Kaip susikurti jaukumą namuose?

Atėjus rudeniui gėlėmis nuklotus laukus keičia krentantys medžių labai, o trumpas vasariškas sukneles – šilti ir jaukūs megztiniai… Kaip ir gamtoje taip ir mūsų namuose įsivyrauja ramybė ir daugelį vakarų praleidžiame ne besilinksmindami su draugais, bet namuose su savo šeima… Kiekvienai iš mūsų atėjus rudeniui norisi papuošti savo namus ir suteikti jiems jaukumo, būtent todėl aš šiandien jums pristatysiu kelis būdus kaip lengvai tai galite padaryti.

7ba0a855e1df1498edf588ea87c72fba

Namų kvapas – kiekviena žinome, jog visi namai turi savo kvapą, kurį užuodus mus užplūsta ramybė… Būtent todėl savo namams siūlyčiau rinktis kuo kokybiškesnį bei jums prie širdies esantį aromatą, nes jis jus lydės kasdien ir padės atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos.

Be to, prekybos centro „Saulės miestas“ parduotuvėse galite rasti ne tik įprastų namų kvapų, bet ir stilingai atrodančių kvapiklių, kurie pasitarnaus ir kaip stilinga interjero detalė jūsų namuose.

Processed with VSCO with a9 preset

(Šiuos namų kvapus galite įsigyti „Rituals“ bei „Skonis ir kvapas“ parduotuvėse)

Aromatinga arbata – kai žvarbų rudens vakarą grįžti namo, nėra nieko geriau nei aromatinga arbata iš išskirtinio grožio puodelio bei pokalbis su artimu žmogumi… Įsigyjus nedidelį graviruotą arbatinuką bei kelis puodelius, arbatos gėrimas tampa tarsi be galo smagus ritualas, kuris gali tapti kasdienine jūsų šeimos tradicija.

Processed with VSCO with a9 preset

(Šį arbatinuką bei puodelius galite įsigyti parduotuvėje „Skonis ir kvapas“)

Žvakės – jos visada buvo ir bus neatsiejama jaukumo bei romantikos dalis. Svarbiausia tai, jog žvakės yra ne tik įrankis jaukumui sukurti, bet ir puiki interjero detalė, kuri padės jūsų namams atrodyti stilingai. Na, o jei norite atsipalaiduoti ir skirti valandėlę sau lietingą rudens vakarą, patarčiau prisipilti karštą vonią, užsidegti žvakių bei skaitant mėgstamą knygą tinkamai užbaigti sunkią darbo dieną.

Processed with VSCO with a9 preset

(Šią žvakę galite rasti parduotuvėje „Rituals“)

Tikiuosi, jog mano patarimai padės jums susikurti jaukų rudenį savo namuose, o aš bėgu kepti gardaus obuolių pyrago, nes juk koks ruduo be jo ar ne?

Su linkėjimais,

Kamilė

Kamilė Dambrauskaitė

Kamilė Dambrauskaitė

KAMILĖ: Gyvenamoji vieta: Šiauliai Hobis: Domėjimasis mada, kelionės, sportas ir knygos Laisvalaikis: asmeninio tinklaraščio rašymas, sportas, buvimas su draugais, knygų skaitymas Mėgstamiausi restoranai: jei Šiauliuose, tai Don Vino ir Sakura Skaniausias patiekalas: Hmmm... tikriausiai kažkuo ypatingos ar gurmaniškos salotos Mėgstamiausios parduotuvės: Zara, Mango, asos.com, nedideli senamiesčių butikai pilni lietuviškos kūrybos Mėgstamiausias drabužis: patogios odinės kelnės! Trys dalykai, kuriems sunku atsispirti: skanus maistas, išsvajotas pirkinys arba įdomi knyga Geriausia dovana: kelionė! Geriausias pirkinys: prabangūs ir kokybiški batai arba rankinė Prietaisas, be kurio neįsivaizduoji savo gyvenimo: telefonas Kas tave įkvepia: stiprios ir įdomios asmenybės, mados tinklaraščiai, Instagram bei Pinterest platformos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: