Aksesuarai – svarbi aprangos dalis

BeFunky-collage (8)

Kiekvieną dieną planuodamos savo aprangą turime įvairių iššūkių. Mums reikia ne tik suderinti drabužius ir jų spalvas, bet ir parinkti tinkamus aksesaurus, kurie tiktų prie bendro derinio vaizdo. O ar kada pagalvojate, jog ryškus ar įdomus aksesuaras gali jūsų įvaizdį labai pagyvinti ir visiškai pakeisti? Būtent apie tai šiandien jums ir papasakosiu, kaip aksesuarų pagalba paprastą drabužių derinį paversti įdomiu.

BeFunky-collage (6)

Nebijokite raštuotų ar ryškių skarelių – įdomi pasirinkta skarelė gali jūsų įvaizdį pasukti visai kitu kampu! Ją galima rišti ant kaklo derinant prie drabužiuose jau esančių spalvų (mano nuotraukoje matoma balta skarelė su juodais taškeliais yra priderinta prie juodai/balto derinio). Skarelę galima užrišti ant rankinės ir naudoti kaip spalvingą aprangos akcentą. Na, o atostogų metu, skarelę galite įsirišti į plaukus – taip savo įvaizdį iškart paversite gyvesniu.

7B1008EB-F32C-4681-B3EC-EB272373AAA0

FAA430A7-27BD-4BBB-8537-E36D9D553EF0

Rankinė – „Daniele Donati“

 Skarelė ir švarkas – „Lindex“

Ryškesnių spalvų rankinės ar kepurės – prie neutralių spalvų aprangos derinkite jums patinkančios ryškesnės spalvos rankinę, kepurę ar abu šiuos aksesuarus ir jūsų derinys atrodys gyvas ir įdomus. Be to, geltona spalva yra viena iš madingiausių spalvų šį sezoną, todėl ją prisijaukinti verta kiekvienai iš mūsų.

4682BD72-95B9-4A20-A0D0-134CBBFFF9D5

6CADD034-277F-4C96-9C4E-67424AE2EDF4

Kepurė, rankinė ir megztinis – „Lindex“

BeFunky-collage (7)

Skrybėlės – be galo elegantiškas ir niekada iš mados neišeinantis aksesuaras, kurį, deja, daugelis moterų pamiršta.  Tačiau net jei ir esate kuklesnio stiliaus mylėtoja, galite rinktis tamsios spalvos skrybėles rudens sezonui. O jei norite išsiskirti iš minios, rinkitės bordo, smėlio ar šviesiai pilkos spalvos skrybėlę, kuri jūsų derinį pavers daug įdomesniu.

D587F229-6850-449B-A81A-FFAE806D62BC

Skrybelė ir megztinis – „Monton“

Rankinė – „Lindex“

47975837-44AA-40A5-AE3D-ACDBED312E31

Tikiuosi, jog mano straipsnis jus paskatins eksperementuoti su savo stiliumi ir nebijoti į savo derinius įtraukti įdomesnių aksesuarų! Visas nuotraukose matomas prekes galite rasti prekybos centro „Saulės Miestas“ parduotuvėse.

Kamilė

Kamilė Dambrauskaitė

Kamilė Dambrauskaitė

KAMILĖ: Gyvenamoji vieta: Šiauliai Hobis: Domėjimasis mada, kelionės, sportas ir knygos Laisvalaikis: asmeninio tinklaraščio rašymas, sportas, buvimas su draugais, knygų skaitymas Mėgstamiausi restoranai: jei Šiauliuose, tai Don Vino ir Sakura Skaniausias patiekalas: Hmmm... tikriausiai kažkuo ypatingos ar gurmaniškos salotos Mėgstamiausios parduotuvės: Zara, Mango, asos.com, nedideli senamiesčių butikai pilni lietuviškos kūrybos Mėgstamiausias drabužis: patogios odinės kelnės! Trys dalykai, kuriems sunku atsispirti: skanus maistas, išsvajotas pirkinys arba įdomi knyga Geriausia dovana: kelionė! Geriausias pirkinys: prabangūs ir kokybiški batai arba rankinė Prietaisas, be kurio neįsivaizduoji savo gyvenimo: telefonas Kas tave įkvepia: stiprios ir įdomios asmenybės, mados tinklaraščiai, Instagram bei Pinterest platformos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: