Atgal į mokyklą stilingai!

Vasara skaičiuoja paskutines kalendorines dienas ir nors galvose dar siaučia nerūpestingos atostogų nuotaikos, metas įsiklausyti, kaip patyliukais atkeliauja ruduo, o kartu su juo ir naujieji mokslo metai. Ruduo, kupinas naujų atradimų ir nuotykių, laukia į mokyklos suolus ir darželius grįžtančių vaikų, tad pasitikime naujuosius mokslo metus stilingai. O kad tėvelių neužkluptų apsipirkimo krizė, šįkart pasiūlysiu keletą stilingų vaikų aprangos idėjų.

10

Vaikai iš prigimties labai smalsūs ir ne visai pažįstamas gyvūnų pasaulis išties labai vilioja. Tad kodėl prisiminimų iš zoologijos sodo neperkėlus į kasdienę aprangą? Juolab, kad gyvūnų raštai bus madingi ir šį rudenį.

1Visas derinys iš Lindex, kuprinė ir batai iš Deichmann

Dar vienas gyvūnų raštų derinys, skirtas ūgtelėjusiems berniukams. Nors chaki spalva iš pirmo žvilgsnio primena kamufliažinį motyvą, neapsigaukite – ši ryški maskuotė tikrai neleis likti nepastebėtiems minioje!

2Derinys Lindex, kepurė Takko Fashion, batai Deichmann 

Vaikams itin svarbu būti aktyviems, nes kaip kitaip suvaldyti tarsi fontanu trykštančią energiją? Tad ryškios spalvos nuteiks pozityviai ir suteiks papildomo impulso mėgstamuose sporto užsiėmimuose.

4Drabužiai Lindex, kuprinė, batai Deichmann, kepurė Takko Fashion

Ryški ir patogi apranga pravers ne tik mėgstamose treniruotėse, bet ir aktyvaus laisvalaikio metu – gražus ruduo kvies efektyviai išnaudoti dviračius, riedučius ir kitas smagias transporto priemones.

6Marškinėliai Takko Fashion, sportinis komplektas Lindex, batai, kuprinė Deichmann

Mažiesiems tyrinėtojams visuomet smagu atrasti pasaulį drauge su mylimais ir linksmais personažais.

3Derinys Lindex, batai Deichmann

Technikos gerbėjai nepraleis pro akis rūbelių su įvairių transporto priemonių aplikacijomis. Geltonos spalvos žybsniai praskaidrins berniukų mėgstamus mėlynus derinius.

5Derinys Lindex, batai Deichmann

Mažosioms princesėms romantiški, gėlėmis ir jaukiais personažais puošti rūbeliai sukurs tikrą rausvos pasakos pasaulį. 7Derinys Lindex, batai Deichmann

Vyresnės mergaitės atkreips dėmesį į stilingas aprangos detales, tokias kaip įdomesni marškinėliai ar blizgi kepuraitė, kurios padės sukurti taip trokštamą savitą stilių. Būkite matomos!

8Derinys Lindex, batai, kuprinė Deichmann

Nors ruduo jau lipa ant kulnų, linkiu sugaudyti įsimintiniausias likusios vasaros akimirkas – tuomet pasiruošimas mokyklai bus smagus, lydimas žaismingų atradimų ir stilingų pirkinių! Iki!

 

Jūsų Stiliaus Draugė

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: