Mano šios savaitės rūbų derinukai. Trečiadienis.

Trečiadienis. Galima vėl šiek tiek atleisti vadžias. Dalykiniai pietūs pasisekė ir šiandien laukia visiškai rami diena. Norisi spinduliuoti gerą nuotaiką. Idėja – tam pasitelkti šviesių ir ryškių spalvų drabužius, puoštus grafiniais raštais, kurie šiemet karaliauja ant podiumų Chanel, Miu Miu, Andrew GN, Octavio Pizarro, Sonia Delaunay, Prada, Viviene Westwood ir kt. kolekcijose.

Kaip išsireiškė Patrickas Cabassetas: „Patogiai įsitaisiusi muziejuose, šį sezoną mada leidžia sau tapti be galo meniška. Naują reiškinį lydi nuostabios ir netikėtos grafinės idėjos. Neapsakomas grožis akims…“ . Taigi, idėja – patvirtinta.

Kyla klausimas, ar pavyks šią idėją įgyvendinti? Kur pradėti ieškoti to, ko man reikia? Pirma mintis, prisiminus parduotuvių asortimentą – „New Yorker.“ Nors ir ne taip lengvai, kaip maniau, bet radau būtent tai, ko ieškojau. Balti marškinėliai (lyg baltas popieriaus lapas), ant kurių puikuojasi grafiškas, ryškus ir žaismingas dramblio atvaizdas – lyg grafikos atspaudas. Kompanijos šiems marškinėliams ilgai ieškoti netenka. Popieriaus lapo idėją pratęsia ir palaiko baltos kelnės, o ryškiai rožinis, laisvas ir sportiškas švarkelis paryškina derinio akcentą – dramblio atvaizdą, kuriame taip pat yra rožinės spalvos. Ir žinoma, aprangai papildyti – tokių pat spalvų sportiniai bateliai.

Derinys – vykęs. Šauniausia tai, jog jis puikiai tinka tiek į darbą, kai norisi atrodyti žaismingai, tiek į patrepsėjimą klube su draugais ar pasibuvimą gamtoje. Kadangi „New Yorker“  visuomet gausu nuolaidų, visas komplektas kainuoja tikrai nebrangiai, taigi jo tikrai nereikės per daug tausoti laikant spintoje.

Planas – pakartoti grafikos meno išvyką „į žmones“ ir savaitgalį!

13 14 15 16 

Marškinėliai – 34,90 Lt.

Švarkelis – 24,90 Lt.

Kelnės – 69 Lt

Sportiniai bateliai – 29,90 Lt.

 

Smalsu, kaip mano derinukas atrodys ketvirtadienį? Užsukite ryt į blogą ir pamatysite!

 

Kristina

footer-drabuziai

 

Kristina

Kristina

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: