Drabužiai, kurie tinka visoms

Dažnai girdime patarimus kokius drabužių modelius rinktis vienai ar kitai figūrai. Dažniausiai skirtingoms figūroms renkamės skirtingus siluetus, bet yra tokių drabužių, kuriuos drąsiai gali vilkėti tiek liekno, tiek ir apvalesnio kūno sudėjimo merginos. Taigi, kokius drabužius drąsiai galime rinktis visos?

Šiemet vasara nelepina mūsų šiltu oru, todėl dažnai tenka prigriebti ir striukę. Odinės baikerių stiliaus striukės – švarkai puikiai tinka visoms.

1

Jei baikerių stilius jums ne prie širdies, pamėginkite madinguosius beisbolininkų švarkus –  bomberius, kurie užkariavo mados podiumus. Jie tinka visoms ir puikiai atrodo tiek su elegantiškais, tiek su kasdieniais aprangos variantais.

5

Kas dar? Madingos ilgos švarko tipo liemenės suteikia grakštumo kiekvienai figūrai.

2

Artėjant naujam rudens sezonui nepraeikite pro užsiaučiamus megztinius, kurių dydis dažnai nurodomas kaip one size. Tokie megztiniai tinka visoms figūroms – lieka tik pasirinkti tinkamą ilgį ir mezgimo būdą.

6

Pieštuko silueto sijonas – klasika. Turbūt neverta net kalbėti, kad tokį savo spintoje privalo turėti kiekviena! Atsižvelgdama į savo figūrą derinkite su įvairiomis palaidinėmis.

3

Klasikiniai marškiniai – rūbas, kurį dažniausiai griebiame, kai pavargstame nuo įmantrių siluetų ir detalių.  Apvalesnėms formoms rinkitės lengvesnius viskozės pluošto, o jei neturite stipriai išreikštų moteriškų formų – eksperimentuokite su ilgesniais medvilniniais, oversized tipo marškiniais.

4

Aksesuarai  nuostabūs tuo, kad neturi dydžio, todėl juos drąsiai gali rinktis kiekviena. Tiesiog pagalvokite kaip dera jūsų kūno ir aksesuaro proporcijos (pavyzdžiui, jei esate smulkutė ir žemo ūgio, verčiau nesirinkite didelės rankinės). Investuojant į madingus aksesuarus patartina vadovautis principu rinktis ilgai išliekančios tendencijos siluetą bei formą ir tuo metu madingą spalvą bei raštą. Tuomet turėsite ilgesnio galiojimo daiktą, su kuriuo galėsite išeiti į gatvę kad ir po metų.

Untitled design

Turbūt sutiksite su manimi, kad skirtingų modelių ilgos suknelės bei klasikiniai švarkai taip pat tinka kone visoms.

Nors kartais tai, kas tinka visiems, iš tikrųjų netinka niekam, bet juk niekas netrukdo pamėginti bent pasimatuoti norimą daiktą. Juolab, kad paminėti drabužiai –  baziniai garderobo drabužiai, kuriuos lengva pritaikyti kuriant kasdienį įvaizdį. Atminkite – stilius dydžio neturi!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: