2011-06-07

Birželio 11 d. Šiauliai pasitinka LIUX dieną!

Birželio 11-tą dieną Šiaulių prekybos centre „Saulės miestas“ skelbiama akcija LIUX, kurios metu veiks daugybė nemokamų pramogų ir žaidimų.

Bet kokiu oru ši diena bus be pralošimų, jei ją praleisite „Saulės miesto“ prekybos centre. Priežastis paprasta – šį šeštadienį prekybos centre tęsis pramogų, žaidimų, paslaugų ir nuolaidų maratonas. Ant prekybos centro stogo visą dieną gaus, ūš, suksis, klegės ir mirgės specialiai vaikams ir šeimoms skirtas spalvingas atrakcionų parkas. Čia į dangų kels pasakų rūmų batutai, vilios daugybė pramogų ir žaidimų aikštelių. Nors vaizdas į Šiaulių apylinkes nuo stogo nuostabus, bet panašu, kad tėveliams gali tekti apsišarvuoti kantrybe…

Patiems tėveliams nutrūktgalviškos vaikystės jausmą bus galima atgaivinti šeimyniniame boulingo turnyre už ypatingą LIUX kainą. Tai sportas, azartas, džiaugsmingo įsitraukimo nuotaika ir šeimyninių ryšių stiprinimas.

Rūpinantis visapusišku vaikučių pasaulio lavinimu, jiems numatyta ir nemažiau patraukli intelektualinė popietė „Vagos“ knygyne, kur 15 val. nuostabių knygučių temomis su jais bendraus seniai pamiltas šuniukas Vincas. Ar bereikia priminti, kad suaugusiųjų „Vagos“ knygyne laukia ne mažiau viliojančios literatūrinės naujienos, nauji pamėgtų autorių romanai, nauji kūrėjų vardai?

Reikia pripažinti, kad LIUX diena ypatinga ne tik pramogomis, bet ir stulbinamomis net 70% siekiančiomis nuolaidomis visose „Saulės miesto“ parduotuvėse. Galima teigti, kad prekybos centre  siaus nuolaidų uraganas! Kaip priklauso tikroms šventėms – organizuojama daugybė loterijų bei konkursų, kurie pasižymi sveikomis adrenalino dozėmis. Dienos pramogas vainikuos pagrindinė LIUX loterija. Linksmasis dienos personažas LIUXAS paskelbs, kuriems laimingiesiems atiteks šimtas dovanų kuponų po 50 Lt. Laiminguoju gali tapti kiekvienas. Tereikia nuo 10 val. iki 20 val. įsigyti prekių už 100 Lt ir daugiau, užpildyti kortelę ir įmesti ją į LIUX dėžę.

Greitai ir sklandžiai „įšokti“ į LIUX dieną jums padės specialiai organizuotas transportas. Visus geros nuotaikos ir pramogų ieškančius savo bičiulius „Saulės miestas“ į prekybos centrą veš specialiu nemokamu autobusu – gatvėje, tarp automobilių, jis bus atpažįstamas iš tolo! Šiuo nemokamu autobusu „Saulės miestą“ bus galima pasiekti iš 10 stotelių: maršrutu Dainų žiedas – Gegužių g. – Tilžės g. – „Saulės miestas“. Nuo 10 valandos, kas valandą važiuojantis autobusas, veiks tik LIUX dieną. Ruoškitės šventei!

Daugiau informacijos:
Šarūnė Širvinskaitė
Jaunesnioji projektų vadovė
Mob. +370 652 85 682
sarune.sirvinskaite@eurorscg-pr.lt