Kai siautulys baigiasi…

Tris dienas trukęs tikras merginų siausmas Saulės mieste baigėsi. Parduotuvėse būriavosi daugybė dailiosios lyties atstovių, apsiginklavusių šypsenomis, o lentynos tuštėjo tiesiog akyse. Tikiu, kad daugelis naudojo tokią pat taktiką, kaip ir aš: iš anksto turėjo pasiruošusios pirkinių sąrašą. Taip susidoroti su užduotimi tinkamai apsipirkti – žymiai lengviausmiley.

Prisimenate mano istoriją apie lauktuves draugams iš Presto? Tagi, visų pirma Mieste tik merginos metu užsukau būtent čia. Išsirinkau porą naujų arbatų ir skanios kvapnios kavos. Po to, visą dieną vaikštinėdama po Saulės miestą, viliojau aplinkinius gardžiais kvapais, sklindančiais iš mano rankinėssmiley. O ir pati jų neparagavusi tądien  – neištvėriau. Beje, apsipirkdama Presto, sutaupiau nei daug, nei mažai – trejetą eurų.

MTM1

Dairantis po parduotuvių lentynas, akys raibo nuo prekių gausos ir didžiulių nuolaidų. Labai džiaugiausi, kad žinojau, ko ieškau. Pirmiausia apsukau ratą, užeidama į kiekvieną parduotuvę ir sau mintyse pasižymėdama, kur mačiau kažką, kas verta mano dėmesio. Gaila, bet besižvalgydama batų, paltuko ir suknelės, nieko taip ir neišsirinkau. Gal pasirinkimas buvo per didelissmiley?

Tačiau to negalėčiau pasakyti apie likusią savo sąrašo dalį. House parduotuvėje pamačiau dvejas odines kelnes ir įvairių spalvų, minkštučius, pūkuotus megztukus. Tai, ko ieškojau! Beliko išsirinkti megztuko spalvą ir kelnių modelį. Kadangi pastarųjų norėjau paprastų, derančių prie įvairaus stiliaus viršutinės dalies rūbų, pasirinkau modelį be užtrauktukų. O renkantis megztinį nugalėjo gili, sodri, tamsiai vyšninė spalva.

MTM2

Bet moteris nebūtų moteris, jei nenukryptų nuo savo sąrašo, ar nesmiley? Belaukdama eilėje, papuošalų stende pamačiau kaklo papuošalą, kuris tobulai tiko prie mano pasirinkto derinio. Mintyse greitai perkračiusi savo spintos turinį,  radau dar net kelis rūbus, prie kurių jis taip pat tiktų. Papuošalas irgi nukeliavo į mano pirkinių krepšįsmiley. Džiaugiuosi, kad jį pamačiau pačiu laiku! Tiesa, dar išrinkau kelnes savo Misteriui. Juk nuolaidos galiojo ne vien moteriškoms prekėmssmiley! Apsipirkdama House, sutaupiau beveik 26 eurus.

MTM3

Po sėkmingo apsipirkimo nužygiavau atsipūsti į La Crepe. Kava ir desertas – tai, ko reikia po tokios dienossmiley. Besimėgaudama desertu ir įsivaizduodama, kaip smagiai žygiuosiu pirmadienį į darbą pasipuošusi savo nauju deriniu, kartu džiaugiausi ir tuo, kad tądien mano piniginėje liko net 30 eurų, kuriuos, pirkdama kitą dieną, tikrai būčiau išleidusi. Argi ne priežastis švęsti ir džiaugtis? Prašyčiau dar desertosmiley!

MTM4

O sekmadienio rytą pradėjome naujosios kavos puodeliusmiley.

MTM5

Rytas – gardus ir kvapnus. O vienas kitas saulės spindulys, dar vis suspindintis už lango, vilioja pasivaikščioti ir, žinoma, išmėginti savo naują derinukąsmiley.

MTM6

Mieste tik merginos – ne tik skambus pavadinimas ar šūkis. Tai puiki galimybė moterims prisiminti ir palepinti save, pamiršti visus rūpesčius, palikti vaikus ir vyrus namie, pabūti su draugėmis ar tiesiog su savimi. Pasinaudojau šia galimybe ir… vėl laukiu Mieste tik merginossmiley.

Gražios ir turiningos savaitės!

Kristina

 

 

 

Kristina

Kristina

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: