Kaip rengsitės per šventes? (2 dalis)

Galime ant pirštų suskaičiuoti likusias dienas iki didžiųjų metų švenčių. Laikas pagalvoti apie šventinius apdarus! Jau rašiau apie drabužių derinius prieššventiniam laikotarpiui ( žr. įrašą  „Pasiruošimo šventėms maratonas prasideda! Kaip rengsitės per šventes?“ ), o dabar patarsiu, kaip galėtumėte pasipuošti Kalėdų dienomis, Naujųjų metų sutikimo šventėje ar jaukiuose draugų, šeimos susibūrimuose.

s1

Turbūt visi laukiate to momento, kada visa šeima susėda prie Kūčių stalo.  Aš šito vakaro laukiu ne dėl vaišių (na, gal šiek tieksmiley), bet dėl magiško jausmo, kupino meilės ir šilumos. Neįsivaizduoju savęs tuomet be jaukaus, šilto megztuko. Kalbu apie mielus, minkštus, žavius kalėdiniais elniukais, snaigių raštais, imbieriniais sausainiukais ar kitais šventiniais atributais margintus nertinius, kurie gal kartais truputį juokingi, bet juk gera nuotaika svarbi per šventes, ar nesmiley?

s2

Aš ir pati jau seniai ieškojau tokio megztuko jaukioms švenčių akimirkoms ir nudžiugau, radusi didelį jų pasirinkimą parduotuvėje House. Ilgai negalvojusi nusprendžiau, kad mano spintoje prisiglaus gražuolis su elniuko ragaissmiley.

s3

Nežinau, kokios tradicijos Jūsų šeimose, bet mes dovanas išpakuojame tuoj pat po Kūčių vakarienės (neturime kantrybės laukti iki rytosmiley). Bet jeigu Jums teks tyliai tykoti ateinančio Kalėdų Senelio per naktį, tai siūlau nešalti – pasirinkite jaukią pižamąsmiley.

s4

Per Kalėdas skubame aplankyti artimuosius ir draugus. Norime atrodyti puošniai, bet ir jaustis patogiai. Megztos suknelės su storesnėmis pėdkelnėmis, megztuko ir kelnių ar sijono derinys – geriausias pasirinkimas. Nebijokite šiek tiek blizgesio, linksmų raštų ar piešinių – juk šventės, galite leisti sau atsipalaiduoti!

s5

Per šventes lankysiu visus artimiausius žmones (juk reikia apsikeisti dovanėlėmissmiley), todėl noriu būti pasiruošusi ir pasipuošusismiley. Štai mano laimikiai, pričiupti parduotuvėje House.

s6

Pasitinkant  Naujuosius, kažkodėl prisimenu sceną iš filmo „Seksas ir miestas“, kur pagrindinė herojė Kerė, pasipuošusi pižama, ilgais kailiniais, blizgia berete ir aukštakulniais, bėga Niujorko gatvėmis pas draugę, kad paskutines senųjų metų akimirkas praleistų kartu. Man ši filmo scena neįtikėtina – tokia jaukiai magiška ir stilinga. Naujųjų metų naktis visada pilna naujų lūkesčių, todėl ir atrodyti norisi ypatingai. Man, kaip ir filmo herojei, išlydint senuosius metus, aprangoje norisi šiek tiek netikėtumo, blizgesio, kailio, kad nebūtų šalta keliant šampano taurę fejerverkų šviesoje.

s7

Jei norite atrodyti prabangiai, rinkitės madingus žakardinio audinio ar sutažo technika dekoruotus drabužius. Išmėginkite smaragdo ir garstyčių spalvos derinį. Kokį aprangos variantą pasirinksite, priklauso, žinoma, ir nuo aplinkos, kurioje numatoma šventė. Apgobkite pečius kailiu ir Jūs jau pasiruošusi Naujametiniam vakarėliui!

s8

Jei leidžia aprangos kodas, galite rinktis ir patogesnius derinius, kurie taip pat atrodo įspūdingai, ar nesmiley?

s9

O aš planuoju pasipuošti vienu iš šių derinių, kuriuos radau parduotuvėje House.

s10

Kad ir kaip skubėtumėte ruoštis šventėms, nepamirškite paties svarbiausio dalyko – savęs ir Jus supančių mylinčių žmonių. Tikiu, kad norite nustebinti artimuosius maloniomis dovanėlėmis, bet kartais juk užtenka šilto žodži prie kvapnios arbatos puodelio. Gal netyčia susitiksime Saulės mieste, kur skubėsime sudėlioti paskutinius šventinius štrichussmiley? Įamžinkite šventines akimirkas prie įspūdingos Saulės miesto šventinės eglės, o aš linkiu pačių gražiausių ir jaukiausių švenčių!

Iki!

 

Jūsų stiliaus draugė Ilona

 

 

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: