Dovanos Kalėdoms? Misija įmanoma!

Iki švenčių liko vos viena savaitė! Įsivaizduojate?! Gal Jums (kaip ir mansmiley) vėl kartojasi kasmetinis scenarijus, kai pažadai dovanas pirkti anksčiau lieka pažadais? Šiemet pasitaisyti jau nepavyks, bet vis dėlto turime dar savaitę dovanas išrinkti ir nupirkti. Siūlau Jums keletą patogių, praktiškų ir mielų dovanų variantų, kuriuos radau Saulės mieste:

1. Kas nors šilto ir jaukaus šaltajam sezonui. Tai gali būti žavi kepurė su bumbulu, šiltos kumštinės pirštinės ar švelnus pūkuotas šalis, o gal visas komplektas? Nors sinoptikai šventėms sniego ir nežada, bet šiluma mūsų taip pat nelepina, tad šildantys aksesuarai pravers. Parduotuvėje House tikrai išsirinksite ką nors tinkamo, o kainos ten svyruoja nuo 7,99 Eur iki 14,99 Eur.

d1

2. Papuošalai. Puiki išeitis, jei ieškote dovanos sesei, draugei ar kolegei, kuri mėgsta puoštis. Juk papuošalų tikrai nebūna per daug: vėrinys prie juodų, baltų marškinių, žalios palaidinės ar raudonos suknelės. O kur dar auskarai, puikiai tinkantys kasdienai, ar apyrankė, deranti prie vėrinio? Pasiūlymų – tikra gausybė. Parduotuvėje Reserved tikrai išsirinksite. Auskarų kainos – nuo 3 Eur, apyrankių – nuo 7 Eur, vėrinių – nuo 7 Eur, laikrodis su penkiomis apyrankėmis – 35 Eur. O gal žvilgsnis užklius už ko nors dairantis po kalėdinę Saulės miesto mugęsmiley?

d2

d3

d4

3. Šventinis ar kasdieninis rūbas. Manote, dovanoti rūbą – rizikinga? Nebūtinai. Jei žinote reikiamą dydį, surizikuoti tikrai verta. Jaukus megztinis žiemai, o gal šventiškai supakuota žaisminga palaidinė? Tikrai galite kažką nudžiuginti. Palaidinės parduotuvėje Cropp Town – 10  Eur, megztukai Cropp Town ir NewYorker – nuo 15 Eur, sijonas Reserved – 25 Eur.

d5

4. Kosmetikos priemonės. Reikia naudingos, bet simbolinės smulkmenos? Rinkitės lūpų balzamą ar rankų kremą. Apsaugosite artimą žmogų nuo šaltuko ir žiemos keliamų rūpesčių, o išleisite vos 2 – 5 Eursmiley.

d6

5. Knyga. Dovana, tinkama ir patiems mažiausiems, ir vyresniems skaitytojams. Mama mėgsta kepti pyragus, o geriausiam draugui prie širdies grilio patiekalai? Draugė domisi mada, grožiu? Išeitis gali būti knyga! Viską, ko reikia ir ko ieškote, rasite Vagoje.

d7

Sąrašą, be abejo, galima dar tęsti. Dovanoti galite ir batus, ir sporto priemones – viską, kas tik šaus į galvąsmiley. Svarbiausia, kad bent šiek tiek pažintumėte žmogų, kuriam renkate dovaną. Ir visai nesvarbu, ar dovana kainuos 2, 20 ar 200 Eur, svarbiausia, kad ji būtų iš visos širdies! Taigi, susidarykite sąrašą ir keliaukite į Saulės miestą ieškoti dovanų!

Jaukių ir šiltų švenčių, brangieji!

Kristina

P.S. Pati skubu į Euronics Saulės mieste atsiimti dovanos, kurią išsirinkau elektroninėje parduotuvėje www.euronics.lt. Siūlau ir Jums – greita, patogu, pristatymas nieko nekainuoja, o ir nuolaidos galite tikėtissmiley!

 

 

Kristina

Kristina

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: