Ilgesnės kojos per kelias minutes. Ar tai įmanoma?

Dažnai tenka padėti moterims išsirinkti jų figūrai tinkamus drabužius. Daug lengviau apsirengti, jei turite liauną liemenį ir gazelės kojas. Bet kuri iš mūsų turi idealias kūno formas?  Keletas gudrybių ir tinkamai parinkti drabužiai daro stebuklus (patikėkite, neįtikėtinas transformacijas tenka stebėti kone kasdien!). Tad kaip gi rengtis, jei neturite ilgų lyg nulietų kojų?

Unti564tled design

Be abejonės, aukštakulniai – pirmas ginklas, kurio griebiamės norėdamos išlošti keletą papildomų centimetrų. O kūno spalvos aukštakulniai kojas pailgina dar labiau, nes jų spalva tarsi susilieja su jūsų oda. Pirmenybę teikite atviriems aukštakulniams smailesne nosele ir grakščiu kulniuku. Prie sijonų ar suknelių venkite aulinukų iki kulkšnies ar aukštakulnių su papildomais dirželiais bei raišteliais – šios detalės apsunkins Jūsų kojas ir jos atrodys trumpesnės.

1

Pabandykite suderinti tokios pat spalvos batus ir kelnes ar pėdkelnes. Ši gudrybė sukuria nesibaigiančių kojų įspūdį.

Untitled design_o

Jau ne kartą esu minėjusi, kad platėjantys džinsai ar kelnės, vilkimi su kartu su aukštakulniais ar bateliais su platforma, neįtikėtinai ilgina kojas. Išmėginkite!

3

Kelnės ar sijonai aukštesniu juosmeniu pridės kojoms keletą papildomų centimetrų, nes vilkint tokius drabužius sunku nuspėti kur iš tiesų prasideda Jūsų kojos. Trumpesnės palaidinės bus puiki draugija tokio tipo juosmeniniams drabužiams. Jei turite ilgesnę palaidinę  (tarkime iki klubų) – būtinai sukiškite ją į vidų.

2

Dar vienas triukas norinčioms sukurti ilgesnių kojų įspūdį – vertikalių raštų kelnės.

5

Jei esate žemesnio ūgio, geriau rinkitės trumpesnius šortus ar sijonus (tobuliausias ilgis – virš kelių). Kartais vidutinio ilgio sijonas žemaūgėms merginoms gali tapti tikru nuosprendžiu!

13

Itin madingi šią vasarą sijonai ir suknelės su skeltuku yra puikus būdas vizualiai pailginti kojas.

11

Ilgi, beveik žemę šluojantys sijonai suteiks vizualiai aukštesnio silueto įspūdį, o jei vilkėsite jį su aukštakulniais ar platformomis – atrodysite dar aukštesnės!

12

Nors dabar itin madingos 1920 – ųjų suknelės žemiau nuleista talija, tačiau būkite budrios – vilkint tokio tipo sukneles kojos vizualiai sutrumpėja. Meškos paslaugą atlieka ir švarkai, kurie ilgesni nei Jūsų klubų linija – jie vizualiai traukia prie žemės.

Kaip teigė Nelsonas Mandela: „Daug kas atrodo neįmanoma, kol to nepadarai“. Tad jei Jums atrodo, kad ilgesnės kojos – misija neįmanoma, tiesiog pabandykite pasinaudoti mano patarimais. Sėkmės stiliaus žaidimuose!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: