Basutės ar guminukai?

Kad ir kaip būtų gaila, pirmas kalendorinės vasaros mėnuo jau baigėsi. Na, o vasaros dar nė nematyti. Žadėtieji atogrąžų orai vis neatkeliauja – vėsoka. Taigi, ir autis tenka uždarais batais. O taip norisi laisvės… Ir batelių gaila po balas šokinėti, ypač jei jie natūralios odos. Neišvengiamai kasdien tenka sukti galvą, ką čia apsiavus. Juk neįmanoma nuspėti, kada pagaliau rudenišką rytą išsiruošus į darbą, vakare jau teks grįžti vasaros keliu…

„Saulės mieste“ įsikūrusių avalynės parduotuvių asortimentas skuba mums, merginoms, į pagalbą. Dairantis ten iš karto išsiskiria dvi vasarai siūlomo apavo linijos: vasariškos basutės,  kurių taip norisi, bet dar ne itin drąsu į jas žiūrėti, ir mieli bei žaismingi guminiai batai. Ką rinktis – kiekvienos merginos apsisprendimą lemia individualus poreikis. Štai su guminukais bėgioti po balas ir bent taip susišildyti itin smagu, tačiau visą darbo dieną biure jais avėti nepatartina. Išeitis –  į darbą keliauti su vienais, o ten persiauti kitus. Logiškas sprendimas. O ir komfortas užtikrintas.

Galutinai apsispręsti padės apžvalga po parduotuvių lentynas! Top foto

Danijos ir FamClub batų parduotuvėse pirmiausia į akis krenta žavios guminės basutės. Jos užsegamos, įsispiriamos ir tiesiog paplūdimio šlepečių tipo. Pasirodo, tai puikus tarpinis variantas tarp uždarų guminukų ir atvirų lengvų basučių. Toks pasirinkimas lietingu oru itin patogus – kojos gali kvėpuoti, o balos nė kiek nekenkia mėgstamoms basutėms. Be to, jų dizaino pasirinkimas toks didžiulis, kad ir išrankiausia pirkėja ras tai, ko nori.

guminukai be kulno

Uždarų guminukų šiose parduotuvėse taip pat radau. Jie labiausiai tinka būtent šiomis dienomis, mat, su basutėmis kol kas būtų šalta. Jų dizainas nė kiek neprimena senovinių guminių batų, nors ir jų šiomis dienomis būna gražių. Stilingieji guminukai puošti kaspinėliais bei šiemet ypač madingais spygliukais. Basučių batų parduotuvių lentynose taip pat netrūksta. Ryškios ir nude spalvos, plokščiapadės ir aukštakulnės, su platforma ar klumpės. Pasirinkimas tikrai didžiulis. Tiesa, man į akis labiausiai krito žemakulnės, kurias labai patogu avėti kasdien, bei aukštakulnės basutės masyviais kulnais, suteikiančios išskirtinumo. Bet joms šią vasarą dar teks palūkėti.

zemakulniai

Labiausiai nustebino guminukai, rasti Viva batai parduotuvėje. Niekad nemaniau, kad pamatysiu kareiviškų batų tipo guminius. Juodus, bet ryškiai rožiniu padu! Jie – puikūs. Su jais stilingai jaustųsi kiekviena „bloga mergaitė“ :). Kitų guminukų čia ne itin daug – daugiausia paplūdimio šlepečių tipo basutės. O paprastų basučių pasirinkimas didžiulis ir įtikti gali įvairiam skoniui.

military

Ką gi, mažiau kalbų – daugiau vaizdų. Viską matote basučių ir guminukų nuotraukose… Galbūt, čia rasite tai, ko reikia Jūsų kojoms būtent šiandien.

Aukstakulniai

P. S. Nustebau, nes nė vienoje parduotuvėje neradau aukštakulnių guminukų… Manau, vyraujant tokiems orams, ne viena mergina mielai jais pasipuoštų. Teks laukti kito sezono ir tikėtis juos išvysti „Saulės miesto“ avalynės parduotuvių lentynose!

guminukai

Saulėtų dienų!

Nuoširdžiai,

Kristina

Kristina

Kristina

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: