Išpardavimai – geriausias metas pirkti!

cover 

Niekam ne paslaptis, kad jau prasidėjo ilgai laukti žiemos išpardavimai, o šį savaitgalį sulauksime tikros nuolaidų lavinos – sausio 11-12 dienomis „Saulės mieste“ vyks LIUX dienos, kurių metu bus papildomų nuolaidų daugelyje parduotuvių!

5

Tad jei planuojate papildyti savo spintą – šis savaitgalis yra tinkamiausias laikas „medžioti“ geriausius išpardavimo laimikius! O aš išsirinkau keletą favoritų, kuriais mielai papildyčiau ir savo rūbų kolekciją. Tad pradedam!

Akylai sekančios madą, turbūt, negalėjo nepastebėti visur šmėžuojančių langelių. Languoti audiniai tarsi nemirštanti klasika, jie visuomet madingi, bet šį sezoną jie kaip niekada mylimi. Tad jei neturite languotų rūbų, įtraukite juos į savo pirkinių sąrašą – tikrai pagyvinsite savo įvaizdžius.

1

Megztinis, kelnės iš „Midi Dilema“, sijonas „Lindex“, rankinė „Daniele Donati“, žemapadžiai batai „FamClub“. 

Suteikite modernios mados dvasios savo įvaizdžiams su šį sezoną ypač madingais baltais, grubiais batais ir rankinėmis, kurios nešiojamos ant juosmens. O papildžiusios spintą kokybiškos vilnos, nuostabios spalvos megztiniu ar džinsiniu švarku su avikailio elementais, turėsite universalius, daugelyje įvaizdžių pritaikomus daiktus.

2

Megztinis „Lindex“, švarkas, tamprės iš „Jeans Fifty Five“, rankinė „Sports Direct“, batai „Famclub“. 

Kai pavargstame nuo spalvų, visuomet gelbsti achromatiniai deriniai, o juodi, balti ir pilki rūbai lengvai tampa drabužinės pagrindu. Tad klasikinio kirpimo švarkas, švaraus silueto kardiganas ar akies nerėžiančių, nespalvotų gyvūnų raštų palaidinė bus ilgalaikė investicija.

3

Palaidinė, sijonas, tamprės, švarkas iš „Jeans Fifty Five“, kardiganas „Lindex“, batai „FamClub“.

Mano šios žiemos atradimas – megztiniai aukštu kaklu. Siūlau juos derinti ne tik su aptemptais džinsais ar odinėmis tamprėmis, bet raginu išmėginti šių palaidinių ir laisvo silueto kelnių ar plisuotų sijonų derinius. O užtikusi rūbų ar aksesuarų su kutais (kaip šis baltas kardiganas) neabejotinai griebkite, nes kutai – ateinančio sezono tendencija!

4

Golfas, rankinė, marškinėliai iš „New Yorker”, plačios kelnės, baltas kardiganas iš „Lindex“.

Siekiant, jog nauji pirkiniai nenugultų tolimiausioje spintos lentynoje, siūlau nepamesti galvos ir pirkti apgalvotai. Visuomet rinkitės tinkamo dydžio drabužius, nepasiduokite mažos kainos vilionėms ir nenuolaidžiaukite sau, jei rūbas kelia bent menkiausią abejonę. Labai pravartu dar matuojantis rūbą apgalvoti galimus derinius su jau turimu spintos turiniu. O jei esate pavyzdinga pirkėja, tai dar prieš eidama apsipirkti peržvelgsite ir savo spintos turinį, galbūt, net susidarysite trūkstamų daiktų sąrašą, nes mes, moterys, dažnai pasiduodame spontaniško pirkimo emocijai, dėl kurios spinta taip ir lieka nepapildyta svarbiais esminiais garderobo elementais. Gero apsipirkimo! IKI!

Jūsų Stiliaus Draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: