Dar kvepiančios Saulės miesto linksmybės

Yra metuose diena, kai visas pasaulis sukasi apie vieną iš mūsų. Kai gėlės skaniau kvepia, kai stovint prie gatvės nusišypso nepažįstamasis, kai nuotaikos negadina net pats bjauriausias oras ir kai norisi paragauti gabalėlio pačio skaniausio torto. Taip, tai nė vieno neaplenkianti gimtadienio diena. O kaip jums gimtadienis, į kurį norint patekti nereikia turėti pakvietimo, nereikia pirkti gėlių ir net nereikia ieškoti dovanų? Kaip jubiliatas, kuris per savo gimtadienį apipila dovanomis svečius? Turbūt geriau ir būti negali. Taigi, apie tokį gimtadienį, jo atgarsius ir dar nenuslūgusias emocijas skubu papasakoti.

Praėjusį savaitgalį griausmingai ir linksmai šventėme 8 – ąjį PC „Saulės miesto“ gimtadienį. Dėl straipsniukų rašymo, mylimų parduotuvių ir dar mylimesnio personalo Saulės mieste jaučiuosi kaip namuose. Tikrai. Tad ir sudalyvauti jame nusprendžiau ne stebėdama iš šono, o aktyviai bendraudama su lankytojais ir skleisdama jiems gimtadienio nuotaiką bei džiugindama staigmenomis ir dovanomis. Turbūt ne vienam dabar skaitančiam įteikiau geltonai spindintį šventinį balioną, kurių savaitgalį pripučiau turbūt daugiausiai per savo visą gyvenimą kartu sudėjus (žiūrint perspektyvoj ir į ateitį smiley). Negaliu nepaminėti savo kolegės, draugės Eglės, kuri net išlindusi iš kalėdinio zuikio kailiuko ir parodžiusi pasauliui savo tikrąjį veidą, neužmiršo nė vieno mažojo lankytojo pradžiuginti balionėliu.

pav.1

Tikrai geras gimtadienis veikiausiai privalo trukti ilgiau nei dieną, tad Saulės miestas šventė visą savaitgalį. Penktadienį vakare ne vienas lankytojas vaikštinėdamas galėjo išvysti iš visų kampų sugužėjusius dainorėlius. Ech, muzika juk toks nuostabus dalykas, ji lyg kremas ant sausos kasdienybės kekso (gerai čia sulyginau). Po darbų savaitės koncertas buvo kaip pirštu į akį. Su visa pagarba ir geriausiais linkėjimais išleidome Šiaulių Chameleoninį chorą į sostinę kautis TV3 Chorų karuose. Generolės Lauros veidas viską pasako be žodžių. Stipri ir savimi pasitikinti asmenybė, nusiteikusi paguldyt ant menčių kiekvieną, kuris bandys stoti skersai kelio. Vakarą sušildė ir mažosios Lauros studijos lakštingalos, papuoštos, stropiai dainuojančios visų pamėgtas daineles ir spindinčiomis akimis minioje ieškančios savo mamyčių.

pav.2

Šeštadienis Šiauliuose išaušo vėjuotas, šlapias ir paniuręs, tad pramogas gamtoje galėjo rinktis tik itin savitai laisvalaikį leidžiantys žmonės . Na, o gimtadienio šventimui šiltame ir jaukiame centre – pats tas. Su Egle turėjome ne kasdienę misiją – padovanoti svečiams net tūkstantį helio balionių (ir pripūsti, jei ką). Tai ne tik darbas, bet ir nauji iššūkiai. Kai per porą dienų padarai tiek nebandytų dalykų, nejučia suvoki, kad teisingai pasakė A. Mamontovas: „Esi jaunas tol, kol lieka pirmų kartų“. Kad kylantis į dangų balionas džiugina ne tik mažus, bet ir didelius, galime garantuoti. Prie minios mažų ištiestų rankelių glaudėsi ir būriai suaugusių, kurie kantriai laukė. Kas savo namie paliktam sergančiam pipirui, o kas sau ar mylimąjai. Tiesa, negaliu nepaminėt, kad nemokamais balionais „pasivaišinti“ skubėjo ir senjorės. Ir toli gražu ne kiekviena juos nešė savo anūkams smiley.

pav.3

Aišku, moteriškai kompanijai vienai džiuginti svečius nebūtų taip ir linksma, tad mums į pagalbą atskubėjo „vatos berniuku“ meiliai pramintas vyrukas Karolis. Aišku, vyras nebūtų tikras vyras, jei su savimi neturėtų sunkiosios artilerijos. Pagrindinis jo ginklas – didelis ir kiekvienam nostalgišką vaikystę primenantis vatos gaminimo aparatas. Taip taip, toks pat, kaip vasarą pajūryje, kur iš tolo kvepėdavo cukrumi ir girdėdavosi nelabai draugiškų širšių dūzgimas. Svečias iš sostinės pasirodo esąs vatos sukimo meistras, tai darantis kone visą savo gyvenimą. Tai akivaizdžiai matėsi iš preciziškai susuktų ir vienodo dydžio vatos bokštelių. O kad jos – dar ir begalo skanios, įrodė nusidriekusi eilė, kuri nesibaigė iki pat vakaro. Su šypsena pasitinkantis kiekvieną savo eilę priėjusį lankytoją ir užtikrintai mums kuždantis: „Nesijaudinkite, vatos užteks ne tik vaikams, o visiems jos užsimaniusiems“. Taip ir buvo. Be galo gera matyti vaikų veidus, kurie pirmą kartą ragavo šio dangiškai skanaus debesėlio. Kiti nė nesuvokė, ką su ja reikia daryti! Smagu, kad ir suaugę, ir senjorai neslėpdami emocijų mėgavosi šiuo lyg iš oro pagamintu saldėsiu. Nebūčiau aš, jei nepasigirčiau, jog turėjau galimybę pabandyti sukti cukraus vatą, ir galiu jus užtikrinti, kad jau po penkių porcijų ranka kažkaip nebeklauso įsakymo „sukti“ ir vietoj gražių bokštelių ant pagaliuko susisuka fantastinės būtybės ir nematytos formos. Tad išvada – kiekvienam savo rogės smiley.

pav.4

Tie, kurie savaitgalį Saulės mieste apsipirkinėjo – išlošė dvigubai. Gal reikėtų sakyti -net trigubai. Ne tik, tikiu, rado ir įsigijo naujų drabužių, buitinės technikos, o gal aksesuarų ar namų apyvokos smulkmenų, bet ir gerai praleido laiką, be to, ir sutaupė. Kiekviena parduotuvė laukė klientų paruošusi specialias nuolaidas, akcijas, žaidimus ir privilegijas. Na, o atsigaivinti po pirkinių maratono lankytojai galėjo pasirinktoje kavinėje besimėgaudami nemokamu ledų desertu. Mes su Eglute nepraleidome progos ir, turėdamos minutę kitą, visą savaitgalį degustavome siūlomus ledus. Neišsiplečiant ir reziumuojant pirmą vietą vieningai skyrėme „Soya“ restorano ledams.

pav.5

Galėčiau dar daug ir ilgai rašyti apie savaitgalio įspūdžius ir apie lankytojų šypsenas. Būtent dėl jūsų emocijų ir linksmų veidų bei pagiriamų komplimentų norisi ten sugrįžti vėl ir vėl. Na ką, susitiksime jau greitai. Linkėjimai nuo zuikio, belaukiančio Velykų!

P.S. Jei greitu laiku keliausite į Saulės miestą, būtinai pakeltike akis į stiklinį stogą, gal dar pamatysite kelis geltonus gimtadienio paklydėlius.

Bučkis. Rasa

pav.6

Rasa

Rasa

Tinklaraščio rašytojos Rasa ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: