Aktualu žiemą – megztiniai. Kas tinka Jūsų figūrai?

Už lango – žiema, o tai reiškia, kad metas apsiginkluoti storesniais, šiltesniais, minkštesniais ir jaukesniais drabužiais. Kalbu apie megztinius. Nė viena moteris nenori prarasti savo formų, todėl patarsiu, kaip pasirinkti savo figūros tipui tinkamą megztinį, kad išvengtumėte to „apsunkusio“, „plataus“ žieminio įvaizdžiosmiley.

1m

Kriaušės tipo figūra

Žinomos moterys: Beyonce, Kim Kardashian, Jennifer Lopez, Katherine Heigl.

2m

Būdingi  bruožai: klubai bei apatinė kūno dalis vizualiai platesnė nei viršutinė. Krūtinė dažniausiai nedidelė, dailus kaklas, širdelės formos veidas ir smulkūs pečiai.

Rengimosi ypatybės: pabrėžkite liemenį ir rankas, paplatinkite pečius, maskuokite klubus.

– Tinka megztiniai V formos ar pusapvale kaklo iškirpte. Kadangi viršutinė dalis smulki, galite nesibaiminti, jog atrodysite vulgariai.

– Didžiausi šios figūros pagalbininkai yra susagstomi ar susiaučiami megztiniai, kuriuos patartina nešioti atsegtus arba sujuostus dirželiu ties liemeniu.

– Venkite ilgų, klubus aptempiančių megztinių. Taip gal ir uždengsite plačiausią kūno vietą, bet tikrai jos neužmaskuosite! Rinkitės megztinius, kurie baigtųsi ties liemeniu, maždaug ten, kur klubai dar nepradeda platėti.

– Nevenkite siuvinėjimų, mezgimo pynių ir visokių raštų – jie padės subalansuoti figūrą.

3m

Smėlio laikrodžio tipo figūra

Žinomos moterys: Salma Hayek, Christina Hendricks, Scarlett Johansson, Halle Berry, Megan Fox, Kate Winslet, Jessica Biel.

4m

Būdingi  bruožai: pečiai ir šlaunys panašių proporcijų, plonas liemuo.

Rengimosi ypatybės: rinkitės drabužius daugiau ar mažiau atkartojančius natūralius moteriškus kūno linkius, tik ne per daug aptemptus –  galite atrodyti vulgariai.

– Priekyje susiausti ar surišami megztukai paryškina dailią krūtinę, nepaslepia talijos ir grakština moterišką siluetą.

– Tinka aptempti megztiniai.

– Tinka megztiniai puošti įvairiomis detalėmis ir ornamentais.

– Venkite pernelyg apsmukusių ar laisvų megztukų.

5m

Obuolio figūros tipas

Žinomos moterys: Drew Barrymore, Elizabeth Hurley, Eva Longoria, Catherine Zeta-Jones, Angelina Jolie, Jennifer Hudson.

6m

Būdingi  bruožai: liemuo dažnai neišraiškingas, klubai siauresni už pečius, vidutinio dydžio ar didelė krūtinė, paprastai platoki ir nuolaidūs pečiai. Tuo tarpu blauzdos dažnai plonos.

Rengimosi ypatumai: Rengiantis reikėtų pasistengti prailginti liemenį, nevengti pabrėžti rankų, dailių pečių ir lieknų kojų.

– Venkite itin laisvų siluetų megztinių.

– Tinka V formos, kvadrato formos apykaklės bei plačios iškirptės, kurios optiškai kreips žvilgsnį į viršų, grakštins kaklą.

– Venkite masyvių, storų megztinių, taip pat uždarų golfų.

– Trumpučiai megztiniai, kurių apatinis kraštas baigiasi iškart ties kūno viduriu po bamba – ne Jums. Vietoj jų rinkitės pilvą uždengiantį megztuką, kurio kraštus galite pamėginti susikišti į džinsus ar kelnes.

– Megztiniai su sagutėmis ar netgi megzti švarkai (pavyzdžiui, boyfriend blazer tipo), dengiantys sėdmenis ar netgi siekiantys kelius, jums tiks puikiai. Palikite nesusagstytus – torsas atrodys grakštesnis.

7m

Berniukiška figūra

Žinomos moterys: Natalie Portman, Kate Hudson, Keira Knightley, Cameron Diaz, Gwyneth Paltrow, Nicole Kidman.

8m

Būdingi  bruožai: beveik vienoda krūtinės, juosmens ir klubų apimtis, klubai – labiau kampuoti nei apvalūs.

Rengimosi ypatybės: Esate apdovanota manekenės figūra. Jums svarbu suteikti apimties klubams ir viršutinei kūno daliai, pečiams, kad suformuotumėte liemens liniją ir išgautume Jūsų figūrai trūkstamus apvalumus.

– Tai – kone vienintelis figūros tipas, kuriam tiks visi dailūs ir akį traukiantys mados eksperimentai!

– Masyvus, sunkus, nusagstytas ar nuraizgytas siūlais megztinis ant smulkutės moters atrodys tiesiog puikiai.

– Tinka diržu sujuosti megztiniai, kurie padės sukurti talijos įspūdį ir paryškinti moteriškumą.

– Kaip ir smėlio laikrodžio figūrai, taip ir berniukiškai moteriai tiks susiaučiami megztukai, sukuriantys linijų bei apvalumų iliuziją. Be to, jie puikiai šildo!

– Aptempti golfai – dar viena privilegija, kuri labiausiai tinka šio tipo figūrai.

9m

Kai jau žinote, kas labiausiai tinka Jūsų figūrai, belieka apsispręsti, koks minkštutis megztukas šildys Jus šią žiemą. Juolab, kad dabar puiki proga atsinaujinti, nes išpardavimai Saulės mieste tęsiasi! Linkiu sėkmės savojo stiliaus paieškosesmiley. Iki!

 

Jūsų stiliaus draugė Ilona

 

 

 

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: