Geriausias metas pirkti – LIUX dienos!

Prisipažinsiu, kad esu iš tų žmonių, kurie minimaliais resursais siekia išgauti maksimalų rezultatą. Tas pats galioja ir kalbant apie drabužius – nemėgstu išlaidauti  ir pirkdama atidžiai apgalvoju, ar įsigytas daiktas atsipirks, o tai priklauso nuo to,  kiek dažnai jį vilkėsiu, su kuo derinsiu  ir pan. Tad prasidėję išpardavimai ir artėjančios LIUX dienos SAULĖS MIESTE – mano laikas! Juk tik LIUX dienų metu išpardavimo prekėms galima tikėtis dar didesnių nuolaidų!

Šįkart nusprendžiau save išbandyti – ar įmanoma stilingai apsirengti už 50 Eur? Užduotis nėra tokia jau lengva, bet noriu pasidalinti su jumis savo eksperimento rezultatais.

Pirmasis derinukas skirtas kasdieniams nuotykiams, kai bėgate išgerti kavos su drauge ar skubate pasimėgauti įdomiu filmu.

1

Marškiniai „House“ 16,99 Eur, kelnės – „House“ 16,99 Eur, rankinė „House“ 16,99 Eur. Viso: 50,97 Eur

Išpardavimas – puikus metas nusipirkti šį tą gražaus artėjančiam sezonui. Juk netruks ateiti ir pavasaris, tad pats laikas iš anksto pasiruošti keletą pavasarinių aprangos derinių.

7

Palaidinė – „Reserved“ 9,99 Eur, sijonas – „Takko Fashion“ 14,99 Eur, striukė – „Takko Fashion“ 9,09 Eur, batai – „Reserved“ 9,99 Eur, aksesuaras – „House“ 6,99 Eur. Viso: 51,05 Eur

Ateinantį pavasario sezoną taip pat puošimės į madą sugrįžusiais baikeriško stiliaus odiniais švarkais. Prisipažinsiu, jog neatsispyriau pagundai ir šį smėlio spalvos švarką iš „Takko Fashion“ jau priglaudžiau savo spintoje (jo kaina NEĮTIKĖTINA – tik 9 Eur!!!). Girdėjau, kad parduotuvėje „Takko Fashion“ numatoma apgultis, nes LIUX dienų metu žadama papildoma 50% nuolaida nuo išpardavimo kainos!

2

Palaidinė – „Takko Fashion“ 6,99 Eur, džinsai – „House“ 19,99 Eur, batai – „Reserved“ 9,99 Eur, striukė – „Takko Fashion“ 9,09 Eur. Viso: 46,06 Eur

Žiemą dažnai papuolame į niūrių spalvų gniaužtus, bet šį šaltąjį sezoną populiarios pastelės – švelni rausva ar dangaus melsva, kurios puikiai dera su ryklio odos pilka. Šviesios pastelės ypač gaiviai atrodo žiemos peizažo fone. Pasinaudokite „House“ parduotuvėje siūlomomis nuolaidomis (net iki -55%!) ir įsigykite ką nors džiuginančio akį.

3

Palaidinė – „House“ 3,99 Eur, kelnės – „Takko Fashion“ 6,99 Eur, megztinis – „House“ 6,99 Eur, batai – „House“ 16,99 Eur, rankinė – „House“ 16,99 Eur. Viso: 51,95 Eur

Šaltojo sezono podiumus puošė tapetų raštų drabužiai. Tad siūlau išmėginti šių rašto inspiruotą palaidinę, kurios romantiką nugesinsite su slim boyfriend stiliaus džinsais.

5

Palaidinė – „Reserved“ 9,99 Eur, megztinis – „House“ 6,99 Eur, batai – „House“ 16,99 Eur, džinsai – „Reserved“ 19,99Eur. Viso: 53,96 Eur

Šį sezoną išpopuliarėję sarafanai bei suknelės su petnešėlėmis, vilkimos kartu su golfais – stilingas pasirinkimas. Paskubėkite išbandyti šią tendenciją, nes mados pasaulis greit keičia žaidimo taisykles! O LIUX dienų metu tokią suknelę (ir dar daugiau!) parduotuvėje „Reserved“ įsigysite su 50% nuolaida!

8

Sarafanas – „Reserved“ 19,99 Eur, golfas – „Takko Fashion“ 4,99 Eur, apyrankės – „House“ 2,99 Eur, batai – „Reserved“ 14,99 Eur. Viso: 42,96 Eur

Puošnūs ir prabangiai atrodantys nėriniai tinka ir kasdienai, taip pat, kaip ir į madą sugrįžtantys masyvūs kaklo papuošalai, kurių tikrai neverta saugoti tik išskirtinei progai. Jeigu visa tai suderinsite su kasdienai tinkančia aprangos detale, pavyzdžiui, džinsais, aplinkiniams parodysite, kad kiekviena diena jums yra tarsi mažytė šventė.

6

Palaidinė – „Takko Fashion“ 6,99 Eur, džinsai – „Reserved“ 19,99 Eur, batai – „House“ 16,99 Eur, aksesuaras – „House“ 6,99 Eur. Viso: 50,96 Eur

Dryžiai, nevaržantys siluetai, akių nerėžiančios spalvos ir lengvas raštų kokteilis – visa tai primena Prancūzijos Rivjeros stilių. Šis derinys puikiai tinka lengviems pasivaikščiojimams gamtoje.

4

Palaidinė – „House“ 9,99 Eur, megztukas – „Reserved“ 9,99 Eur, kelnės – „Takko Fashion“ 16,99 Eur, batai –„Reserved“ 14,99 Eur. Viso: 51,96 Eur

Mano mintys jau sukasi apie naują sezoną, tad nieko keisto, kad deriniams norėjau suteikti  šiek tiek gaivumo ir lengvumo, kurį atneša  ilgesnės ir šviesesnės dienos.  Pabandykite pažaisti ir Jūs – keisdami avalynę ar kitas aprangos detales, turėsite ne tik skirtingoms progoms, bet ir skirtingiems  sezonams tinkančius derinius.

P.S. Nujaučiu, kad visus drabužius Jūs galite pričiupti ir dar pigiau, kadangi sausio 13-14 dienomis Saulės Mieste vyks LIUX išpardavimų dienos, kurių metu bus taikomos ypatingos nuolaidos! O kur dar išskirtiniai Superliux valandų pasiūlymai! Susitiksime Saulės Mieste! Iki!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: