Baltic hair – moters grožiui ir ne tik

Šiandien su jumis noriu pasidžiaugti naujausiu savo atradimu. Tai parduotuvė, kuri yra Saulės mieste. Ne, ji tikrai neatsidarė vakar ar prieš mėnesį. Kas kartą eidama į Rimi apsipirkti, praeidavau pro ją su klausimu: „Ar kas nors ten išvis apsilanko?“ Švyti užrašas Baltic hair: užrietusios nosis, lyg kareiviai šaltais veidais į tolį žvelgia plastikinės galvos, o ant jų pakaušių patogiai įsitaisę guli įvairiausi perukai. Turbūt kone kiekviena šią akimirką sau po norim burbtelite: „aaa…taip, prisimenu tą parduotuvę“. Tai va. Galiu jums išdidžiai paskelbti – aš ten buvau ir likau sužavėta. Maža to, giliai širdyje kiek priekaištavau sau, kodėl neišdrįsau apsilankyti anksčiau. Ten tiek grožybių! Todėl negaliu nepasidalinti viskuo su jumis.

Taip, perukų ten yra (akivaizdu, net neužėjus vidun), ir, jei tik turite poreikį ar būtinybę, tai vienintelė vieta, kur jums bus pasiūlytas platus pasirinkimų spektras. Pagrindinės kategorijos – sintetiniai ir natūralių plaukų. Kirpimai, kuriuos galima koreguoti pagal savo poreikius, spalvos ir modeliai patys įvairiausi. Maža to – profesionalus aptarnavimas ir patarimai garantuoti.

PhotoGrid_1422480986111

Kalbant apie plaukus, salone – mižiniškas įvairiausių plaukų aksesuarų pasirinkimas. Įvairiausi segtukai, smeigtukai, lankeliai ir kitos plaukų puošmenos. Kiekviena atrasite sau tai, kas labiausiai tiks. Plaukų aksesuarai kas dienai, ir ypatingoms šventėms, puošti spalvingais kristalais ir žaižaruojantys šviesoje.

PhotoGrid_1422479189621

Sakydama, jog Baltic Hair salone yra visko, ko reikia moters grožiui, turiu galvoje, tikrai, visko. Vienas iš pavyzdžių – profesionalios priemonės tiek kosmetologėms, tiek moterims, kurios pačios tvarkosi savo nagučius. Platus spektras nagų lakų ilgalaikiam manikiūrui, įvairiausi teptukai ir priemonės bei dekoracijos nagų dailei. O tos, kurios (kaip ir aš) lakuojatės nagučius pačios, radau naujos, geresnės, saugesnės sudėties Zoya lakus. Belieka išsirinkti spalvą. Pakankamai sudėtinga užduotis smiley.

PhotoGrid_1422479603386

Apsilankiusi parduotuvėje kardinaliai pakeičiau požiūrį į bižuteriją. Turbūt, kaip ir man, daugeliui jūsų šis žodis asocijuojasi su neskoningais, pigiais, plastikiniais papuošalais. Pranc. Bijouterie – papuošalai iš nebrangių medžiagų. Naudojami įvairūs nebrangieji metalai ir jų lydiniai, įvairių spalvų stiklas, keramika ir plastikas. Savo išvaizda bižuterijos gaminiai gali nesiskirti nuo brangiųjų metalų juvelyrinių dirbinių, tačiau jų kaina žymiai mažesnė. Tačiau skubu jus nudžiuginti, kad, pasirodo, nuo XX a. vidurio bižuterija, sukurta menininkų ir dizainerių, imta labiau vertinti, kartais kaina ėmė pranokti net dirbinius iš brangakmenių ir brangiųjų metalų. Bižuterijos dirbiniai, sukurti meistro pagal originalų projektą, tapo prestižiniais aksesuarais. Salone esantys vėriniai, apyrankės, auskarai bei žiedai mane sužavėjo dizaino sprendimais, itin aukšta kokybe ir žema kaina. Pasirinkimas itin platus. Jei norisi pokyčio garderobe, pats tinkamiausias būdas pigiai, greitai ir efektyviai tai padaryti – įsigyti naujų papuošalų. Juk aksesuarams netinkamos figūros nėra! Jie ne tik užbaigia įvaizdį, bet tinkamai parinkti tampa ir pagrindiniu elementu. Aš savo favoritus jau žinau. O jums belieka grožėtis ir išsirinkti savo perliukus.

PhotoGrid_1422479945451 PhotoGrid_1422480186446 PhotoGrid_1422480411882 PhotoGrid_1422480576120 PhotoGrid_1422480754765

PhotoGrid_1422480881951

Matot, kiek ten visko yra? Belieka paminėti, kad, jei sugebėsite įsitempti savo Misterį X, jis bent keliolika minučių ramiai turės į ką pažiūrėti ir pats. Vyriškų aksesuarų pasirinkimas, aišku, nepalyginamai mažesnis, bet tikrai yra kur akis paganyti smiley. Subtilios apyrankės iš patvarios medžiagos ir nerūdijančio plieno kiekvienam vyrui suteiks originalumo, o tiems, kurie kas dieną gyvena kostiumo rėmuose – platus sąsagų pasirinkimas. 

Negaliu nepaminėti ir produkcijos, kurią galite rasti Baltic Hair salone. Be minėtų, tai profesionalios priemonės blakstienų priauginimui ir plaukų priežiūros priemonės (hm… ir kaip viskas ten sutelpa). Viskas, ko reikia norint puoselėti savo plaukus ne tik papuošalais, bet ir šampūnais, serumais, kaukėmis. Juk net gražiausias segtukas plaukuose nepapuoš nutriušusių plaukų. Viena iš geriausių ir populiariausių, tai „Mon Platin“ juodųjų ikrų ir šilko proteinų terapija plaukams. Tai – nauja sveikų plaukų formulė. Mane mielai priėmusi ir kantriai atsakinėjusi į visus klausimus pardavėja – konsultantė, tikra savo darbo profesionalė, Diana išdavė paslaptį, jog moterys, kartą pabandžiusios šias plaukų priemones – visada sugrįžta dar. Tad išvadas pasidarykite pačios. Aš tikrai bandysiu! Na, o toms, kurios negali pasigirti vešliais, ilgais plaukais ar nori pagyvinti savo įvaizdį keletu ryškių sruogų, bet dažymui nepasiryžta, viską ras toje pačioje parduotuvėje. Tiek sintetinės, tiek natūralių plaukų sruogos. Visoms pagal kišenę ir norus. Ir negaliu nepaminėti, kad išsirinkusios ryškiaspalvę plaukų sruogą, ja galėsite pasipuošti iškart! Vietoje jums bus atlikta nesudėtinga procedūra, kurios metu išeisite iš Saulės miesto jau su šviežiai atnaujinta šukuosena.

PhotoGrid_1422481648168 PhotoGrid_1422481237719

Na, po mano tiradų jums belieka apsilankyti ir viską įvertinti pačioms. Tačiau, kaip A.Mamontovas dainavo: „…nes niekada man meilės nebus per daug“, galiu tik perfrazuoti, „nes niekada mums papuošalų nebus per daug“. Ir nesvarbu, ar tai naujas nagų lakas, ar kardinaliai pasikeitęs plaukų įvaizdis, o gal plati šypsena prie naujų auskarų. Juk ne papuošalai mus puošia, o mes puošiame juos ir pasaulį. Tad aukštyn galvas ir pirmyn. Mėgaukitės savo žaidimu.

Neužmirškite palepinti savęs. Gal jau šiandien?

Rasa.

PhotoGrid_1422482327261

 

Rasa

Rasa

Tinklaraščio rašytojos Rasa ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: