Kaip puoštis šv. Valentino dieną?

Širdelėmis, kvapniomis žvakėmis, mielais meškučiais bei gardžiausiais saldumynais nuklotos parduotuvių lentynos neleis suabejoti – prasidėjo Valentino dienos karštinė.

Būsimai šventei stropiausi ruošiasi mažiausiai prieš savaitę – dėl originalesnės dovanėlės lekia per visas parduotuves, ne mažiau norisi nustebinti ir puošnesniais rūbais bei dailia išvaizda. Šiek tiek primena maratoną prieš didžiąsias metų šventes? Verčiau nurimkite – dažnai pati  geriausia dovana yra šiltai praleistas laikas kartu, o šventinės aprangos idėjų rasite šiame mano įraše.

O jūs ar jau suplanavote tobulą Valentino dienos scenarijų? Pasimatymams dienos metu puikiai tinka bohemiškos romantikos įkvėpti deriniai. Nebijokite lengvos suknelės, kurią apgobusi kailine liemene tikrai nesušalsite.

6

Tokie bohemiški aprangos variantai tiks trumpiems pasivaikščiojimams, kuriuos, net neabejoju, norėsis pratęsti jaukioje kavinėje. Gal sugalvosite užsukti gardžios kavos ir širdį pamaloninančio deserto į naujai atsidariusią kavinę „Vero Cafe“ SAULĖS MIESTE?

7

Jei suplanavote vakarą praleisti teatre, galite išbandyti ilgą bohemiškos suknelės variantą.

4

Suknelė, kailiniai – „Milano Aveniu“, rankinė – „In Style“, batai – „Viva Batai“

Dienos šviesėja ir saulės spinduliai vis dažniau praskaidrina nuotaiką, tad pasivaikščiojimas gali būti ne mažiau romantiškas laiko praleidimo būdas. O jei dar pasidarysite vieną kitą romantišką nuotrauką, tikiu, kad prisiminimai bus patys šilčiausi.

14

Žaismingesnė rankinė, įdomesni batai ar spalvingas ryškus paltas – jūsų koziriai lauke, nes kiti rūbai gali taip ir likti nepastebėti besislepiantys po paltu.

5

Suknelė, puspaltis – „Ombre Pura“, batai – „Danija“, rankinė – „Bags 4 You”, raktų pakabukas – „Galanta“

Nuostabus pasimatymas gali prasidėti įdomaus filmo seansu. Tokioje aplinkoje norisi jaustis patogiai ir išsiskirti stiliaus pojūčiu bei įdomiomis įvaizdžio detalėmis. Gal šįkart padės ryškesnis bomber tipo švarkas?

13

Kartais smagu pabėgti iš namų aplinkos ir pasimėgauti pietumis ar vakariene jaukioje vietoje. Kai nesinori sukti galvos dėl stiliaus įmantrybių – geriausia rinktis suknelę.

12

Aš varvinu seilę į šią smaragdo spalvos suknelę, kurios modelis nėra pernelyg išskirtinis, tačiau labai universalus – lengvai pritaikomas tiek darbe su nertiniu, tiek ir restorane vakarieniaujant.

2

Suknelė – „Ombre Pura“, kailiniai – „Milano Aveniu“, kuprinė ir raktų pakabukas – „Galanta“, kaklo papuošalas – „Eurokos“, batai – „Viva batai“

Seniai rezgu mintį nueiti į „Forto“ restoraną vakarienės, gal šią Valentino dieną pavyks? Ši raudonojo vyno spalvos suknelė tokiai progai tikrai puikiai tiktų!

1

Suknelė – „By o la la“, rankinė – „Bags 4 You”, batai – „Viva batai”

Taip pat nepamirškite, kad jau vasario 14d. vakare SAULĖS MIESTE vyks tikras magijos šou. Kur magija, ten ir blizgesys… Gal sužibėkime ir mes, juolab, kad metalo blizgesio mada bus aktuali ir šį pavasarį?

8

Metalo blizgesio rūbai ir aksesuarai puikiai tinka vakarui, bet nebijokite jų ir dienos metu. Plisuotas sijonas ar metalo dulkėmis purkšti džinsai – gaivus pasirinkimas.

9

Subtilus seksualumas – dažnai sutinkama sąvoka. O kaip tai įgyvendinti realiame gyvenime? Apnuoginkite pečius! Tai subtiliai seksuali moters kūno vieta. Ateinantį sezoną vietoj abiejų pečių atidengsime tik vieną – bus madinga asimetrija.

10

Burgundiško vyno atspalvis, nuostabūs nėriniai ir nevaržantis siluetas – ši palaidinė iš „By o la la“ tiesiog pakerėjo mane!

3

Palaidinė, kelnės – „By o la la“, rankinė –„In Style“, batai –„Viva batai“

O jei ir jūs esate nevaržančių drabužių siluetų gerbėja – išbandykite sportinės elegancijos įkvėptą įvaizdį. Žinoma, be aukštakulnių čia neapsieisite!

11

 

Tegu jūsų širdys plaka smarkiau! Beje, primenu, kad vasario 13-14 dienomis pirkdami SAULĖS MIESTE už 10 Eur ar daugiau, dovanų gausite širdies formos helio balioną. Juk šventinę nuotaiką kuria smulkmenos!

Šiltų akimirkų!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: