Kai norisi jaukumo ir šilumos…

Nors įsibėgėjęs ruduo mus vis dar lepina gražiais orais, bet tamsiais vakarais vis dažniau norisi jaukumo ir šilumos. Man nieko nėra maloniau, kaip susisupti į minkštutėlį pledą, gerti karštą arbatą ir skaityti gerą knygą ar mėgiamą žurnalą. Tačiau šis straipsnis tikrai nebus apie knygassmiley

Ką daryti, kai norisi jaukumo ir šilumos, keliaujant į darbą ar tiesiog pasivaikščioti? Į pagalbą ateina nepamainomi šaltojo sezono atributai – dideli minkšti šaliai, movos, skraistės. O jei dar kepurę ir pirštines užsidėsime – visada bus  jauku ir šiltasmiley. Visai kaip namie!

2015/2016 metų šaltojo sezono pasiūlymuose šis šilumos poreikis atsispindi labai ryškiai. Žiemos kolekcijose vyrauja kelios pagrindinės tendencijos:

kepures1

Mezginiai. Kepurės, šaliai, pirštinės – visi šie šaltojo sezono atributai gali, o kai kurie dizaineriai sako, kad net privalo būti megzti. Net ir puspaltis! (Sutikite, atrodo jaukiai ir labai šiltaismiley).

kepures2

Kailis – dar viena vyraujančių šio sezono tendencijų. Ir ne tik aksesuarai – kailinės kepurės, šaliai, kailiu dekoruotos pirštinės. Šio sezono Must have – kailinukai. Ir nesvarbu, natūralaus ar dirbtinio kailio. Viskas priklauso nuo skonio, galimybių ir pažiūrų.

Kiti audiniai užima kiek mažesnę nišą, bet jų taip pat galima pamatyti įvairiose kolekcijose. Nuo lengvučių šilkinių skarelių (kodėl gi ne, jei keliaujate į vakarėlį?) iki masyvių, pledą primenančių skraisčių.

Kalbant apie pirštines, ryškios dvi tendencijos: labai ilgos arba itin trumpos, pridengiančios tik plaštaką. Pagrindinė medžiaga išlieka oda.

kepures3

Savo šilumos ir jaukumo poreikį tenkinančių daikčiukų ieškoti iškeliavau į Saulės miestąsmiley. Pasirinkimas parduotuvėse Takko Fashion, Cropp Town, Reserved, House, New Yorker, Monton – išties didelis. Asortimentas atitinka pagrindines tendencijas – gausu megztų, dirbtinio kailio, įvairaus audinio šalių, kepurių ir pirštinių. 

Norite apsupti save minkštučiais, nosį kutenančiais kailių pūkeliais – keliaukite į Reserved. Ten jų pasiūla gausiausiasmiley.

kepures4

(Šviesus derinukas – 34,98 Eur; tamsus  – 39,98 Eur. Reserved)

Labiau mėgstate megztus aksesuarus, kurie primena mielus mamos ar senelės mezginius? Jų rasite parduotuvėse Takko Fashion, Cropp Town, Monton, Reserved.

kepures5

(Kepurės 4,99–7,99 Eur; šaliai/movos 8,99–11,99 Eur. Takko Fashion ir Cropp Town)

Norite masyvaus šalio, kuriuo galėtumėte ne tik apvyti kaklą, bet ir apgaubti pečius ar  panaudoti kaip gobtuvą? Pirmyn į New Yorker, House, Takko Fashion ir Reserved!

kepures6

(Šaliai 8,99–17,99 Eur; ausinės 5,99 Eur. Takko Fashion, Reserved, House)

Bet unikaliausias rastas daiktas, kuris neabejotinai keliaus į mano rudeniškai – žiemišką garderobą – tai dvipusė skraistė/šalis iš New Yorker. Ji sušildys, praskaidrins nuotaiką ir tiks prie daugelio rūbų deriniųsmiley.

kepures7

(Skraistė/šalis–14,95 Eur. New Yorker)

Pirštinės. Ilgas rasite Monton parduotuvėje. Kitose vyrauja įprasto ilgio, riešus šiek tiek pridengiančios pirštuotos ir kumštinės (su jomis tikrai šilčiau!) odinės ar megztos pirštinės. Jaunimą (ir ne tik) pradžiugins pirštinės, pritaikytos naudotis išmaniaisiais: kumštuotų pirštinių galas prisisega, ir galime kuo puikiausiai rašyti SMS ar atsiliepti į skambutįsmiley.

kepures8

(Pirštinės 9,99–24,99 Eur. Cropp Town, Reserved, House)

Taigi, belieka apsispręsti, kas mus labiausiai sušildys žvarbiomis rudens dienomis ir žygiuoti į Saulės miestą. Ten galima išgerti gardžios kavos, atsipūsti, apmąstyti dienos darbus ir aplankiusias mintis. O kiek nurimus – pasivaikščioti po parduotuves ir išsirinkti savo naujuosius jaukaus rudens palydovus…

Nesušalkite!

Kristina

 

Kristina

Kristina

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: