Apie SAULĖS TERASĄ

SAULĖS TERASA – pramogos arčiausiai saulės! SAULĖS TERASA įsikūrusi ant stogo, prekybos centre SAULĖS MIESTAS. Kaip vasarą būti arčiausiai saulės? Gražiomis ir ilgomis vasaros dienomis ant prekybos centro SAULĖS MIESTAS stogo tavęs laukia įsikūrusi SAULĖS TERASA. Tai pirmoji ir vienintelė daugiafunkcė laisvalaikio erdvė Šiauliuose po atviru dangumi – stilingiausia ir madingiausia vieta vasaros pramogoms! SAULĖS TERASA atvira visiems Šiaulių miesto gyventojams ir svečiams. Nuolatinis šurmulys arčiau saulės – erdvė, kurioje laiką galima leisti su draugais ir šeima. SAULĖS TERASOJE įrengtos atskiros erdvės: vaikų, sporto, kino ir renginių, restorano, poilsio. SAULĖS TERASOJE skirtingose erdvėse kiekvienas šiaulietis gali rasti tai, ko jam labiausiai reikia vasaros metu.
SAULĖS TERASA veikia birželio – rugsėjo mėnesiais. 2017 sezonas jau atidarytas, laukiame Jūsų!

VAIKŲ AIKŠTELĖS ERDVĖ

Šeimos, atvykusios į SAULĖS TERASĄ su vaikais, mažuosius gali pradžiuginti žaidimais specialiai įrengtoje erdvėje vaikams. Tai didžiausia nemokama vaikų žaidimų aikštelė Šiauliuose! Vaikai susiras naujų vasaros bičiulių, su kuriais galės išbandyti jėgas kopdami į sienelę, ropodami tinklu, šėlioti leidžiantis čiuožynėmis, pailsėti besisiūbuojant sūpynėse ar statyti didžiausius smėlio bokštus.

Vaikų žaidimo erdvėje rasite elektromobilių ir judančių mechaninių arkliukų nuomą, net du profesionalius batutus bei galingąjį ekskavatorių. Išbandykite juos SAULĖS TERASOJE!

SAULĖS TARASA – ideali vieta pramogauti visai šeimai. Tėvai, palikę mažuosius itin smagioje vaikų erdvėje, patys galės žiūrėti filmą kino zonoje, sužaisti golfo partiją sporto erdvėje, užkąsti terasos restorane ar atsikvėpti poilsio erdvėje.

SPORTO ERDVĖ

Sporto erdvėje – mini golfas. Mini golfo įrangos galite prašyti merginų, dirbančių nuomos punkte šalia vaikų žaidimų aikštelės.

POILSIO ERDVĖ

Bendrauk su šeima ir draugais, atsikvėpk poilsio zonoje ant įrengtų suoliukų, kur mezgasi įdomiausi pokalbiai, karštos, kaip vasara, diskusijos iki pat saulėlydžio.

KINO ERDVĖ

Kino seansai mažiesiems ir suaugusiems po atviru dangumi.

Šiaulių miesto gyventojai vieninteliai Lietuvoje didžiuojasi kino sale, kurioje filmus galima stebėti ne tik vakare, bet ir dieną po atviru dangumi! Tam įrengtas specialus LED ekranas, per kurį visą vasarą nemokamai rodomi populiariausi, pamėgti ir dar nematyti kino filmai. Beveik visi įgarsinti lietuviškai! 

RESTORANAS

Dauguma mūsų vasarą leidžiame itin aktyviai: dirbame, skubame pietauti, tvarkome įvairiausius reikalus, po darbų lekiame į namus ir galiausiai vakare susitinkame lauko restorane pasidžiaugti neįprastai šilta naktimi… „La Crepe“ vasaros restoranas laukia jūsų!

Aplankykite mus ir Facebook’e: www.facebook.com/SaulesTerasa