2008-10-02

301-oji metų naktis Šiauliuose bus ypatinga

Nuo praėjusio savaitgalio kiekvienas, įsigijęs SAULĖS MIESTE prekių už 301 litą, turės galimybę š. m. spalio 24 dieną dalyvauti naktinėje mados ir laisvalaikio centro organizuojamoje programoje „301-oji naktis“ ir pasinaudoti itin didelėmis ir išskirtinėmis nuolaidomis.

Pasak SAULĖS MIESTO direktoriaus Eligijaus Baristos, ši akcija yra išskirtinė, o ja siekiama padovanoti lojaliems klientams ypatingą, malonių staigmenų kupiną vakarą. „Norime parodyti, kad prekybininkų akcijos vis dar gali būti originalios. Tuo pačiu savo klientams padėkosime už jų pasitikėjimą mumis. Spalio 24-osios arba 301-oji metų naktis bus ne tik pramogų ir siurprizų kupina šventė, bet ir galimybė artimiau susipažinti mums ir mūsų klientams“, – sako Eligijus Barista.

SAULĖS MIESTAS aktyviai dalyvauja Šiaulių gyvenime. Centras jau yra parėmęs daugiau nei 17 įvairių socialinių-kultūrinių renginių. Sėkmingai vyksta ilgalaikė paramos akcija „Mūsų visų vaikai“- pinigai renkami jau tretiems Šiaulių regiono vaikų globos namams „Vaivorykštė“, priešrinkiminiu laikotarpiu Šiaulių kandidatai bendrauja su rinkėjais, o rugsėjo 19 d. nuo SAULĖS MIESTO stogo pirmą kartą Lietuvoje pakilo karšto oro balionas. Ateityje SAULĖS MIESTAS planuoja ir toliau prisidėti prie Šiaulių regiono gyvenimo bei pasiūlyti šiauliečiams naujų iniciatyvų.

* * *

Apie SAULĖS MIESTĄ
Mados ir laisvalaikio centras SAULĖS MIESTAS duris atvėrė 2007m. kovo 14d. 2007m. SAULĖS MIESTAS pasiekė 140mln. litų apyvartą. Centras priklauso didžiausiai Baltijos šalių nekilnojamo turto plėtros bendrovei „E.L.L. Real Estate“ (http://www.ell-realestate.com/lit. SAULĖS MIESTE dirba daugiau nei 800 darbuotojų.
Daugiau informacijos- http://www.saulesmiestas.lt/