Dalykinis stilius pavasariui

Dėl intensyvaus šiuolaikinio gyvenimo ritmo dažnai neturime daug laisvo laiko ryte staipytis prieš veidrodį. Nepaisant to, darbe norime atrodyti profesionaliai ir įkvepiančiai.

5

Dalykinis stilius skirstomas formalųjį ir laisvąjį. Kuri kryptis dominuos jūsų garderobe dažniausiai priklauso nuo įmonės, kurioje dirbate, vidinių taisyklių ir nustatyto aprangos kodo. Formalusis stilius yra griežtesnis – jame vyrauja klasikinių kostiumėlių ir griežto silueto suknelių deriniai. Laisvasis ar dalykinis stilius įpareigoja mažiau. Šįkart noriu pasiūlyti keletą laisvojo dalykinio stiliaus derinių, kurie įkvėps ruošiantis darbo dienai ofise.

Renkantis laisvąjį dalykinį stilių spintoje pravartu turėti klasikinius, figūrai tinkančio silueto, tamsius džinsus, taip pat keletą šviesesnių palaidinių ar marškinių. Dizaineriai šiam sezonui rekomenduoja įsigyti ir švaraus kirpimo švarką. Šįkart mano akiratyje atsidūrė nuostabaus pastelinio mėtinio atspalvio, tvido audinio švarkas. Palaidinė su minimalistine detale – juodu kaspinu, puikiai pagyvins klasikinį įvaizdį.

3

Derinys iš „Monton“

Kurdama laisvąjį dalykinį stilių žaiskite aksesuarais. Tiesa, ofise pakaks vos trijų aksesuarų – pavyzdžiui auskarų, laikrodžio, žiedo ar grandinėlės – jums spręsti kokia bus kombinacija. Venkite pigiai atrodančių, itin blizgių, plastmasinių ar medinių papuošalų.

6

Kitam įvaizdžiui vietoj kiek pabodusio pieštuko silueto sijono pasirinkau įdomesnį silueto variantą, Derinį pagyvinau pastelinės žydros spalvos, pavasariui puikiai tinkančiu paltu, kitten heel tipo, patogiais aukštakulniais, stilingais akiniais ir įdomesnių raštų skarele, kurią galėsite ryšėti ir būdamos biure. Renkantis spalvotas aprangos detales, patariu apsiriboti trijų spalvų sąskambiu viename derinyje.

2

Paltas, sijonas, palaidinė ir skarelė iš „Monton“; akiniai „New Yorker“; batai „Deichmann“

Ryški, talpi ir griežtos formos rankinė bus tikras išsigelbėjimas veikliai moteriai, kuri kasdien turi nešiotis su savimi įvairius dokumentus. Nors laisvame dalykiniame stiliuje ryškesnė rankinė gali būti puikus ansamblį pagyvinantis akcentas, vis tik avalynę rekomenduojama rinktis tamsių atspalvių. Derinį užbaigiau biker tipo odine striuke, kuri suteiks modernumo griežtesniam įvaizdžiui būnant už biuro ribų, kai netikėtai sugalvosite po darbo išgerti puodelį kavos su seniai nematyta drauge.

1

Palaidinė, skarelė, kelnės ir rankinė iš „Monton“; akiniai ir striukė iš „New Yorker“; batai „Deichmann“

Atraskite jums labiausiai tinkančius siluetus, veidą pagyvinančias spalvas. Atminkite, kad net ir dalykiniame stiliuje keičiasi tendencijos, tad sekite mados pulsą.

4

Na, o jei įmonėje nėra nustatytų apribojimų ir aprangos kodo taisyklių, nesprauskite savęs į itin griežtus rėmus – juk įdomesnės detalės ar išskirtinesnis įvaizdis visuomet įneša gaivos ir naujų idėjų kasdieniame darbe.

Jūsų stiliaus draugė,

Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: