(Lietuviškai) Grožio priemonės vyrams

Sorry, this entry is only available in Lithuanian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Kiekviena iš mūsų žinome kaip svarbu kiekvienai moteriai rūpintis savo grožiu ir visos žinome, kokias priemones tam reikia naudoti, bet ar kada pagalvojote apie vyrus? Juk jie taip turi dalį savo laiko skirti veido bei kūno priežiūrai tam, kad visada išliktų tvarkingi ir patrauklūs. Būtent todėl šiandien nusprendžiau jums pristatyti keturias grožio priemones, kurias turėtų naudoti kiekvienas vyras!

Processed with VSCO with a9 preset

Šiomis dienomis daugelis vyrų savo veido plaukelių priežiūrą patiki profesionalams, tačiau tiems, kurie savo barzda rūpinasi patys, patarčiau išbandyti šiuos natūralius bei kokybiškus „Vines Vintage“ produktus. Vos keli lašeliai aliejaus prieš skutimąsi sušvelnina plaukelius ir leidžia juos lengviau pašalinti nuo odos, o balzamas po skutimosi, praturtintas arganų aliejumi, sudrėkina ir švelnina odą.

Šiuos produktus galite įsigyti „Vitrina pro“ parduotuvėje įsikūrusioje „Saulės miesto“ pirmame aukšte

Processed with VSCO with a9 preset

Rankų odos priežiūra yra be galo svarbi, o ypatingai vyrams, kurie dirba sunkesnį fizinį darbą, kai rankos labai dažnai išsausėja ir suskeldėja… Būtent dėl šios priežasties būtina bent kartą į dieną jas sudrėkinti ir neleisti odai išsausėti. Įsigyję nedidelės talpos rankų kremą galėsite jį laikyti automobilyje ir taip niekada nepamiršite pamaitinti savo odos! 

Šį rankų kremą galite įsigyti „Rituals“ parduotuvėje įsikūrusioje „Saulės miesto“ pirmame aukšte

Processed with VSCO with a9 preset

Šukuosena yra vienas svarbiausių vyro išvaizdos atributų, todėl ja tiesiog būtina tinkamai pasirūpinti. Jei kasdien atsikėlę ryte formuojate savo plaukus, tuomet jums puikiai tiks ši „Vines Vintage“ plaukų guma, kuri ne tik puikiai suformuoja plaukus, bet ir padeda šukuosenai išsilaikyti visą dieną. Na, o jei jūsų plaukai atrodo puikiai ir be formavimo pagalbos, tuomet jų puoselėjimu pasirūpins šis „Vines Vintage“ plaukų ir skalpo tonikas, kuris padeda skalpo odai atsinaujinti bei atgaivina plaukus.

Šias priemones galite įsigyti „Vitrina pro“ parduotuvėje įsikūrusioje „Saulės miesto“ pirmame aukšte

Processed with VSCO with a9 preset

Na, ir paskutinė, bet visų vyrų dažniausiai naudojama grožio priemonė – kvepalai! Kiekvienas ir kiekviena žinome, jog žmogaus kvapas yra labai svarbus dalykas, o moterims juk išties be galo patinka skaniai kvepiantys vyrai, todėl tai yra privaloma grožio priemonė kievieno vyro lentynėlėje.

Šias priemones galite įsigyti „Douglas“ parduotuvėje įsikūrusioje „Saulės miesto“ pirmame aukšte

Tikiuosi, jog mano patarimai bei rekomenduotos priemonės jums padės išlaikyti ir puoselėti artimų vyrų grožį!

Kamilė Dambrauskaitė

Kamilė Dambrauskaitė

KAMILĖ: Gyvenamoji vieta: Šiauliai Hobis: Domėjimasis mada, kelionės, sportas ir knygos Laisvalaikis: asmeninio tinklaraščio rašymas, sportas, buvimas su draugais, knygų skaitymas Mėgstamiausi restoranai: jei Šiauliuose, tai Don Vino ir Sakura Skaniausias patiekalas: Hmmm... tikriausiai kažkuo ypatingos ar gurmaniškos salotos Mėgstamiausios parduotuvės: Zara, Mango, asos.com, nedideli senamiesčių butikai pilni lietuviškos kūrybos Mėgstamiausias drabužis: patogios odinės kelnės! Trys dalykai, kuriems sunku atsispirti: skanus maistas, išsvajotas pirkinys arba įdomi knyga Geriausia dovana: kelionė! Geriausias pirkinys: prabangūs ir kokybiški batai arba rankinė Prietaisas, be kurio neįsivaizduoji savo gyvenimo: telefonas Kas tave įkvepia: stiprios ir įdomios asmenybės, mados tinklaraščiai, Instagram bei Pinterest platformos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: