Deichmann blogerė Toma pataria: kontrastai

Visa mada susideda iš kontrastų. Juos kuria vyraujančios sezono tendencijos, dažnai prieštaraujančios viena kitai. Tačiau šis tendencijų chaosas – ne atsitiktinumas: kontrastai sukuria pačius įdomiausius įvaizdžius!

Pateiksiu keletą kontrastų pavydžių – eksperimentuoti su klastingomis visiškai skirtingomis tendencijomis gali būti visiškai paprasta!

1. Spalvos. Tai vienas iš paprasčiausių būdų sukurti kontrastingą įvaizdį. Šį pavasario / vasaros sezoną siūlau išmėginti intensyvios rožinės ir švelnios kakavos spalvų derinį. Juodą ansamblį pagyvinkite citrusinės geltonos spalvos aukštakulniais, o kurdamos įvaizdį vakarui išmėginkite visų atspalvių pilkos ir metalo spalvų kombinacijas.

2. Ilgiai. Derinkitė trumputes „crop-top“ palaidines ir prailgintus pieštuko formos sijonus ar plačias, žemę siekiančias kelnes. Mini sijono ir grubių aulinių virš kelių derinys atrodys tobulai!

3. Formos. Futuristinio stiliaus džemperį siūlau derinti su romantišku šifoniniu klostuotu sijonu, o romantiškas sukneles – su neoninių spalvų sportbačiais.

4. Vyriškumas. „Boyfriend“ tipo džinsai išgyvena savo aukso amžių. Jei juos derinate su griežto kirpimo marškiniais ar klasikiniais marškinėliais, moteriškumą pabrėšite avėdamos klasikinius aukštakulnius. Vyriško silueto „oversize“ megztiniai ir švarkai puikiai atrodys derinami su bateliais smailia nosele ar basutėmis atviromis noselėmis.

5. Aksesuarai. Klasikinius drabužius derinkite su ryškiomis kuprinėmis ir margais sportbačiais.  O prie romantiškos žemę šluojančios vasariškos sukneles rinkitės griežto kirpimo vyrišką skrybėlę.

20140418_saules-miestas2

20140418_saules-miestas320140418_saules-miestas

Gražaus pavasario ir smagių eksperimentų!

Toma

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: