BA-HA Professional – birželio mėnesio nuolaidos

Susipažinkite su „BA-HA Professional“ Sculpture gelio sistema. Visą birželio mėnesį – ypatingai palankus metas tai padaryti – sistemos produktams taikoma net 25% nuolaida.

Stulbinanti nagų industrijos inovacija – polimerinis gelis – produktas, sujungiantis ir net pranokstantis pačias geriausias akrilo ir gelio savybes. Sculpture Gel yra tvirtesnis už akrilą ir elastingesnis už gelį. Juo sukurti nagai yra lengvi – klientės nejaus nago svorio pokyčio. Produktas yra bekvapis, nesukelia deginimo pojūčio polimerizacijos metu ir puikiai sukimba su natūralaus nago plokštele. Sculpture Gel formuojamas paprastai kaip akrilas – teptuku suvilgytu specialiu Sculpture Soak skysčiu, bet polimerizuojamas lempoje, todėl Jūs turite neribotą laiką sukurti tobulą nago architektūrą ar dizainą. Polimerinio gelio konsistencija nepriklauso nuo kambario temperatūros – produktas patalpoje nesustings net ir po kelių parų. Sustingdytas gelis lenvai dildosi, o jo dulkės yra sunkesnės, todėl ne tokios lakios.

Nuolaida taikoma: Sculpture Gel Clear, Sculpture Gel Soft White, Sculpture Gel Cover, Sculpture Soak.

Laukiame Jūsų „BA-HA Professional“ salone!

Ba-ha

Ba-ha – visoje Lietuvoje veikiantis prekybos tinklas, besirūpinantis moterų grožiu.
Prekybos salone siūlome platų asortimentą prekių skirtų plaukų, nagu, blakstienų priauginimui. Taip pat perukus, šinjonus bei papuošalus.