Deriniai šventėms

COVER

Beprotiškiausias metų mėnuo pačiame įkarštyje – vieni sudarinėja dovanų sąrašus, kiti jau užsiima jų pakavimu ir namų dekoravimu. Ir tikriausiai nėra nė vienos dailiosios lyties atstovės, kuri neturėtų nė mažiausio galvos skausmo dėl šventinių derinių. Tad šįkart noriu pasiūlyti keletą įvaizdžių įvairioms situacijoms, kad galėtumėte atrodyti stulbinamai.

5

Švenčių laukimas visuomet prasideda namuose su artimaisiais. Jaukiai įsitaisius prie ypatingą aurą skleidžiančio namų židinio, puoškitės žaismingumo suteikiančiais šventiniais megztukais su kalėdine atributika. Įdomesnės kojinės ir linksmos kosmetinės tik sustiprins šventinę dvasią.

2

Mėlyni marškinėliai, auskarai, modelio derinys iš „Lindex“, kosmetinės, kojinės, ausinės, šalikas, megztiniai, džinsai iš „New Yorker“, batai „Deichmann“.

Švenčių laukimo laikotarpis skleidžia ypatingą, tarsi magišką dvasią – veidus dažniau nutvieskia netikėta šypsena ir net ėjimas į darbą tampa maža švente, todėl net ir būnant darbe norisi atrodyti puošniau nei įprasta. Tad kasdieniam puošnumui sukurti rinkitės rūbus iš aksomo, atlaso ar blizgančiais, metalizuotais siūlais (liureksu) puoštus drabužius. Tokie deriniai bus tikras išsigelbėjimas keliaujant į vaikų kalėdines šventes.

1

Megztinis, sijonas, rankinė, palaidinė, kelnės, suknelė iš „Lindex“, melyni auskarai „Monton“, juodi batai „Deichmann“, sidabro auskarai „Takko Fashion“.

Gruodis  – puikus metas sublizgėti, tad būtinai įtraukite į garderobą ir blizgių detalių – prabangaus brokato suknelę, blizgią palaidinę, sijoną iš žvynelių, o gal klasikinius lakuotos odos aukštakulnius.

4

Palaidinė su petnešėlėmis, paltas, rankinė iš „New Yorker“, odinis švarkas, kelnės, megztinis, sijonas, lankelis, auskarai iš „Lindex“, batai „Deichmann“, suknelė „Monton“.

Tikriausiai visos esame numačiusios tą YPATINGĄ vakarą, kurio metu norime atrodyti išties stulbinamai. Gal tai bus bendradarbių ar draugų vakarėlis ar iškilminga vakarienė Naujųjų Metų proga. Rinkitės klasikinius siluetus, kuriems wow įspūdį suteiks netikėtos audinių faktūros.

3

Suknelė, rankinė, ilgi batai iš „New Yorker“, juodi auskarai, kelnės, palaidinė, švarkas, rankinė iš „Lindex“, aukštakulniai „Deichmann“, auskarai „Monton“.

Būkite žaismingos, būkite elegantiškos, būkite fatališkos ir seksualios!!! Tik jums spręsti į kokį vaidmenį (o gal į visus?) įsikūnyti švenčių maratono apsuptyje. Gražių artėjančių švenčių ir iki kitų susitikimų!

 

Jūsų Stiliaus Draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: