3 SKIRTINGI BŪDAI KAIP DĖVĖTI MEGZTINIUS

Jaukus ir šiltas megztinis, nesvarbu kokio jis būtų modelio ar ilgio, yra vienas pagrindinių šaltojo sezono drabužių. Jį ypač lengva derinti, tad jis ne tik sušildys žvarbiausiais žiemos vakarais, bet ir tiks prie viso jūsų turimo garderobo. Šį sezoną pravartu turėti oversize modelio ir prigludusį megztinį aukštu kaklu, kuris tiks ir prie biuro aprangos.

Tad, jei trūksta idėjų, kaip derinti vieną svarbiausių sezono drabužių, štai keletas patarimų.

virselis (2) 

MEGZTINIS SU ILGU SIJONU AR SUKNELE

Vienas stilingiausių sezono derinių – midi ilgio sijonas, platus oversize megztinis ir ilgi arba grubaus stiliaus batai. Prie šio įvaizdžio priderinkite mažas detales – nedidelę dėžutės formos rankinę ir minimalistinius aksesuarus. Taip pat nepamirškite, kad megztinį galima užsivilkti ir po suknele, o liemenį pabrėžti diržu.

baltasBatai FamClub, suknelė ir megztinis Lindex, rankinė Danielle Donatti
sijonai

 

MEGZTINIS SU DŽINSAIS

Pats paprasčiausias ir daug pastangų nereikalaujantis derinys, tačiau net ir tokį derinį galima akimirksniu pagyvinti spalvomis ir aksesuarais. Prie džinsų galite priderinti ilgaaulius, o ant megztinio užsivilkti griežto kirpimo švarką, taip pat derinį visuomet pagyvina ir galvos aksesuarai, pavyzdžiui skrybėlė.

iPiccy-collage Batai FamClub, megztinis Lindex, striukė Fame

dzinsai ILGAS MEGZTINIS

Megztinis gali būti dėvimas ne tik prie kelnių ar sijonų, bet ir savo ilgiu atstoti suknelę. Tokį megztinį-suknelę sujuoskite šį sezoną ypač madingu plačiu diržu ir priderinkite ilgus odinius batus ir jūs – lyg ką tik nulipusi nuo podiumo.

rudasBatai FamClub, megztinis New Yorker, akiniai Fame, rankinė Danielle Donatti

ilgi

Stilingų pasirinkimų,

Greta

Greta Kukštaitė

Greta Kukštaitė

Esu Šiaulietė, tačiau gyvenu Vilniuje. Mano hobis ir didžiausia terapija yra kūryba, rašymas, knygų skaitymas ir naujų kūrybinių idėjų paieškos. Mano laisvalaikiai dažnai būna susiję su mano veikla – mėgstu vartyti mados žurnalus, nemažai laiko praleisti Pinterest, vaikščioti po parduotuves. Mada yra tai, kuo aš gyvenu ir kvėpuoju, todėl ir laisvalaikio be jos neįsivaizduoju kadangi tai man yra gyvenimo būdas. Tačiau taip pat mėgstu aktyvų laisvalaikį. Vasaros neįsivaizduoju be dviračių ir riedučių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: