Kaip apsipirkti, kad drabužiai nedūlėtų spintoje?

Prisipažinkite, turbūt daugelis savo spintose turite drabužių, kurie taip ir nerado progos Jus papuošti. Galbūt tai pirkinys, turėjęs praskaidrinti nuotaiką po nesėkmingos darbo dienos arba tiesiog išpardavimo laimikis, pačiuptas už neįtikėtinai gerą kainą. Taigi, šįkart apie tai, kaip pirkti drabužius, kad jie neliktų pamiršti spintoje.

rubai1

1 PATARIMAS

Įsigydamos drabužį, visada pasistenkite sugalvoti bent 3 – 5 skirtingus derinius su jau turimais drabužiais. Aišku, tai padaryti bus lengviau, jei tiksliai žinosite, ką turite savo spintoje, todėl prieš apsiperkant nepakenktų atlikti spintos reviziją. Pateikiu pavyzdžių, kaip tą patį drabužį galite pritaikyti kurdamos skirtingus įvaizdžius.

bliuzonas

Kartais norisi įsigyti ryškų ar raštuotą daiktą, kurio neturite su kuo derinti. Taigi, jeigu leidžia galimybės, iškart įsigykite visą tarpusavyje derančių daiktų komplektą. Prie raštuotų drabužių visada rinkitės neutralių arba panašių atspalvių drabužius. Na, o jeigu derinsite raštuotą palaidinę su, tarkim, raštuotu sijonu, būtinai atsižvelkite į kiekvieną raštą– stambesnio rašto rūbai geriau atrodo su smulkesniais raštais. Drąsesnės gali rinktis gėlėtus ir dryžuotus ar taškuotus ir languotus audinius. Nebijokite eksperimentuoti!

sijonas

Vienas megztinis ir penki skirtingi variantai tiek dienai, tiek vakarui.

megztinis

2 PATARIMAS

Visada pirkite tinkamo dydžio drabužius. Nepuoselėkite tuščių iliuzijų, kad nuo kito pirmadienio pradėsite laikytis stebuklingos dietos, nes, tikriausiai, tokių pirmadienių jau buvo ne vienas… Jums reikia gerai atrodyti čia ir dabar! Arba pirkite tinkamo dydžio drabužius, arba sulaukite figūros pokyčių ir tada atnaujinkite garderobą. Drabužio dydį žinosite tik Jūs pačios, o kaip atrodote su tuo drabužiu – matys visi aplinkiniai. Nepamirškite, kad kai kuriais atvejais galite taisyti rūbus pas siuvėją. Štai Saulės mieste drabužių taisymo paslaugas siūlo „Linos artelė“.

dydis svarbu

3 PATARIMAS

Lygiai taip pat svarbu pasirinkti ir tinkamo modelio, spalvos bei audinio drabužius. Niekada aklai nesekite mada, visada atsižvelkite į savo figūros ypatumus ir pirkite tai, kas tiktų būtent Jums. Labai gerai, jei žinote figūros tipą ir pagal tai orientuojatės parduotuvių asortimente. (Pažadu, ateityje duosiu patarimų kiekvienam figūros tipui).

figuros tipas

4 PATARIMAS

Pasirinkite tinkamą apatinį trikotažą. Nustebsite, kaip tinkamo dydžio liemenėlė, įvairūs figūrą koreguojantys rūbeliai gali pakeisti bendrą vaizdą. Vilkint aptemptą vakarinę suknelę, dažnai net ir labai lieknoms prireikia pilvuką gražiai prispaudžiančių kelnaičių aukštu juosmeniu ar bent jau figūrą koreguojančių pėdkelnių. Parduotuvė „Faustė” Saulės mieste siūlo figūrą koreguojančias pėdkelnes bei kokybišką formuojantį apatinį trikotažą.

fauste

5 PATARIMAS

Nepamirškite aksesuarų ir batų, kurie padeda prisijaukinti net tą rūbą, kurio prieš tai galbūt net nesimatavote. Bižuterija, skarelės, šalikai, skrybėlės, rankinės – tai daiktai, kuriems dydis nesvarbus, tačiau jie padeda žaibiškai pakeisti įvaizdį. Originalią bižuteriją siūlo parduotuvė „Fashion Zone“ Saulės mieste (nuotraukos iš www.fzone.lt).

aks2

Ne tik auskarai ar kaklo papuošalas keičia įvaizdį, bet ir klasikinio dizaino laikrodžiai, įvairios apyrankės.

aks1

Rankinė gali būti ir pagrindinis aprangos akcentas, ir pakeisti Jūsų įvaizdį. Rinkitės ne tik juodos ar rudos spalvos. Rudeniui tinka vyno, tamsiai mėlynos atspalviai, kurie dera beveik su visais šaltajam sezonui būdingais tonais.

rankine

„Bags 4 You“  Saulės mieste rasite nuostabių rankinių visiems gyvenimo atvejams.

bags

6 PATARIMAS

Nutarkite, į kurias garderobo detales verta investuoti. Kokybiškas vilnos paltas, natūralios odos rankinė, geri batai, klasikinis švarkas – šie daiktai dažniausiai tarnauja ne vieną sezoną, todėl nors kainuoja ir brangiau, bet tikrai atsiperka. Atsižvelkite į pirkinių spalvas ir modelius – klasikiniai modeliai ir spalvos šiuo atveju geriausias pasirinkimas, nes visada įvaizdį pagyvinti galėsite aksesuarais. Bet tai nereiškia, kad negalite įsigyti, tarkim, raudonos spalvos palto. Galbūt Jūsų garderobas pilkšvai juodas ir jam reikia ryškesnio akcento?

paltas

7 PATARIMAS

Eidamos apsipirkti apsirenkite patogiais drabužiais, kad galėtumėte greit matuotis tai, kas patinka.

Linkiu, kad apsipirkimas Jums taptų malonumu, ir pirkiniai būtų ne vien akimirkos džiaugsmas, o sėkmingai padėtų spręsti kiekvieno ryto dilemą, kai vėl nebus ką apsirengtismiley. Būkite stilingos!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

 

 

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: