ILGAAULIAI BATAI. KAIP JUOS DERINTI ŠALTUOJU METŲ SEZONU?

Ilgaauliai odiniai batai yra neatsiejama kiekvieno šaltojo sezono dalis, tačiau šiemet jie kaip niekuomet madingi ir aktualūs, tad įtraukti į savo pirkinių sąrašą ar ne, svarstyti neverta – jie derės beveik prie viso jūsų turimo garderobo. Ši avalynė atrodys prašmatniai tiek biure, tiek mieste ar vakarėlyje, tad svarbu tik žinoti, kaip tinkamai ir stilingai juos pritaikyti.

virselis

Kasdienai dėvėkite juos prie džinsų – mėlynų, baltų ar pilkų, taip pat prie įvairių megztinių ar švarkų, šiuo atveju madingo odinio švarko. Deriniui užbaigti pasitelkite aksesuarus – papuošalus, skrybėles, išskirtinių formų rankines: taip įvaizdis visuomet atrodys stilingas.

dzinsaiBatai FamClub, džinsai Lindex, švarkas New Yorker, rankinė Danielle Donatti, golfas Fame

Šaltuoju laikotarpiu drąsiai dėvėkite juos prie įvairiausių paltų, kailinių ar net pūkinių striukių. Drąsiai eksperimentuokite ir tarpusavyje miksuokite laisvalaikio ir sportinio stiliaus drabužius su ilgaauliais aukštakulniais – šiandien mada nebeturi jokių taisyklių.

paltai

Tačiau jei mėgstate itin moterišką stilių ir labiausiai norisi elegantiško, klasikinio ar romantiško įvaizdžio, derinkite juos prie suknelių ir niekada neprašausite. Nesvarbu, ar tai būtų romantiška laisva suknelė, ar elegantiškai prigludusi. Toks derinys puikiai tiks ir darbo aplinkoje.

sukneleSuknelė Mados taškas, diržas Takko Fashion, batai Famclub

Prie laisvesnio stiliaus suknelės visuomet galite užsivilkti megztuką. Norėdamos pabrėžti liemenį, sujuoskite jį diržu – taip derinys atrodys elegantiškas ir modernus, o po sluoksniais nepaslėpsite savo figūros.

sijonasBatai FamClub, suknelė, diržas ir megztinis Takko Fashion

sukneles

Visi metalo atspalviai ir, žinoma, auksas dominuos visą šaltąjį sezoną, tad jei esate drąsi ir mėgstate išsiskirti, rinkitės aukso ar sidabro spalvos ilgaaulius ir derinkite juos prie pailginto švarko – geriausio vakaro įvaizdžio titulas ir aplinkinių dėmesys garantuotas. Šie batai puikiai dera ir prie trumpesnių sijonų ar šortų bei sijonkelnių.

iPiccy-collage

Stilingų pasirinkimų,

Greta

 

Greta Kukštaitė

Greta Kukštaitė

Esu Šiaulietė, tačiau gyvenu Vilniuje. Mano hobis ir didžiausia terapija yra kūryba, rašymas, knygų skaitymas ir naujų kūrybinių idėjų paieškos. Mano laisvalaikiai dažnai būna susiję su mano veikla – mėgstu vartyti mados žurnalus, nemažai laiko praleisti Pinterest, vaikščioti po parduotuves. Mada yra tai, kuo aš gyvenu ir kvėpuoju, todėl ir laisvalaikio be jos neįsivaizduoju kadangi tai man yra gyvenimo būdas. Tačiau taip pat mėgstu aktyvų laisvalaikį. Vasaros neįsivaizduoju be dviračių ir riedučių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: