Kaip puoštis, kai laukiesi?

Prisipažinsiu, kad šią vasarą išgyvenu ypatingą laikotarpį – nuolat stebiu savo didėjantį pilvelį. Kaip ir dauguma besilaukiančių, susiduriu su kasdiene spintos dilema – rūbų, rodos, tikrai daug, bet tik maža dalis tinkami nėštumo laikotarpiu. Vieni jų tiesiog nepatogūs, o kiti, nors ir tinka įsprausti pakitusias kūno formas, bet atrodo nei šiaip, nei taip. Negi pastojus reikia kardinaliai keisti garderobą ir pulti siaubti nėščiųjų rūbų skyrius?

8

Aš nusprendžiau per daug neišlaidauti ir įsigyti vos kelis būtinus daiktus. Kadangi ši vasara ypatingais karščiais nelepina, tad džinsai taip pat buvo mano sąraše.

6

Nėščiosioms skirtų džinsų labai nemėgstu, todėl įsigijau porą džinsų su guma iš parduotuvės „House“. Jie, kaip ir trikotažiniai sijonai ar šortai su guma, puikiai tinka apvalėjančiam pilvukui. Beje, derindamos prie džinsų marškinėlius, atminkite, kad nėščiosioms gražiau atrodo ilgesnės palaidinės. Išbandykite palaidines, sutraukiamas dirželiais apačioje – taip suteiksite figūrai siluetą ir išvengsite plėvesuojančio, beformio rūbo įspūdžio.

4

Suknelės, suknelės ir dar kartą suknelės išgelbės visas nėštukes, kai ištiks spintos krizė. Ypač tinka ilgos, sutrauktos po krūtine ar tiesaus silueto, gražiai įrėminančios pilvelį.

2

Siūlau pamėginti ir sportiško stiliaus, trumpesnes sukneles, kurias sėkmingai vilkėsite ir atgavusios kūno formas.

5

Laisvai po krūtine krintanti suknelė bus tinkamas pasirinkimas ir vasaros iškilmėms.

3

Nėščiosioms ypač tinka įvairios liemenės, kardiganai ar švarkeliai, kurie gali būti ir įliemenuoti, ir laisvesni, kaip pvz. bomber ar kimono tipo.

7

Tik nekankinkite savęs, bandydamos užsegti braškančias sagas – gražiau atrodys prasagstytas, laisvai krentantis švarkas.

1

Šįkart rūbus, aksesuarus ir kai kuriuos batus rinkausi iš parduotuvių „Reserved“, „Takko Fashion“ ir „House“. Ir man lengvai pavyko apsieiti net ir be specialių, nėštumui skirtų rūbų, todėl bet kurį čia vilkėtą drabužį puikiai pritaikysiu ir atgavusi įprastą savo kūną. Nepamirškite, kad išpardavimai Saulės mieste tęsiasi ir pirkite protingai, kad sulaukusios savo stebuklėlių galėtumėte toliau sėkmingai puoštis naujais pirkiniais!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: