Baltos potėpiai vasaros garderobe

cover

Ši vasara lepina neįtikėtina saulėtų ir karštų dienų gausa, tad net nereikia įdėti titaniškų pastangų norint įgauti karamelinį įdegį. O rusvai odai pabrėžti nuostabiai tinka baltos spalvos drabužiai, kurie atrodo labai gaiviai karštą dieną ir puikiai dera su sezono hitais – pintais krepšiais ir plačiabrylėmis skrybėlėmis.

1

Šį sezoną labai madingi vienos spalvos įvaizdžiai, tad baltos pasirinkimas tokiam deriniui – ne išimtis. Pasirinkite laisvus siluetus – eksperimentuokite su plačiomis palazzo ar paperbag modelio kelnėmis, prie kurių paaukštinto juosmens labai tiks trumpesnės crop top tipo palaidinės.

6

Palaidinė, kelnės, auskairai iš „New Yorker“, akiniai iš „Fame“

Norinčioms ryškesnių potėpių deriniuose vertėtų atkreipti dėmesį į pulsuojančios ciklameno rožinės akcentus.

3

Ryški ciklameno spalvos cami tipo palaidinė ir sportiniais elementais puoštos, klasikinio kirpimo baltos kelnės puikiai tiks, kai išsiruošite išgerti kavos su seniai matyta drauge.

4

Palaidinė, skarelė, akiniai, kaklo aksesuarai iš „New Yorker“, kelnės iš „Fame“, basutės iš „Viva Batai“

Dryžiai –  tai dar vienas elementas, kurį nedvejodamos galite poruoti su baltais rūbais. Dryžuoti drabužiai visada įneša šiek tiek žaismingumo, sukuria aliuziją į jūreivių uniformas ir tuo pačiu primena jūrą ir, žinoma, atostogas!

2

Tad šį dryžuotą, asimetrinio kirpimo midi sijoną drįsčiau pavadinti tikru šios vasaros laimikiu. Nors vyraujanti derinio spalva išliko balta, tačiau įnešiau nemažai spalvingų, akį traukiančių akcentų, tokių kaip margaspalvė skarelė ant kuprinės ar ciklameno spalvos šlepetės.

5

Palaidinė, sijonas, šlepetės, kuprinė, skarelė, akiniai, auskarai iš „New Yorker“, skrybėlė iš „Fame“

Plačiabrylės skrybėlės, kurios šmėžavo ne vienoje 2018 metų pavasario/vasaros dizainerių kolekcijoje (Jacquemus, Valentin Yudashkin) ne tik apsaugos nuo skaisčios saulės, bet ir suteiks madingo prieskonio visam įvaizdžiui.

7

Išmėginkite standartus laužančius baltos įvaizdžius – vienas tokių šią vasarą neįtikėtinai madingas riebios grietinėlės ir akinančios baltos spalvų derinys.

Gražios saulėtos vasaros ir iki kitų susitikimų!

Jūsų Stiliaus Draugė

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: