Ką pasiimti keliaujant prie jūros?

Atėjus vasarai ir sušilus orams, kiekviena iš mūsų pradedame daugiau keliauti. Vieni renkasi poilsines keliones į šiltus kraštus, o kiti džiaugiasi nuostabiu mūsų šalies paplūdimiu. Kad ir kaip bebūtų, lagamino pakavimas kartais tampa varginančia veikla, ypač, kai reikia skubėti. Būtent todėl šiandien jums pristatysiu pagrindinius daiktus, be kurių tiesiog neįsivaizduoju atostogų paplūdimyje!

5555

  • Visų pirma, atostogos prie jūros ar kitose saulėtose vietose neįsivaizduojamos be apsauginio kremo nuo saulės. Jis ne tik apsaugo mūsų odą nuo nudegimų saulėje, bet ir neleidžia odai išsausėti. Jei jau nuspręsite, jog kūno tepti kremu jums nereikia, jokiu būdu nepamirškite patepti bent veido srities, nes tiesioginiai saulės spinduliai skatina odos senėjimą. (Šį ir dar daug kitų kremų nuo saulės rasite „Eurokos“ parduotuvėje, „Saulės miesto“ pirmame aukšte)
  • Kitas daiktas, be kurio neįsivaizduojamas stilingas paplūdimio derinys – pinta rankinė. Kiekviena iš mūsų norime atrodyti stilingai ne tik gatvėse ar darbe, bet ir atostogų metu, todėl vasarai patarčiau įsigyti talpų, patogų, bet tuo pačiu stilingą krepšį, kuriame tilps visi paplūdimio linksmybėms reikalingi atributai! (Šią paplūdimio rankinę galite įsigyti „Reserved“ parduotuvėje, „Saulės miesto“ antrame aukšte)

8888

  • Labai dažnai keliaujant į paplūdimį nežinome, ką apsivilkti ant maudymosi kostiumėlio, jog nereikėtų eiti apsivyniojus rankšluosčiu. Geriausias sprendimas – švelni ir lengva plazdanti suknelė. Galima rinktis nuo pastelinės rožinės ar melsvos iki ryškiai mėlynos ar taip šį sezoną madingos geltonos! Jūsų apranga turėtų priklausyti nuo nuotaikos bei turimų aksesuarų. (Šią dailią suknelę rasite parduotuvėje „Milano“, „Saulės miesto“ antrame aukšte)
  • Na, ir be abejo, prie plazdančios suknelės puikiai tiks espadrilles tipo bateliai, kurie ne tik patys iš savęs asocijuojasi su paplūdimiu, bet ir yra labai lengvai nuaunami ir patogūs, todėl tik įžengus į kopas, iškart galėsite eiti basomis ir mėgautis šiltu smėliu! (Šiuos batukus rasite parduotuvėje „New Yorker“, „Saulės miesto“ antrame aukšte, o baltus saulės akinius galite įsigyti „Optio“ parduotuvėje, įsikūrusioje pirmame aukšte)

2222

  • Atostogų metu dažniausiai laiką leidžiame ne vien paplūdimyje, todėl būtina pasirūpinti ir vakaro apranga. Mano nuomone, šiltiems vasaros vakarams puikiai tinka ilgos suknelės ar kombinezonai. Jie ne tik atrodo be galo elegantiškai bei leidžia jaustis patogiai, bet ir neleidžia mums sušalti, kai oras vakare gerokai atvėsta! (Šią džinsinę suknelę galite įsigyti parduotuvėje „Milano“, „Saulės miesto“ antrame aukšte)
  • Vienas iš svarbiausių atostogų malonumų – įdomios knygos skaitymas. Asmeniškai man, nėra geresnio jausmo nei tada, kai guli prie jūros, klausaisi jūros ošimo, šildaisi saulėje bei verti naujos knygos puslapius. Būtent todėl patariu ir jums apsilankyti knygyne ir apsirūpinti naujausiomis ar populiariausiomis knygomis, o jei norite lengvesnio pobūdžio skaitinių, jums visada pravers moteriškas žurnalas! (Šią knygą nuotraukoje galite rasti knygyne „Vaga“, „Saulės miesto“ pirmame aukšte)

ooo

  • Štai ir priėjome prie svarbiausių dalykų, be kurių neapsieitų nė viena kelionė prie jūros! Naujas maudymosi kostiumėlis yra tikra būtinybė, jei norime išlikti madingos kiekvieno sezono metu, o daugiau informacijos apie šių metų maudymosi kostiumėlių tendencijas galite rasti ankstesniame mano įraše. (Šį taškuotą bikini, kurį matote nuotraukoje, galite įsigyti parduotuvėje „Reserved“, įsikūrusioje antrame aukšte)
  • Kad ir kaip būtų, deginantis ar užsiimant kita veikla prie jūros, yra būtina apsaugoti ne tik savo odą, bet ir plaukus, o tai geriausiai padaryti  padeda stilinga ir didelė skrybėlė. Galite rinktis įvairiausių spalvų ir formų, tačiau juoda ir plati skrybėlė – nesenstanti klasika, kuri tarnaus ne vienus metus! (Šią skrybėlę galite rasti „Reserved“ parduotuvėje, „Saulės miesto“ antrame aukšte)

Tikiuosi, jog mano patarimai padės jums greičiau ir kokybiškiau susikrauti lagaminą savo artėjančioms atostogoms.

Linkiu gero oro bei smagaus ir stilingo poilsio!

Kamilė

Kamilė Dambrauskaitė

Kamilė Dambrauskaitė

KAMILĖ: Gyvenamoji vieta: Šiauliai Hobis: Domėjimasis mada, kelionės, sportas ir knygos Laisvalaikis: asmeninio tinklaraščio rašymas, sportas, buvimas su draugais, knygų skaitymas Mėgstamiausi restoranai: jei Šiauliuose, tai Don Vino ir Sakura Skaniausias patiekalas: Hmmm... tikriausiai kažkuo ypatingos ar gurmaniškos salotos Mėgstamiausios parduotuvės: Zara, Mango, asos.com, nedideli senamiesčių butikai pilni lietuviškos kūrybos Mėgstamiausias drabužis: patogios odinės kelnės! Trys dalykai, kuriems sunku atsispirti: skanus maistas, išsvajotas pirkinys arba įdomi knyga Geriausia dovana: kelionė! Geriausias pirkinys: prabangūs ir kokybiški batai arba rankinė Prietaisas, be kurio neįsivaizduoji savo gyvenimo: telefonas Kas tave įkvepia: stiprios ir įdomios asmenybės, mados tinklaraščiai, Instagram bei Pinterest platformos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: