Apatinio trikotažo tendencijos

Kiekviena mergina ir moteris sutiks, kad dažniausiai yra sekamos viršutinių drabužių tendencijų mados, tačiau retas žino, kad egzistuoja ir apatinio trikotažo tendencijos. Būtent jas šiandien ir pristatysiu.

Glaustinukės

glaustinukes

Į šiandieninės mados viršūnę prieš kurį laiką įžengusios glaustinukės vis dar neapleidžia pozicijų. Kiekviena apatinio trikotažo parduotuvė siūlo moteriai išsirinkti sau individualiai tinkančio tipo glaustinukę. Jos būna įvairios stilistikos – apatinės, išryškinančios formos, su nėriniais, itin aptemptos ir su įvairiomis detalėmis.

Taip pat gausus pasirinkimas minimalistinių glaustinukių, kurias galite dėvėti po viršutiniais drabužiais. Drąsesnės merginos subtilias vienspalves glaustinukes velkasi tiesiog po švarku ar prasegtais marškiniais.

image3

image4

Glaustinukę galite rasti „Saulės mieste“, „Triumph“ parduotuvėje.

Nėriniuotos braletės

braletes

Akivaizdu, kad braletės yra ne tik graži stiliaus detalė, bet ir puikus pasirinkimas krūtinei, nes jos neturi lankelių. Braletės labai gražiai atrodo vilkint permatomas tos pačios spalvos palaidines bei vilkint oversized tipo megztinius su V tipo iškirptėmis.

image2

image1

Apatinį trikotažą su bralete galite rasti „Saulės mieste“, „Triumph“ parduotuvėje.

Chalatas

chalataii

Manau, jog kiekviena mergina turi turėti jaukų chalatą, kuriuo pasipuošus galėtų gurkšnoti kavą sekmadienio rytais. Tad akivaizdu, kad chalatai išliks must-have visais laikais, todėl rinkitės tokį, kokio tik geidžia jūsų širdis. Švelnų, ilgą ir minkštą arba puošnesnį šilkinį – chalatus puikiai galite keisti pagal metų laikus. Spintoje geriausia būtų turėti dviejų tipo chalatus. Juk lengvas chalatas reikalingas net ir kelionėje!

image5

Chalatą galite rasti „Saulės mieste“, „Triumph“ parduotuvėje.

Sportiškas apatinis trikotažas

sportiniiis

Patogi turi būti ne tik apranga, bet ir mūsų apatinis trikotažas, kuris nevaržo ir nekelia diskomforto judesiams su liemenėlėje esančiais metaliniais lankeliais. Taip pat toks sportiškas apatinio trikotažo pasirinkimas gali atstoti ir naktinukus ar pižamą.

Naktinės suknelės ir pižamos

naktinukai

Kiekviena mergina sutiks, jog vilkint šilkines ar satinines sukneles ar pižamas miegame lyg ant debesų. Tai visų amžių must-have, kuris turi būti kiekvienos merginos spintoje.

Brigita

Brigita Vilijošiūtė

Brigita Vilijošiūtė

Gyvenamoji vieta: Šiauliai Hobis: domiuosi kosmetika, mada, taip pat mėgstu knygas Laisvalaikis: rašau savo tinklaraštį, skaitau knygas, mėgstu aplankyti įvairias Lietuvoje esančias vietas bei eksperimentuoti su kosmetika Mėgstamiausi restoranai: Lėja, London Grill, Soya, Talutti Skaniausias patiekalas: sushi Mėgstamiausios parduotuvės: Reserved, Stradivarius, Bershka, Lindex Mėgstamiausias drabužis: oversized megztukai Trys dalykai, kuriems sunku atsispirti: katinams ir.... rausvos spalvos drabužiams Geriausia dovana: kelionė! Geriausias pirkinys: profesionalus veidrodinis fotoaparatas Prietaisas, be kurio neįsivaizduoji savo gyvenimo: telefonas Kas tave įkvepia: žmonės, kurie darydami tai, kas jiems patinka pasiekia aukštumų pvz: Lauren Curtis, Angelica Blick; taip pat labai daug įkvėpimo randu Pinterest, Instagram arba Tumblr puslapiuose

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: