Jaukūs rudens įvaizdžiai

cover

Ruduo skaičiuoja paskutinio mėnesio dienas ir vis labiau norisi šiluma apgaubiančio jaukumo. Kas rytą ranka tiesiasi prie minkštų mezginių, o prieš žengdami pro duris įsisukame į jaukius paltus ar šiltas striukes. Tad šįkart apie tai, kaip susikurti šilumos suteikiančius stilingus derinius.

Jei vis dar medžiojate šio sezono madingą paltą – languoti variantai turėtų atsidurti pirkinių sąrašo viršuje.

4

Šis stilingas languotas paltas su išraiškingais atvartais kaip mat pavergė mano širdį. Klasikinio kirpimo paltas tarnaus ne vieną ateinantį sezoną. Atvira palto apykaklė labai palanki vilkėti madingus megztinius aukštu kaklu. Norėdamos atsverti sunkesnius audinius apatinei kūno daliai rinkitės lengvas kelnes ar šį sezoną labai madingus atlaso sijonus.

6

Megztinis, kelnės, rankinė iš „Lindex“, paltas „Sunrise“

Žvarbesniu oru papildykite garderobą stilingais galvos apdangalais – vienas jaukesnių pasirinkimų būtų ši perlais dekoruota beanie tipo kepuraitė su žaismingu bumbulu iš „Lindex“.

5

Jei vis tik nusprendėte, kad vienspalvis paltas jums patinka labiau – niekada neprašausite investuodami į žemės tonų modelius. Šį sezoną vis dar madingi pliušinį meškutį primenantys paltai.

3

Šį molio spalvos paltą lengvai suderinsite su įvairiais žemės ar pieno baltos tonais. Sezono topas – gyvūnų raštai taip pat puikiai prisišlies prie šio nuostabaus palto. Vienas iš bazinių elementų, kurie turėtų atsidurti spintoje šį sezoną – golfai. Jie puikiai šildo, atrodo stilingai sluoksniuojant po švarkais, lengvomis suknelėmis ar džemperiais.

2

Golfas „New Yorker“, paltas „In Style“

Šį sezoną ypač madinga jokio nuogo odos lopinėlio tendencija. Tad ilgi paltai, megztos ilgos suknelės, po kuriomis slepiasi ilgi batai ypač geidžiami šį rudenį.

1

Megztas sukneles galite sluoksniuoti ne tik su paltais, bet patalpose ir su švarkais ar liemenėmis. Galiu patikinti, kad šis derinys tikrai neleis sušalti net ir žvarbiausią dieną.

7

Liemenė, suknelė, rankinė iš „In Style“, skrybėlė „Sunrise“

Mezginių minkštumą dar labiau pabrėš kontrastingi aksesuarai, pavyzdžiui, grubesnio stiliaus rankinė, puošta kniedėmis.

8

Džiaukimės rudeniu, kad ir kokie orai mus pasitiktų  – juk svarbiausia tinkama apranga, o stilingų pasirinkimų SAULĖS MIESTE kaip visada apstu!

Nesušalkite!

Jūsų Stiliaus Draugė

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: