Ką būtina nuveikti per paskutinį rudens mėnesį…?

Ar jaučiate, kad prasidėjo paskutinysis rudens mėnuo? Jau visai ne už kalnų žiema žiemužė. Be abejo, ji neatsiejama nuo šventinio šurmulio. Bent man – žodis žiema visada asocijuojasi visų pirma su Kalėdomis, papuošta žaliaskare kampe ir mandarinais kvepiančiais namais. Tik po to susimąstau apie šaltį, sniegą ir visus tuos rytus, kai mažiausiai 5 minutes tenka plušėti prie automobilio su ledo gramdikliu :). Būtent dėl šios priežasties, jog po mėnesio įsisuksime į šventinį sūkurį, dovanų ieškojimą ir keitimąsi receptais, šį mėnesį dar reikia iš peties paplušėti, kad galėtume stačia galva nerti į šių malonių rūpesčių jūrą. Taigi, 10 dalykų, kuriuos kiekvienai moteriai reikia spėti padaryti per lapkritį…

1. Kuos skubiausiai – pasikeisti automobilio padangas. Kai orai vis dar tokie šilti, net gaila tai daryti. Bet yra toks žodis – reikia. Ir mes, skubančios miesto moterys, galime tam atrasti laiko. Tikrai nereikia automobilinių reikalų patikėti vien vyrams! Pačios kuo puikiausiai galime viskuo pasirūpinti, pasitelkusios į pagalbą specialistus. Taigi, jei dar neapavėme savo keturračių palydovų žieminiais batais :), jau šiandien griebiame telefono ragelį ir skambiname padangų montuotojams. Turint omenyje, jog tai padaryti iki šiol suskubo tikrai ne visi vairuotojai, gali tekti dar ir luktelėti kokią savaitę, kol ateis Jūsų eilė. Todėl – geriau nedelsti.

2. Pasirūpinusios automobilio apavu – nepamirškime ir savojo. Net jei neketiname pirkti naujų ilgaaulių žiemai, reikėtų pasirūpinti senaisiais. Ar pavasarį, po praeito sezono, nunešėte juos į taisyklą, kad pakaltų kulnus? Ne? Tai patariu tai padaryti, ir taip pat – nedelsiant. Nenuspėsime, kada nuėjusios miegoti rudenį – atsikelsime žiemą, o batukai – neparuošti. Tai būtų apmaudi klaida. Taigi, geriau viskuo pasirūpinti iš anksto. O jei kulnų pakalti nereikia – šaunu. Viso labo nušluostykime dulkes nuo savo seniai nematytų gražuolių ir pasistatykime juos pasiekiamoje batų lentynoje :)

padangos_batai.

3. Pasirūpinusios ir vienu, ir kitu apavu, jokiu būdu nepamirškime savęs! Žiemai prireiks kelių būtinų kosmetikos priemonių. Man pirmoje vietoje iš jų – lūpų balzamas. Be jo – tikrai nė iš vietos. Net vasarą, nepasitepusi juo lūpų, ne tik kad neinu iš namų, bet ir miegoti. Jei nakčiai nepatepu lūpų – atsibundu sudirgusiomis ir išsausėjusiomis. Gal per daugel metų – jas išlepinau :). Na, o ką jau ir bekalbėti apie šaltus žiemos vėjus, gairinančius veidą ir lūpas. Taigi – lūpų balzamas, pageidautina – būtent ir skirtas žiemai, turėtų būti nuolatinis palydovas, kur bekeliautumėme.

balzamas_kremas

4.  Kad jau prakalbau apie vėjo gairinamą veidą – antroji kosmetikos priemonė, būtina šaltajam sezonui – maitinamasis ir nuo šalčio apsaugantis kremas. Žiemą meskite visus drėkinamuosius, vasarai skirtus kremukus į šalį. Per didelis kiekis drėgmės žiemą odai kenkia. Taigi, verta pažvelgti į riebesnius, apsauginius kremus, jog galėtumėme džiaugtis pamaitinta, sveika ir nuo šalčių apsaugota oda. Nežinote, koks kremas Jums labiausiai tiktų? Tiesiu taikymu keliaukite į PC Saulės miestas esančią Sarmą ar Drogą. Konsultantės tikrai mielai ir profesionaliai patars, ką žiemą rinktis savo odai, jog jos priežiūra būtų nepriekaištinga.

kremukai

5.  Lankydamosi kosmetikos parduotuvėse nepamirškite dar vieno būtino žiemos palydovo – vandeniui atsparaus tušo. Aš labai jo nemėgstu ir naudoju tik kraštutiniais atvejais: vasarą, kai ateina maudynių sezonas, ir žiemą, kai ant blakstienų kąsniais ima kristi purios snaigės. Juk po romantiško pasivaikščiojimo sningant nenorime atrodyti it kokios „Mirtišės“, ar ne :)? Taigi, būtinai įsigyjame ir jį.

tusas copy

tusas2

6.  Ar jau pasirūpinote savo rankomis? Išsirinkote pirštines žiemai? Tikrai būtent žiemines? Dabar kuo puikiausiai išsiverčiame su pirštuotomis dailiomis pirštinaitėmis, pabrėžiančiomis liaunų, ilgų pirštų grožį. Tačiau artėjant speigui – verta rimčiau pamąstyti apie kumštines pirštines. Su jomis tikrai žymiai šilčiau, o ir atrodo jos – žavingai. Juk po to paties romantiško pasivaikščiojimo sningant – nenorime grįžti pamėlusiomis ir sužvarbusiomis rankomis ;).

pirstines

pirstines copy

7.  Kad jau ne kartą paminiu pasivaikščiojimus, siūlau dar vieną, bent savo labai mėgiamą atributą būtent jiems. Ir ne, tai tikrai ne slidės… :). Mano siūlymas – kelioninis puodelis. Nesvarbu, ar tai bus paprastas metalizuotas termosinis puodelis, ar keramikinis gražuolis. Jis aktualus visais metų laikais, bet spaudžiant šaltukui itin malonu per pirštines jausti vos vos rusenančią puoduko skleidžiamą šilumą. O jo turinys kaip reikiant sušildys iš vidaus, ar tai būtų skani kava, ar aromatinga arbata su čiobreliais, apsaugosiančiais nuo galimo įkyraus kosulio. Bet kokiu atveju, toks puodelis – idealus palydovas ilgiems žiemos pasivaikščiojimams, ir nesvarbu, ar būsite tik dviese, ar prie Jūsų kas nors prisijungs. Dalintis juk gera! O puodelį nesunkiai išsirinksite parduotuvėje Presto arba Skonis ir kvapas – ten mačiau vienus žaviausių :).

puodeliai copy

puodeliai

8.  Nepamirškime apsaugoti nuo speigo ir savo ausyčių. Žiemai būtina išsirinkti kepurę, nes gobtuvas (ačiū, miela drauge, kad priminei, jog mano mėgstamas „kapiušonas“ :) nesuteikia tiek šilumos. Na, o jei mėgstate plaukus susisukti į vėjavaikišką kuodą – pirmyn. Tuomet kepurę pakeiskite ausinėmis. Paįvairinti savo stilių tokiomis smulkiomis detalėmis – labai smagu.

kepures_ausines

9.  Dar viena kosmetikos priemonė mano sąraše, kurią buvau kiek primiršusi – kremas rankoms. Jei vis dėlto iki mašinos nusprendžiame nubėgti neužsimovusios pirštinių ar net su jomis – visgi šaltis spėja mus pažnaibyti. Tinkamas rankų kremas pamaitins sužvarbusią odą ir ją suminkštins. Nes švelnios moters rankos –jos grožio dalis.

ranku kremas

10. Ir pagaliau, dešimtasis ir, ko gero, pats svarbiausias punktas – ruoškite dovanų sąrašą! Juk šventės jau visai čia pat. O žmonių, kuriems norite įteikti nors menką smulkmenėlę, neabejoju, tikrai daug. Taigi, kad ko nors neužmirštume ir nebūtų labai sunku dovaną išrinkti – ruoškimės jau dabar. Gerdamos kavą su drauge įsiplepėjote, jog netrukus bus išleista nauja knyga, kurios ji norėtų – užsirašykite. Darbe per pertraukėlę nugirdote kolegių pokalbį apie tobulo skonio naują ragautą arbatą, puiku – žinosite, ko pasiteirauti pardavėjos nuėjusios į Presto rinkti mažų dovanėlių kolegoms… 

Kaledos

Stebėkime smulkmenas ir visa širdimi jau nuo dabar pasinerkime į artėjantį džiaugsmingą šurmulį. Juk didžiausia dovana, kurią galime gauti patys, nuoširdi draugo ar kolegos šypsena gavus tai, kas pradžiugins širdį. Kurkime džiaugsmą ir dalinkimės juo su kitais!

Su meile,

Kristina

Kristina

Kristina

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: