Atsipalaiduok SAULĖS TERASOJE su Tai Či!

Vis dar sukate galvą, ką nuveikti su draugais ar kolegomis po darbo, kad ir veikla būtų naudinga, ir laikas praleistas smagiai bei turiningai? Norite pasportuoti, tačiau neturite bendraminčių, kurie norėtų to paties, ko ir Jūs? Jei dar negirdėjote – dalinuosi: šią vasarą Saulės miestas siūlo Jums, Jūsų draugams ir pažįstamiems išskirtinę NEMOKAMĄ (!) pramogą – Tai Chi treniruotes Saulės terasoje.

6

Taigi, Tai Či – kas tai? Tikra naujiena mūsų mieste! Galvojate, su kuo tai valgoma? O gal tai dar viena kininė arbata, valanti kūną ir sielą (smiley)? Ne! Aiškinu ir dalinuosi savo patirtimi (išbandžiau!). Tai Či ‑ tai kinų kovos menas, kurio tikslas – savigynos ugdymas ir sveikatos stiprinimas, o jo praktikavimo esmė  – gyvenimo prasmės, harmonijos su pasauliu ir savimi atradimas. Kuo tai naudinga būtent Jums? Patikėkite manimi, po sunkios darbo dienos pratimai padeda atsipalaiduoti ir nuramina mintis labiau nei vonia su tūkstančiu burbuliukų (smiley).

2

4

Po sunkaus savaitgalio (parduotos studentiškos vasaros…) panorau pati išmėginti treniruotes. Pačiame mankštos įkarštyje, atliekant pratimus, prapliupo lietus, tačiau nuotaika ir entuziazmas niekur nedingo! Tai buvo matyti ne tik mano, bet ir mane supančių žmonių akyse. Gamtos išdaiga neišgąsdino  – Saulės terasos palapinėje visi tilpome!

Neslėpsiu, iš pradžių buvo ir nedrąsu, ir  keista, nes anksčiau tokio tipo treniruočių nebuvau išbandžiusi, tačiau puikių trenerių pagalba  naujų pratimų išmokti  buvo nesunku ir…labai smagusmiley.

3

Svarbiausia, kad norint užsiimti Tai Či, nereikia specialių patalpų, o išmoktus pratimus galima patiems atlikti ir namuose. Tereikia, kad apranga ir avalynė Jūsų  nevaržytų  bei leistų jaustis patogiai. Papildomi kilimėliai ar svareliai nėra būtini. Norint atlikti koordinacijos pratimus, rekomenduojama naudoti lazdą. Tokią mankštą instruktoriai iš Kauno (būtent jie kiekvieną savaitę) pataria žmonėms, kurie turi aukštą ar žemą kraujospūdį, šios treniruotės gerina kraujotaką, taiso laikyseną, stiprina imuninę sistemą bei vysto vidinę energiją. Šios kinų kovos meno pradininkai, pasirodo, buvo mąstytojai, ieškoję būdų, kaip pasiekti ilgaamžiškumą ir pažinti gyvenimo prasmę. Esu dėkinga treneriams Astai bei Valdui Veiberiams už suteiktą galimybę praplėsti akiratį ir smagiai (o dar ir sveikai!) praleisti laikąsmiley.

5

Visus susidomėjusius kviečiu kiekvieną pirmadienį, 18:00 val. į nemokamą Tai Či užsiėmimą Saulės terasoje. Aš ten tikrai būsiu, prisijunkite ir Jūs! Neišdildomi potyriai ir rytietiška egzotika – garantuoti!

Sportiškai – Rūta

P.S. Nepamirškite pasiimti geros nuotaikossmiley.

 

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: