2010-09-28

„Euronics“ atėjo ir į Šiaulius

Mados ir laisvalaikio centras SAULĖS MIESTAS į Šiaulius atvedė dar vieną prekinį ženklą. Centro lankytojams duris atvėrė elektronikos ir buities prekių tinklas „Euronics“. „Euronics“ – tai vienas didžiausių Europos elektronikos ir buities prekių tinklų, jungiantis 11000 parduotuvių net 29 Europos šalyse.

Pasak, „Euronisc“ prekybos tinklo vadovo Petro Čepkausko, vieno didžiausių Europos prekybos tinklų atėjimas į Šiaulių rinką dar labiau priartins šiauliečius prie technologinių naujienų ir skatins jų domėjimąsi buities modernizavimu. „Pas mus rasite racionaliausius pasiūlymus, kuriais nepasinaudoti būtų tiesiog nešiuolaikiška. Mūsų asortimente atrinkta geriausia, europiečio verta technika,“- pažymėjo Petras Čepkauskas.

„Euronics“ parduotuvių tinklas veikia Panevėžyje, Kaune, o dabar ir Šiauliuose. Nuo š.m. spalio 1 dienos „Euronics“ duris atvers Vilniuje.

Mados ir laisvalaikio centre SAULĖS MIESTAS „Euronics“ užima 731 kv.m. plotą ir yra trečia pagal dydį centro parduotuvė. 2010 metais šiauliečiams SAULĖS MIESTAS pasiūlys dar keletą naujų prekinių ženklų.

SAULĖS MIESTE dirba 500 darbuotojų. Trijuose mados ir laisvalaikio centro SAULĖS MIESTAS aukštuose veikia daugiau nei 98 įvairios įmonės.

* * *

Apie SAULĖS MIESTĄ
Mados ir laisvalaikio centras SAULĖS MIESTAS duris atvėrė 2007 m. Kovo 14 d. 2009 m. SAULĖS MIESTAS pasiekė 107 mln. litų apyvartą. Centras priklauso didžiausiai Baltijos šalių nekilnojamo turto plėtros bendrovei „E.L.L. Real Estate“ (www.ell-realestate.com/lit).

SAULĖS MIESTAS aktyviai dalyvauja Šiaulių gyvenime. Centras jau yra parėmęs ir inicijavęs daugiau nei 39 įvairius socialinius-kultūrinius renginius. Ateityje SAULĖS MIESTAS planuoja ir toliau prisidėti prie Šiaulių regiono gyvenimo bei pasiūlyti šiauliečiams naujų iniciatyvų.

Daugiau informacijos- http://www.saulesmiestas.lt/

Аpie „Euronics“
„Euronics“ – tai vienas didžiausių Europos elektronikos ir buities prekių tinklų, jungiantis 11000 parduotuvių net 29 Europos šalyse. Metinė prekybos tinklo apyvarta siekia 48, 4 mlrd. litų (14,4 mlrd. Eurų). „Euronics“ parduotuvė savo klientams siūlo platų kokybiškos, žinomų prekės ženklų elektronikos ir buities technikos prekių asortimentą bei profesionalų aptarnavimą.
Daugiau informacijos- http://www.euronics.lt/