Greta

52655889_2496348007073056_8906368717009453056_n

GRETA:

Gyvenamoji vieta: esu šiaulietė, tačiau gyvenu Vilniuje.

Hobis: mano hobis ir didžiausia terapija yra kūryba, rašymas, knygų skaitymas ir naujų kūrybinių idėjų paieškos.

Laisvalaikis: mano laisvalaikiai dažnai būna susiję su mano veikla – mėgstu vartyti mados žurnalus, nemažai laiko praleisti Pinterest, vaikščioti po parduotuves. Mada yra tai, kuo aš gyvenu ir kvėpuoju, todėl ir laisvalaikio be jos neįsivaizduoju kadangi tai man yra gyvenimo būdas. Tačiau taip pat mėgstu aktyvų laisvalaikį. Vasaros neįsivaizduoju be dviračių ir riedučių.

Mėgstamiausi restoranai: restoranus renkuosi ne tik pagal maistą, bet ir pagal interjerą, todėl Paryžiuje esantis italų restoranas Pink Mama mane taip sužavėjo menišku interjeru ir maistu jog niekas kitas net nešauna į galvą.

Skaniausias patiekalas: neturi mėgstamiausio patiekalo, tačiau dievinu italų, kinų ir meksikiečių virtuves. O kadangi esu tikra smaližė, negalėčiau gyventi be guminukų Ir šokolado.

Mėgstamiausios parduotuvės: tos, kuriose galima rasti kokybiškų, originalių daiktų. Mėgstu vintažą, todėl neretai užsuku ir į vintažinę humaną, kurioje galima rasti tikrų stiliaus perliukų.

Mėgstamiausias drabužis: vyriško kirpimo švarkas. Mėgstu drabžius, kurie yra lengvai derinami I tinka prie visų jau spintoje turimų drabužių, o šis drabužis yra būtent toks. Tai geriausias išsigelbėjimas, kai nėra ką apsirengti.

Trys dalykai, kuriems sunku atsispirti: kelionės, nauji drabužiai, saldumynai.

Geriausia dovana: vienareikšmiškai, jog įspūdžiai ir patirtys.

Geriausias pirkinys: norėčiau įsigyti geros firmos kokybišką klasikinę rankinę, kurią galėčiau dėvėti visą gyvenimą ir kuri visuomet išliktų tos pačios būklės bei puikios išvaizdos, nemirštančio stiliaus.

Prietaisas, be kurio neįsivaizduoji savo gyvenimo: telefonas.

Kas tave įkvepia: mane labiausiai įkvėpia keliones, gatvėje sutikti stilingi žmonės, perskaitytos knygos ar mintys. Dažnai įkvėpimo pasisemiu ir internete bei socialiniuose tinkluose.