Kaip puoštis Rugsėjo 1-ąją?

Atrodo net nespėjau pastebėti, o vasaros jau nebėra, ir Rugsėjis jau čia pat… Žinoma, dažniausiai Rugsėjis tampa naujų darbų, tikslų ar mokslų pradžia! Kadangi, pati tik šiais metais baigiau mokyklą, todėl puikiai suprantu Rugsėjo 1-osios reikšmę ir numanau kaip reikėtų apsirengti tokios šventės proga. Būtent todėl šiandien jums pristatysiu keturis aprangos variantus, kurie puikiai tiks mokslų pradžios šventei.

Mėgstančioms eleganciją ir paprastumą: šis derinys puikiai tiks merginoms, kurios supranta, ką reiškia posakis: „Mažiau yra daugiau“ ir naudoja šią frazę galvodamos apie kasdieninę savo aprangą. Juodos klasikinės kelnės bei stilingi bateliai suteiks rimtumo, o puošni bei išskirtinė balta palaidinė suteiks šventnės nuotaikos ir padės jums atrodyti nuostabiai.

Processed with VSCO with a9 preset

(Balta palaidinė ir kelnės – „Tiffi“ / Batai – „Danija“)

Norinčioms atrodyti madingai: taip taip, būtent langeliai šį sezoną yra tikras must have kiekvienos mados mylėtojos spintoje! Prie šios išskirtinės suknelės priderinus kuklų rankinuką bei įdomius batus atrodysite ne tik be galo stilingai, bet ir elegantiškai.

Processed with VSCO with a9 preset

(Suknelė – „Reserved“ / Batai – „Danija“ / Rankinė – „Monton“)

Processed with VSCO with a9 preset

Mėgstančioms puoštis: kiekviena žinome, jog ne visiems Rugsėjo 1-oji būna tokia pati… Vienoms tai eilinė mokslo metų pradžia senoje mokykloje, o dvyliktokėms tai paskutinė Rugsėjo 1-osios šventė mokykloje. Būtent šios šventės metus daugelis merginų pasipuošia aukštakulniais bei puošnesnėmis suknelėmis, o aš tokiu atveju siūlyčiau rinktis šią ramios, subtilios spalvos, bet be galo prabangiai atrodančią suknelę ir kuklius aukštakulnius.

Processed with VSCO with a9 preset

(Suknelė – „Midi Dilema“ / Aukštakulniai – „Danija“ / Rankinė – „Monton“)

Norinčioms paslėpti figūros trūkumus: labai dažnai jaunos merginos turinčios apkūnesnį kūną jo gėdijasi, tačiau, mano nuomone, svarbiau yra ne tai, koks tavo kūnas, o tai kaip tu moki užmaskuoti savo trūkumus, nes kiekviena moteris jų turi į valias… Būtent todėl turinčioms stambesnį liemenį ar klubus, bet turinčioms gražias kojas, patarčiau rinkti platesnę suknelę iki kelių! Ji ne tik paslėps jūsų trūkumus, bet ir padės atrodyti be galo madingai, nes šis polka dots raštas madingas visą šį sezoną.

Processed with VSCO with a9 preset

(Rankinė – „Monton“ / Aukštakulniai – „Danija“ / Suknelė – „Midi Dilema)

Tikiuosi mano patarimai padės jums atrodyti nuostabiai mokslo metų pradžios šventės metu, o aš linkiu gražios šventės ir linksmos paskutinės vasaros savaitės!

Kamilė

Kamilė Dambrauskaitė

Kamilė Dambrauskaitė

KAMILĖ: Gyvenamoji vieta: Šiauliai Hobis: Domėjimasis mada, kelionės, sportas ir knygos Laisvalaikis: asmeninio tinklaraščio rašymas, sportas, buvimas su draugais, knygų skaitymas Mėgstamiausi restoranai: jei Šiauliuose, tai Don Vino ir Sakura Skaniausias patiekalas: Hmmm... tikriausiai kažkuo ypatingos ar gurmaniškos salotos Mėgstamiausios parduotuvės: Zara, Mango, asos.com, nedideli senamiesčių butikai pilni lietuviškos kūrybos Mėgstamiausias drabužis: patogios odinės kelnės! Trys dalykai, kuriems sunku atsispirti: skanus maistas, išsvajotas pirkinys arba įdomi knyga Geriausia dovana: kelionė! Geriausias pirkinys: prabangūs ir kokybiški batai arba rankinė Prietaisas, be kurio neįsivaizduoji savo gyvenimo: telefonas Kas tave įkvepia: stiprios ir įdomios asmenybės, mados tinklaraščiai, Instagram bei Pinterest platformos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: