Jaukūs vakarai su knyga

Kai lauke šalta ir niūru, visuomet gera jaukiai įsitaisius skaityti naujas įdomias knygas. Aš tai daryti itin mėgstu, todėl noriu ir su jumis pasidalinti sąrašu knygų, kurias verta perskaityti ramiais vakarais prie garuojančios puodelio arbatos.

Laurent Gounelle „Dievas visada keliauja incognito“

Šioje knygoje aprašoma vieno žmogaus pasikeitimo istorija. Netikėtas ir didelis gyvenimo posūkis – iš užguito ir nelaimingo, ant savižudybės krašto stovinčio jauno vyro – į sėkmingą ir drąsų verslininką. Ar tai įmanoma? Turėsite perskaityti šią knygą, kad sužinotumėte visus atsakymus! Ši knyga lyg pamokymų vadovas, joje rasite daug patarimų, kaip sustiprinti savigarbą ir naudingų pratimų, kaip tapti drąsesniam. Be to, ši knyga puikuojasi „Vagos“ knygyno top 10-uke, užimdama garbingą 2-ąją vietą. Tad knyga taps puikia dovana tiek sau, tiek draugui.

IMG_2296

Edvinas Krocas „7 metai už grotų“

Tai sukrečianti knyga, parašyta pagal tikrą istoriją. Joje pasakojama žmogaus septynerių metų istorija. Ji šokiruojanti ir pamokanti – parodo, kaip tavo gyvenimas ir visi planai gali apsiversti per vieną naktį. Pagrindinis veikėjas Frenkas sužino, jog jo mergina laukiasi ir jie kartu ruošiasi pradėti naują etapą, tačiau netikėtai jis atsiduria Pravieniškių pataisos namuose, kur yra priverstas pamiršti visas žmogiškumo taisykles.

IMG_2311

Erika Umbrasaitė „Vienos krūties istorija“ bei „Moteris, katė ir jaunas mėnulis“

Tai stiprios ir sunkiai skaitomos knygos – jas skaitant kyla daug jausmų ir emocijų, kol galiausiai viskas tampa skausmingai aišku. Abejose knygos dalyse yra pasakojama apie pačios autorės ligos istoriją ir kaip jai pavyko su tuo kovoti bei šią ligą išgyventi.

IMG_2290

IMG_2291

Rūta Šepetys „Druska jūrai“

Šioje istorijoje susipina liūdesys, nepaprasta stiprybė ir tikras patriotiškumas. Knygoje pasakojama apie 1945 metais vykusi karą, kuris žmonių širdyse paliko negyjančius randus. Tai tokia knyga, kuri palieka daug minčių net užvertus paskutinį knygos puslapį. Nuoširdžiai rekomenduoju kiekvienam perskaityti šią jautrią ir stiprią istoriją.

IMG_2306

Visas knygas rasite knygyne „Vaga“ prekybos centre „Saulės miestas“.

Šiltų vakarų ir įdomių skaitinių!
Brigita

Brigita Vilijošiūtė

Brigita Vilijošiūtė

Gyvenamoji vieta: Šiauliai Hobis: domiuosi kosmetika, mada, taip pat mėgstu knygas Laisvalaikis: rašau savo tinklaraštį, skaitau knygas, mėgstu aplankyti įvairias Lietuvoje esančias vietas bei eksperimentuoti su kosmetika Mėgstamiausi restoranai: Lėja, London Grill, Soya, Talutti Skaniausias patiekalas: sushi Mėgstamiausios parduotuvės: Reserved, Stradivarius, Bershka, Lindex Mėgstamiausias drabužis: oversized megztukai Trys dalykai, kuriems sunku atsispirti: katinams ir.... rausvos spalvos drabužiams Geriausia dovana: kelionė! Geriausias pirkinys: profesionalus veidrodinis fotoaparatas Prietaisas, be kurio neįsivaizduoji savo gyvenimo: telefonas Kas tave įkvepia: žmonės, kurie darydami tai, kas jiems patinka pasiekia aukštumų pvz: Lauren Curtis, Angelica Blick; taip pat labai daug įkvėpimo randu Pinterest, Instagram arba Tumblr puslapiuose

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: