Darbo stilius. Kasdieniai ir neįpareigojantys deriniai kiekvienam figūros tipui

Dažnai darbo apranga kelia kasdienį galvos skausmą, kaip apsirengti stilingai ir neiššaukiančiai. Tinkamai pasirinkta ir figūrai pritaikyta dalykinė apranga sukuria kompetentingumo ir solidumo įspūdį, o kartu – ir pasitikėjimo savimi. Tad nesvarbu, kokio pobūdžio būtų jūsų darbas, norint sėkmės, išvaizdai visuomet reikėtų skirti pakankamai dėmesio. Nors kai kuriose įmonėse privalu paisyti atitinkamo aprangos kodo, šį kartą patarimai toms, kurių darbas neįpareigoja spraustis į griežtą dalykinį kostiumėlį.

Unknown

Viena pagrindinių taisyklių – jei turite apsisprendimo laisvę, neapsiribokite vien tik santūria spalvine gama. Jūsų spintoje užtektų kelių pagrindinių spalvų, kurias papildant spalvingais raštais ir aksesuarais įvaizdis visuomet atrodys vis kitaip. Tai taip pat galioja ir griežto aprangos kodo reikalaujančiai aprangai – įsigykite daugiau spalvingų skarelių ir ryšėkite jas ant kaklo prie dalykinių kostiumėlių, jei norite išskirtinesnio įvaizdžio.

Verta žinoti, jog norint atrodyti sėkmingai, būtina investuoti į kuo kokybiškesnius audinius ir klasikinę avalynę. Visoms, kurių darbas neįpareigoja, rekomenduoju turėti bent vienus ilgaaulius odinius batus, kurie tiks prie kiekvieno jūsų derinio ne tik darbe, bet ir laisvalaikiu. Juos priderinsite ir prie pieštuko ari laisvo silueto sijono, ir prie džinsų ar suknelių. Tad visi šie deriniai – būtent su ilgaauliais aukštakulniais.

Taip pat kiekviena šiuolaikinė moteris savo drabužinėje privalo turėti klasikinį tiesaus kirpimo švarką, kelnių ir švarko kostiumėlį, keletą klasikinių palaidinių, baltus marškinius, pieštuko formos sijoną ir vienspalvę prigludusią suknelę – tai drabužiai, kurie sudaro kapsulę ir dera vieni su kitais, taip pat jie tinka visiems figūros tipams.

IMG_0043 (1)

Taigi, jei jūsų darbe nėra nurodytos taisyklės, galite įsigyti klostuotą, stilingą tiesaus kirpimo arba laisvo silueto midi ilgio sijoną, kurį derinkite su prie visko derančio oversize tipo megztuku ar švarku. Visų pirma, patariu turėti juodos spalvos ar languotą sijoną, kuris tiks prie visų spalvų drabužių, tačiau jei norite išraiškingesnio įvaizdžio – įsigykite ką nors madingiausios sezono pistacijų spalvos.

IMG_9894Sijonas ir megztinis Lindex, batai Danija, rankinė Danielle Donatti

IMG_9909

Šio modelio sijonai taip pat tiks visiems figūros tipams, ypač jei jie aukštesniu liemeniu. Tačiau jei turite platesnius klubus, geriau rinkitės klostuotą midi ilgio arba vienspalvį pieštuko formos sijoną iki kelių, kadangi raštai tik dar labiau vizualiai išplatins klubus.

Taip pat patariu įsigyti raštuotą laisvo silueto suknelę, kurią galėsite sujuosti diržu ir taip pabrėžti liemenį. Jei norite atrodyti lieknesnė ir aukštesnė – visada diržą sekite ties liemeniu. Prie tokio tipo suknelės galėsite priderinti švarką ar megztinį ir taipogi sujuosti diržu.

IMG_9897Suknelė Fame, batai Danija, diržas Mados Taškas

IMG_9917

Na ir labiausiai klasikinis įvaizdis – juodos odinės kelnės, megztukas aukštu kaklu ir raštuotas švarkelis kaip pagrindinė įvaizdžio detalė. Trumpesnio modelio švarką taip pat rinkitės, jei jūsų klubai platesni, tačiau nerekomenduojama neturinčioms išraiškingo liemens, tokiu atveju rinkitės kiek ilgesnius švarkus.

IMG_9896Švarkas Mados taškas, batai Danija, golfas Fame, rankinė Danielle Donatti

Taip pat prie ilgaaulių galite derinti ir džinsus bei įvairias stilingas palaidines.

IMG_9923

Stilingų pasirinkimų,

Greta

Greta Kukštaitė

Greta Kukštaitė

Esu Šiaulietė, tačiau gyvenu Vilniuje. Mano hobis ir didžiausia terapija yra kūryba, rašymas, knygų skaitymas ir naujų kūrybinių idėjų paieškos. Mano laisvalaikiai dažnai būna susiję su mano veikla – mėgstu vartyti mados žurnalus, nemažai laiko praleisti Pinterest, vaikščioti po parduotuves. Mada yra tai, kuo aš gyvenu ir kvėpuoju, todėl ir laisvalaikio be jos neįsivaizduoju kadangi tai man yra gyvenimo būdas. Tačiau taip pat mėgstu aktyvų laisvalaikį. Vasaros neįsivaizduoju be dviračių ir riedučių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: