ATOSTOGŲ SEZONAS PRASIDEDA! Laikas krautis lagaminą

Galima oficialiai paskelbti, kad vasaros sezonas jau prasidėjoTermometro stulpelis pakilęs jau pakankamai aukštai, todėl pats metas pagalvoti apie atostogas ir jų palydovą lagaminą.

Per atostogas visos norime nerūpestingai pakedenti garbanas šiltame vėjyje, atsikratyti slegiančių minčių ir kaip reikiant pailsėti. Bet kaip lengvai ir be streso susiruošti ilgai lauktoms atostogoms? Jeigu esate iš tų, kurios nežiūrėdamos krauna į lagaminą viską, kas po ranka visiems „o gal prireiks“ atvejams, o po to atostogų metu panikuodamos bando sudėlioti įdomesnį komplektą, tuomet šis mano įrašas kaip tik Jums smiley

1

                   Kaip supratote, nekalbėsiu apie neracionaliai dideles šampūnų pakuotes ar kelis iš pažiūros vienodus raudonos spalvos lūpdažius, kurių visų tikrai neverta imti kartu su savimi.  Noriu pakalbėti apie drabužius.

2

               Lagamino turinys priklauso nuo to, kurioje šalyje planuojate atostogauti. Poilsiui prie jūros prireiks lengvesnių drabužių, o ilgiems pasivaikščiojimams būtina pasirūpinti ir patogesniais rūbais bei avalyne.

9

                Aš pradedu pakavimo procesą įvertinusi atostogų dienų skaičių, kad kiekvienai dienai turėčiau po skirtingą komplektą. Taupant vietą lagamine pasitelkiu drabužių kapsulės principą, kuomet visi drabužiai ir aksesuarai lagamine yra panašaus stiliaus ir daugiau ar mažiau dera tarpusavyje. Tuomet turėdama vos vieną drabužį, vien tik keičiant akcentus, kaskart sukuriu naują įvaizdį.

3

Prieš pradėdama dėtis konkrečius daiktus, atsiminkite, kad kelnių, sijonų šortų, švarkelių ar megztinių reikia įsidėti mažiau nei palaidinių ar marškinėlių – taip iškart sutaupysite vietos.

Jei žadu atostogauti tikrai šiltame kampelyje, visiems „o jeigu bus šalta“ atvejams prigriebiu neutralesnio stiliaus megztuką ir švarką (gali būti džinsinis ar bomber jacket), kurie derės prie daugelio rūbų komplektų. Neprisikraukite daug megztinių, geriau palikite vietos lengvoms suknelėms (o gal vietoj jų pasirinksite madingą lengvą kombinezoną? wink ) – įsimeskite vieną maksi ilgio, kitą trumpesnę, skirtą išvykoms dienos metu. Vėsesnį vakarą vietoj megztinio pečius apgobkite spalvinga skara (atsipalaiduokite – juk Jūsų atostogos!)

 

4

 

Džinsai, šviesesnio atspalvio vienspalvės (dėl praktiškumo baltas geriau palikite namie) kelnės, sijonas bei keletas šortų bus Jūsų atostogų garderobo pagrindas. Galite įsimesti ir lengvo audinio, laisvas kelnes, kurios ypač patogios, o vietos krepšyje užima ne daugiau nei palaidinė (man jos tiesiog nepakeičiamos kelionėje smiley )

 

5

 

Su lengvomis palaidinėmis ar marškinėliais galite šiek tiek atsipalaiduoti – jie neužima daug vietos, todėl jų galite prigriebti ir daugiau (tik atminkite, kad visur būtinas saikas smiley). Patariu įsidėti ir po kelias palaidines prie kiekvieno apatinės dalies drabužio (kelnių, šortų ar sijono). 

8

 

Atėjo eilė batams. Aš dažniausiai įsidedu mažiausiai tris poras (na, gerai, nemeluosiu – kartais tenka paslapčiom įdėti dar vieną atsarginę porą į vyro lagaminą, nes manasis jau būna pilnas smiley). Būtina turėti patogius batus (pvz. sportinio stiliaus) ilgiems pasivaikščiojimams, pliažui skirtas šlepetes ir, galbūt, aukštakulnius, kurie pravers, jei sugalvosite vakarieniauti prabangiame restorane, nes kiekviena žinome, kad jais apsiavus kojos iškart atrodo šimtą kartų geriau! Įmantrius ir nepatogius batus palikite namie (nereikia savęs kankinti per atostogas smiley ) – vietoj jų įsimeskite spalvingas pilnapades basutes.

 

10

 

Galiausiai, kai rūšiuosite aksesuarus ir rankines, ir vėl šiek tiek pristabdykite save. Pakaks vos vienos šiaudinių motyvų skrybėlės, kelių lengvų skarelių, neutralaus stiliaus diržo, keleto akinių nuo saulės. Beje, eksperimentuokite su skarelėmis į valias – riškite turbanus, kaspinus ar juostas į plaukus – turėsite papildomų stilingų galvos apdangalų.

 

6

 

Neapsikraukite kalnais bižuterijos (kad netektų raudonuoti prie svarstyklių oro uoste smiley) – pasirinkite keletą papuošalų, derančių prie bendro garderobo stiliaus. Galite pamėginti laikinas tatuiruotes (henna art), kurios daromos ir su aukso ar sidabro spalvų dažais, todėl atrodo ne blogiau nei bižuterija. Brangius papuošalus palikite iškilmingesnėms progoms. 

 

7

 

Turėkite vieną talpesnę rankinę, dar vieną mažą, permetamą per petį, kuri pravers einant  pasivaikščioti, ir, galbūt, delninę, kuri iškart bet kurį Jūsų derinį padarys puošnesnį.

Nepamirškite ryškių spalvų! Puoškitės ir atrodykite stilingai ir paplūdimyje! Įsimeskite madingą lengvą kimono, kuris neužims daug vietos, bet papuoš Jus prie jūros, kai būsite vien tik su maudymosi kostiumėliu, arba pravers vėsesniais vakarais.

 

11

 

 Dažnai paskutinėmis minutėmis įsigyti pavieniai nauji daikčiukai irgi įmetami į lagaminą, bet nepersistenkite, ypač jei keliaujate su rankiniu bagažu. Geriausia, kad būsimus derinius apgalvotumėte dar namuose –  sąžiningai padirbėjusi, atostogų metu galėsite mėgautis užtarnautu poilsiu. Taigi, ar jau susiplanavote atostogas? smiley Tuomet pirmyn krautis daiktų, nes nepamirštami kelionių įspūdžiai jau laukia Jūsų! Iki! 

 

Jūsų stiliaus draugė Ilona

 

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: