Achtung coliukės! Kas vizualiai prailgina kojas?

Jei manai, kad ūgis pakiša koją kai nori atrodyti stilinga, šį kartą pabandysiu įrodyti, kad net ir būdama coliukė visuomet gali atrodyti puikiai! Papasakosiu pagrindines taisykles, kuriomis besiremdama, vizualiai prailginsi savo kojas ir atrodysi aukštesnė.

cover

  1. Paryškink juosmenį.

Jei dėvi kelnes, džinsus ar sijoną – rinkis paaukštinto juosmens modelius. Aukštesnis juosmuo išryškins liekniausią kūno dalį ir suteiks ūgio. Jei renkiesi suknelę, per liemenį apjuosk diržą – siluetas kaip mat įgaus dailesnes proporcijas.

1

  1. Vienspalviškumas.

Monochrominė eilutė ilgina siluetą, lieknina vizualiai ir atrodo tikrai įspūdingai. Jei visa eilutė tos pačios spalvos tau nepatinka, kojoms pabrėžti pakaks ir apatinės dalies. Pavyzdžiui, juodos kelnės ir juodi batai tikrai ištemps kojas. Šiuo atveju svarbu, kad nepaliktum tarpo tarp batų ir kelnių, bei, kad kelnes pasirinktum paaukštintu juosmeniu. O jei tavo nuotaika reikalauja sijono ar suknelės, juosk liemenį diržu, dėkis juodas pėdkelnes ir juodus batus, super paprasta ir atrodo puikiai! Be abejo, juodą gali keisti į bet kokią kitą spalvą.

2

Derinys viduryje: beretė ir rankinė Mados taškas, Suknelė Jeans fifty five, ilgaauliai Danija

  1. Avalynė.

Ilgaauliai aukštakulniai – ypatingai jeigu prie jų derinate tos pačios spalvos drabužius. Smailianosiai bateliai – puikus pasirinkimas prie džinsų, kurių ilgis siekia kauliuką. O maksimaliam kojų prailginimui prie smailianosių batelių derink mini sijoną, tik tuo atveju venk didelės iškirptės, kad derinys netaptų vulgariu.

3

Derinys dešinėje: skarelė Lindex, suknelė Fame, aukštakulniai Danija

  1. Maxi ilgis.

Jei tai kelnės – ir vėl rinkis modelį paaukštintu juosmeniu, plačias ir siekiančias žemę. Jei tai suknelė – rinkis ilgą iki žemės ir su skeltuku. Maxi ilgio derinyje rekomenduoju V formos iškirptę, ji dar labiau prailgins siluetą.

4

Derinys viduryje: megztukas Lindex, diržas ir švarkelis Jeans fifty five, kelnės Mados taškas, aukštakulniai Deichmann

Tikiuosi, kad šie, visai paprasti patarimai pravers ir lengvai juos panaudosi kasdien! Madinga yra tai – kas tinka tau!

Greta

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: