Kaip išlikti stilingai sporto klube?

Artėjant pavasariui kiekviena po truputį ruošiamės šiltajam sezonui ir grįžtame į sporto klubus. Todėl šiandien norėčiau pasidalinti trimis įvaizdžiais, ką rengtis sporto salėje.

Merginoms, kurios nori būti ryškios, siūlau rinktis pilkos ir neoninės rožinės spalvos sportinę aprangą. Tokios spalvos nuteiks entuziastingai ir suteiks daugiau motyvacijos sportuoti. Taip pat ši apranga puikiai tiks, jei mėgstate marškinėlius su įkvepiančiais užrašais.

image3 (3)

IMG_3241

Šią sportinę aprangą galite rasti „Saulės miesto“, „NEWYORKER“ parduotuvėje

Merginoms, mėgstančioms šilumą, siūlyčiau rinktis veliūrinės medžiagos aprangą. Ši apranga itin šilta, jauki ir patogi, be to ir labai stilingai atrodo. Ją galite dėvėti ne tik einant sportuoti, bet ir jaukiai vakarojant namie.

image5

IMG_3244

Šią sportinę aprangą galite rasti „Saulės miesto“, „LINDEX“ parduotuvėje

Na, o merginoms, kurios nori išsiskirti iš minios, patiks ši originali sportinė apranga su įvairiais geometriniais raštais. Svarbiausia, kad su išsirinkta apranga jaustumėtės laisvai, patogiai ir patiktumėte pačios sau. Juk geras nusiteikimas ir puiki nuotaika lemia ir gerą treniruotę!

image1 (5)

image2 (3)

Šią sportinę aprangą galite rasti „Saulės mieste“, „NEWYORKER“ parduotuvėje

Išlikite stilingos net ir sporto salėje!

Brigita

Brigita Vilijošiūtė

Brigita Vilijošiūtė

Gyvenamoji vieta: Šiauliai Hobis: domiuosi kosmetika, mada, taip pat mėgstu knygas Laisvalaikis: rašau savo tinklaraštį, skaitau knygas, mėgstu aplankyti įvairias Lietuvoje esančias vietas bei eksperimentuoti su kosmetika Mėgstamiausi restoranai: Lėja, London Grill, Soya, Talutti Skaniausias patiekalas: sushi Mėgstamiausios parduotuvės: Reserved, Stradivarius, Bershka, Lindex Mėgstamiausias drabužis: oversized megztukai Trys dalykai, kuriems sunku atsispirti: katinams ir.... rausvos spalvos drabužiams Geriausia dovana: kelionė! Geriausias pirkinys: profesionalus veidrodinis fotoaparatas Prietaisas, be kurio neįsivaizduoji savo gyvenimo: telefonas Kas tave įkvepia: žmonės, kurie darydami tai, kas jiems patinka pasiekia aukštumų pvz: Lauren Curtis, Angelica Blick; taip pat labai daug įkvėpimo randu Pinterest, Instagram arba Tumblr puslapiuose

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: