2011-01-07

Akcijos „Nereikia diržo!“ iniciatyva sukurti darbai eksponuojami Šiauliuose

2011 m. sausio 7 d., penktadienį, Šiaulių prekybos centre SAULĖS  MIESTAS, Tilžės g. 109, atidaryta paroda „Nereikia diržo!“.

Parodoje šiauliečiams ir miesto svečiams bus pristatomi visuomenės pažangos akcijos „Nereikia diržo!“ iniciatyva sukurti darbai. Paroda unikali ir ypatinga tuo, jog pagrindinė eksponuojamų kūrinių medžiaga – diržai. Juos akcijai dovanojo Lietuvos žmonės, tokiu simboliniu veiksmu pritardami raginimui atsisakyti diržo, kaip bausmės priemonės.

Akcija siekiama skatinti kūrybiškos, pažangesnės, iniciatyvios ir laimingesnės visuomenės augimą.

Pasak SAULĖS MIESTO generalinės direktorės Dinos Bunces, kiekviena socialinė iniciatyva yra sveikintina ir remtina. „Džiugu, kad ir mes galime prisidėti prie šios pažangos akcijos. Šiandieninis parodų lankytojas nori ne tik pamatyti, sužinoti, bet ir pajusti pridėtinę vertę. Pažangos akcija „Nereikia diržo!“ įtraukė daugybę visuomenės atstovų, kurių aktyvumas rodo besikeičiantį visuomenės požiūrį ir norą patiems prisidėti prie pažangesnės, kūrybiškesnės jaunosios kartos ugdymo“, – pažymėjo Dina Bunce.

Akcijai padovanota 3500 diržų. Lietuvoje aktyviai dalyvavo mokyklos, savivaldybės, dešimtys verslo įmonių ir kitų organizacijų.

Paroda veiks: 2011 01 07 – 2011 02 28.

* * *

Apie akcijos organizatorius
Pažangos akciją organizavo „Omnitel“ ir visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ iniciatyva „Augink atsakingai“. „Nereikia diržo!“ globėjas – LR Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius. Akciją padėjo įgyvendinti dvi didžiausios Lietuvos jaunimo bendruomenės Lietuvos skautija ir Lietuvos moksleivių parlamentas.

Apie SAULĖS MIESTĄ
Prekybos centras SAULĖS MIESTAS duris atvėrė 2007 m. kovo 14 d. 2009 m. SAULĖS MIESTAS pasiekė 107 mln. litų apyvartą.Centras priklauso didžiausiai Baltijos šalių nekilnojamo turto plėtros bendrovei „E.L.L. Real Estate“ (www.ell-realestate.com/lit).

SAULĖS MIESTAS aktyviai dalyvauja Šiaulių gyvenime. Centras jau yra parėmęs ir inicijavęs daugiau nei 39 įvairius socialinius-kultūrinius renginius. Ateityje SAULĖS MIESTAS planuoja ir toliau prisidėti prie Šiaulių regiono gyvenimo bei pasiūlyti šiauliečiams naujų iniciatyvų.
Daugiau informacijos- www.saulesmiestas.lt

Kontaktams
Rita Karpuvienė, 8 5 249 9086,  r.karpuviene@publicum.lt
Agnė Počepovič, 868239937, agne@koko.lt