Kaip su vienu rūbu atrodyti vis kitaip?

Ar jaučiate artėjantį pavasarį? Visai nesvarbu, kad besispyriojanti žiema dar pažeria šlapio sniego. Rytai brėkšta šviesesni, o vis garsiau čiulbantys paukščiai praneša – jis ateina. Ką jau bekalbėti apie parduotuvių lentynas, taip ir viliojančias naujos pavasario kolekcijos grožybėmissmiley.

Bijote, kad jūsų piniginei visai nepatiks į spintą besibraunantis pavasaris? Nebūtinai! Juk nereikia atnaujinti viso garderobo… Vos pamačiusi įsimylėjote vitrinoje kabančią žavią naujos kolekcijos palaidinę? Patariu – be sąžinės graužimo griebkite ją kuo greičiau, nesvarbu kiek ji bekainuotų. Verta atsižvelgti į sudėtį, kokybę, o prie ko ją priderinti – tikrai rasite! Tai gali būti švarkas, kurį pirkote per žiemos išpardavimą arba kelnės, kurias turite savo spintoje ir nešiojate kone kasdien.

Pabandžiau ir aš. (Toks eksperimentas man ne pirmas – kelis įvaizdžius esu bandžiusi sukurti su juoda suknelesmiley). Bet šį kartą mano taikiklyje sudėtingesnė užduotis: raštuota palaidinė, kuriai kompaniją rasti pamėginau ne tik įvairiose Saulės miesto parduotuvėse, bet ir savo spintoje. Taigi, pradedam!

Patikusią palaidinę radau parduotuvėje Reserved Saulės mieste (24,99 Eur). Žavi, traukianti akį, iš pirmo žvilgsnio labiau tinkanti pasipuošti, o ne kasdienai.  Bet tik iš pirmo žvilgsnio!

pal1

Pirmas derinys.Tinka kasdien eiti į darbą, ypač, jei aprangos kodas ten griežtesnis. Juodos kostiuminės kelnės, juodas beveik klasikinis švarkelis, dailūs bateliai – jūs jau pasiruošusios! Įsimeskite į rankinę masyvų vėrinį ir iš po darbo galėsite keliauti tiesiai į vakarėlį – tiesiog švarką pakeiskite vėriniusmiley.

pal2

Švarkas Reserved – 14,99 Eur; kelnės Reserved – 34,99 Eur; bateliai Reserved – 39,99 Eur; papuošalas House – 10,99 Eur.

Esate sijonų fanė? Štai derinukas, su kuriuo puikiai jausitės darbe. Kitokio rašto, bet taip pat juodai baltas sijonas, dirželis, labiau pabrėžiantis liemenį, žavūs bateliai, tinkantis kuklus aksesuaras – pirmyn į verslo susitikimą! 

pal3

Sijonas Monton – 49,95 Eur; papuošalas House, dirželis Reserved, bateliai Deichman – iš mano garderobo.

Trečias derinys – vakarėliui. Odinės kelnės, ryškus švarkelis, prie jo derantys ryškiaspalviai bateliai, pora aksesuarų – ir jūs spalvinga asmenybė, traukianti visų žvilgsnius!

pal4

Švarkas Reserved – 34,99 Eur; bateliai Reserved – 29,99 Eur; kaklo papuošalas Reserved – 12,99 Eur; kelnės House – iš mano garderobo, apyrankė – dovana.

Keliausite su drauge ramiai pasėdėti į kavinę? Ketvirtas derinukas kaip tik tam. Vėl juodai baltas raštuotas sijonas, paprastas juodas laisvalaikio švarkas ir patogūs bateliai, jei netyčia po kavinės patrauktumėte į šokių aikštelęsmiley.

pal5

Sijonas House – 14,99 Eur; švarkas NewYorker, batai Danija – iš mano garderobo.

Savaitgalį ruošiatės trumpai ekskursijai į netolimą užsienį? O gal keliausite aplankyti draugus į sostinę ir turbūt kopsite į Gedimino kalną? Be savo palaidinės – nė iš vietos! Kadangi ketinate aktyviai praleisti laisvalaikį, renkamės kuo patogesnį derinį: plėšyti (arba ne) džinsai, iš pirmo žvilgsnio nederantys su pasirinkta palaidine, čia puikiai tinka. Prideriname juodą odinę striukę, patogius batus, o akcentas bus kuprinė – patogiausias kelionių palydovas!

pal6

Striukė House – 54,99 Eur; kuprinė Reserved – 24,99 Eur; džinsai NewYorker, batai Danija – iš mano garderobo, papuošalas ir plaukų juostelė – dovanos.

Draugai netikėtai pakvietė į gan prašmatnų vakarėlį ir jūs, žinoma, neturite ką apsirengti? Tam mūsų šeštasis derinys. Mūsų palaidinė gali pasikeisti neatpažįstamai, jei tinkamai parinksite jai kompaniją. Žavus klasikinis pieštuko formos sijonas, priderinti bateliai ir masyvus papuošalas – jūs jau pasiruošusi. Juk išskirtinumas dažnai slypi paprastume!

pal7

Sijonas Monton – 49,95 Eur; kaklo papuošalas Monton – 25,95 Eur; auskarai Monton – 2,52 Eur; bateliai Deichman – iš mano garderobo.

Taigi, viena palaidinė, kuri galės papasakoti daug skirtingų istorijų apie jussmiley. Paprasta, bet neprasta, net jei reikia pasipuošti. Svarbiausia, išdrįsti derinti iš pirmo žvilgsnio, rodos, nederančius elementus. Šiuolaikinio stiliaus tendencija – eklektika, vyraujanti tiek spalvose, tiek raštuose. Nebijokite eksperimentuoti ir atrasti naujus derinius, apie kuriuos nebūtumėte nė pagalvojusi. Juk viena iš pagrindinių pavasario/vasaros mados tendencijų 2016 metais – raštų derinimas. Šįkart kaip tik pabandėme porą derinukų. Kitą kartą pažadu apžvelgti ir kitas artėjančio sezono tendencijas.

Gražaus artėjančio pavasario laukimo!

Su meile,

Kristina

 

 

Kristina

Kristina

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: