalvokite, kad niekas nepastebės prie nuostabios, puošnios suknelės lyg netyčia prigriebtos kasdienės rankinės. Pasitelkite fantaziją, tačiau jei atsistojus prieš veidrodį dėl vieno ar kito aksesuaro kyla bent menkiausia abejonė – atminkite, kad mažiau yra daugiau!

10

Šventiniu laikotarpiu ypač aktualus blizgesys. Tad prie neįmantrios juodos ar kitokios vienspalvės suknelės puikiai tiks metalo blizgesio, lakuotos odos, dekoruotos blizgiais žvyneliais ar madingais kutais delninės. Taip pat įvaizdžiui šarmo galite suteikti delninėmis, dekoruotomis metalinėmis kniedėmis ar apkaustais.

14

Nenumokite ranka į pėdkelnes – jos turi būti pasirenkamos atsižvelgiant į vilkimą suknelę. Prie tamsios, ilgomis rankovėmis suknelės tiks juodos matinės ar juodos peršviečiamos pėdkelnės. Tačiau jei suknelė apnuogina rankas ir iškirptę, tuomet geriausias pasirinkimas – kūno spalvos pėdkelnės. Šviesių spalvų deriniai įpareigoja rinktis šviesias kūno, smėlio arba pieno spalvos pėdkelnes. Šventiniu laikotarpiu galima eksperimentuoti su pėdkelnėmis, dekoruotomis blizgiais kristalais, įdomesniu raštu ar siūle nugarinėje blauzdos dalyje.

15

Nors vakarėlis vyks patalpoje, tačiau lauko drabužiai turi derėti prie visumos, todėl prie kokteilio aprangos rinkitės vilnos paltą ar apsiaustą, o gal net stilingus kailinius (tik jokiu būdu ne striukę!).

8

Jei tinkamo palto neturite, galbūt, pavyks įvaizdį išgelbėti pečius apgobiant stilingu šaliku, didele skara ar ponču, kuris itin madingas šį sezoną.

Taigi gavusios pakvietimą su nurodytu kokteilio aprangos kodu nepanikuokite – iš pradžių ramiai apgalvokite būsimą savo stilių. Nemanykite, kad aprangos kodas neleis Jums atsiskleisti kaip asmenybei – ieškokite įdomių, išskirtinių detalių, galinčių atskleisti Jūsų privalumus, o aprangos kodas tebūna ta kelrodė žvaigždė, padėsianti neišklysti iš kelio. Iki!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: