(Lietuviškai) LIUX nuolaidų medžioklė prasideda!

Sorry, this entry is only available in Lithuanian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

„Nes niekada man batų nebus per daug“… Hmmm, gerai jau gerai, Andrius Mamontovas dainavo tikrai ne apie batus, o apie MEILĘsmiley. Bet juk batų tikrai niekada nebūna per daug…

Kodėl aš kalbu apie batus? Nes per LIUX dienas Saulės mieste sausio 8-9 dienomis Jūsų lauks SUPER nuolaidos avalynei. Štai A&G iki 40%, Viva batuose iki 50%, Batų centre iki 70% nuolaidos, o pirkdami dvi poras batų Danijoje ir FamClub, mokėsite tik už vieną porą! Žiema tik įsisiūbuoja, o tokios sąlygos avalynės tikrai nelepina, taigi nauji batai – tikrai gera idėja.

Keletas modelių, į kuriuos aš atkreipsiu dėmesį, ieškodama savo „Pelenės kurpaičių“:

  • Labai ilgi batai – žiemos sezono topas. Ir ne tik dėl to, kad tokios tendencijos, bet ir todėl, kad puikiai apsaugo nuo šalčio.

liux1 (2)

  • Patogūs žemakulniai – būtini ilgiems pasivaikščiojimams, kad būtų patogu ir saugu keliauti per ledinį įšalą.

liux2

  • Žavūs elegantiški aukštakulniai, kurie nekantriai lauks lentynoje Valentino dienos. Galite iš anksto pasirengti ir nustebinti savo Misterį žavingais aukštakulniaissmiley. Taip, žiemą su jais į lauką gal ir neišeisite, bet įsimesti juos į mašiną ir persiauti keliaujant į restoraną..? – šauni mintissmiley.

liux4 (2)

Po švenčių ir per šalčius nieko nesinori, tik susimuturiuoti į storą, šiltą, beformį megztinį, kad nė nosis nekyšotų? Pažįstamas jausmassmiley. Tačiau jį įgyvendinti sunkoka, kai gyvenimo tempas neleidžia atsikvėpti. Bet užtenka įsigyti mažą detalę, ir pasijusite kaip naujai gimusi. O aplinkiniai nepastebės nieko, išskyrus Jūsų puikią nuotaiką ir paslaptingą šypsnį… Apie ką aš kalbu? Taip, apie slaptą moterų ginklą – apatinį trikotažą. Tokia smulkmena gali Jus visiškai pakeisti, nors išoriškai to niekas nė nepastebės. Žinodami šią paslaptį, Lauma lingerie ir Triumph paruošė Jums ypatingus pasiūlymus – nuolaidas net iki 50-60%. Primygtinai patariu apsilankyti! Kartojuosi – turėkite omenyje, kad Valentino diena tikrai ne už kalnų, o tokių nuolaidų gali ir nebepasitaikytismiley. Tuo tarpu aš išduodu, ko pati ieškosiu apatinio trikotažo parduotuvėse:

  • Nėriniai – nes jie visada buvo, yra ir bus Must have.

liux4 (1)

  • Braletės – nes natūralumas visuomet eina greta su stiliumi.

liux6 (2)

  • Uždaresnis apatinis trikotažas (pvz. korsetai) – nes žiema daro savosmiley.

liux6 (1)

Žiemos sporto mylėtojams taip pat gera naujiena – Sportland parduotuvėje rasite nuolaidas iki 50-ies, o WinnerSport net iki 70-ies%. Taigi šiltą slidinėjimo kostiumą ir snieglentę (!) išsirinksite be vargosmiley. Aš tikrai nesu didžiulė sporto mėgėja, ir žiemos sportas manęs nevilioja, vis gi mielai ten apsidairysiu. Kodėl? Nes žiemą įsimylėjęs mano šuo, tad ilgų pasivaikščiojimų metu slidininko kostiumas ir kaukė tikrai praverssmiley.

liux8 (2)

Jei jau kalbame apie šaltuką, patariu pasidairyti ir po rūbų parduotuves, mat ten laukia nuolaidos nuo 25 iki 70-ies%. Ko ten ieškosiu aš?

  • Visko, kas šildo – dabar, manau, tai aktualiausia. Kai šaltukas užspaudė ne juokais, supratau, jog šilta ir ilga (!) striukė arba itin ilgas paltas – tai, ko tikrai reikia žiemai. Neabejotinai atkreipsiu dėmesį į šias parduotuvių kabyklas.

liux8 (1)

  • Ilga suknelė ar sijonas – vėl kartojuosi, jog artėja Valentinas, taigi ruoštis galime iš karto. O ir kasdienai toks rūbas pravers. Tik kol už lango -20, itin aktualu, kad rūbas šildytų, todėl  atkreipsiu dėmesį į ilgį.

liux10 (2)   

Jaučiate, kad spustelėjus šaltukui ir išsausėjus patalpų orui, nesusitvarkote su savo plaukais, o ir oda – problematiška? Puiki žinia –Vitrina pro, Eurokos, Drogas, Sarma lauks Jūsų su 20-45% nuolaidomis. Nelaukite pavasario, pasirūpinkite savo oda ir plaukais jau šiandien, nes dabar to reikia! Mano akiratyje per LIUX dienas neabejotinai atsidurs:

  • Maitinantis veido kremas – apsauga nuo šalčio, pakankamas drėgmės lygis ir nuraminta oda – gražiausia moters puošmena.

liux10 (1)

  • Plaukų priežiūros priemonės, subalansuotos žiemai. Plaukai – taip pat viena gražiausių natūralių puošmenų, taigi turime jais pasirūpinti. Šaltis, drėgmės trūkumas verčia juos skilinėti, elektrintis, o to išvengti galime tik pasitelkusios tinkamas priemones. Drąsiai klauskite patarimo konsultančių – jos tikrai padės tinkamai išsirinkti.

liux11

Norisi kažko naujo, bet po švenčių piniginės tokios lengvos, kad rodosi, tarsi jas būtumėte palikusios namie? Norint pasijausti geriau, tikrai nereikia išleisti daug pinigų. O sutaupyti visad padeda LIUX nuolaidos Saulės mieste! Beje, tai tikrai puikus laikas išleisti per šventes gautus Saulės miesto dovanų čekiussmiley. Juk per LIUX dienas jų vertė gali net padvigubėti! Suskubkite pasinaudoti nuolaidomis!

Sėkmingos medžioklės!

Visada Jūsų, Kristina

P.S. Specialiai blog'o skaitytojoms išduodu paslaptį: be mano minėtų nuolaidų Jūsų lauks ir SUPER LIUX valandosos, kurių metu nuolaidos dar labiau išaugs. Patys geriausi pasiūlymai Jūsų lauks Batų centras, A&G, Sportland, Lauma lingerie, Active friend, Vitrina pro ir darkeliose parduotuvėsesmiley. Taigi, būdamos Saulės mieste, įtempkite ausis ir klausykitės, kada vienoje ar kitoje parduotuvėje paskelbs SUPER LIUX valandą!

 

 

Kristina

Kristina

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: