2019 metų maudymosi kostiumėlių tendencijos

Maudymosi kostiumėlis neretai yra laikomas pagrindiniu vasaros stiliaus akcentu, todėl jo paieškoms vertėtų skirti dėmesio. Šį sezoną madingi bus vientisi, ryškių spalvų bei gėlių ir gyvūnų raštais marginti bikiniai. Verta prisiminti ir retro stiliaus kostiumėlius, kurie šiemet ir vėl ant bangos – atkreipkite dėmesį į taškelius, raukinukus ir aukštesnio liemens kelnaites.

Naujausia tendencija – nustebinti ryškiomis spalvomis ir dekoru, tad pernelyg atviri ir seksualumu rėkiantys maudymosi kostiumėliai taps nebe tokie aktualūs. Siūlau žaisti mada ir sutelkti dėmesį į detales, rinktis neįprastas spalvas ir kirpimus, todėl šiais metais savo svajonių bikinį atras kiekviena – ne tik pagal skonį ir asmenybę, bet ir pagal figūros tipą.

Taigi į kokius maudymosi kostiumėlius verta atkreipti dėmesį?

 Neabejotinai, į vienos dalies bikiniai! Dažnai moterys, ypač jaunos merginos, skeptiškai žiūri į vientiso modelio maudymosi kostiumėlius, galvodamos, jog tai nuobodu ir neseksualu, tačiau metas mesti šias mintis iš galvos! Šis modelis niekada neišeis iš mados ir kiekvienais metais yra papildomas įvairiomis naujomis detalėmis ir madingomis spalvomis, taip pat jis idealiai tinka visiems figūros tipams, tiek norint išryškinti ilgas kojas, tiek paslėpti netobulumus. Šią vasarą madingi bus dviejų skirtingų tipų vientiso modelio bikiniai – arba minimalistiniai, arba dekoruoti raštais ir detalėmis.

iPiccy-collage

 Vienas iš madingiausių raštų – laivo kapitonus primenantys dryžiai.

dryziaiTakko Fashion

IMG_0457

Lindex

 Verta atkreipti dėmesį į visus laukinius gamtos motyvus – bus madingi patys įvairiausi gamtos raštai, nuo gyvūnų iki palmių ar kriauklių. Nesvarbu, ar tai vientisas ar atskirų dalių maudymosi kostiumėlis, tačiau būtent gamtos motyvai yra karščiausia sezono tendencija, tad vasara ir gamta bus ne tik jūsų galvoje, bet ir ant kūnų.

IMG_0464Atlantic

IMG_0472

Lindex

IMG_0453 

New Yorker

 Pamirškite juodą, nes šį sezoną karaliauja ne tik įvairūs raštai, bet ir ryškios spalvos. Šių metų maudymosi kostiumėlių tendencijas užvaldė geltonos, oranžinės ir rožinės spalvų tonai. Spalvingas bikinis ne tik atkreips aplinkinių dėmesį, bet ir nuteiks optimistiškai. Rinkitės ryškių spalvų maudymosi kostiumėlį su įdomiais, spalvingais gėlių raštais arba taip pat šią vasarą madingus sportinio stiliaus kostiumėlius.

 spalvosLindex

IMG_0466 Atlantic

 Vienas iš taip pat populiarių modelių šį sezoną – aukštas liemuo. Aukštesnio liemens kelnaitės, primenančios retro laikus, yra idealus variantas toms, kurios negali pasigirti plokščiu pilvuku. Šis bikinis paslėps menkus trūkumus ir išryškins privalumus. Taip pat šio modelio maudymosi kostiumėlis puikiai tinka aukštesnį liemenį turinčiai moteriai – vizualiai sukurs proporcingą siluetą bei išilgins kojas.

IMG_0463 Atlantic

 Ir kaip gi be tokių romantiškų detalių kaip raukiniai, nėriniai ar išsiuvinėjimai. Toks maudymosi kostiumėlis ne tik gali būti išskirtinio dizaino, bet ir akimirksniu ištaisys ir vizualiai suteiks apimties toms figūros vietoms, kurioms trūkta tūrio. Jei turite nedidelę krūtinę, rinkitės viršutinę kostiumėlio dalį su raukiniais, kurie optiškai ją padidins.

IMG_0471 Lindex

 Tapkite romantiška paplūdimio viliokle ir puoškite paplūdimį savo stilingais pasirinkimais!

 

Vasariški linkėjimai,

 

Greta

Greta Kukštaitė

Greta Kukštaitė

Esu Šiaulietė, tačiau gyvenu Vilniuje. Mano hobis ir didžiausia terapija yra kūryba, rašymas, knygų skaitymas ir naujų kūrybinių idėjų paieškos. Mano laisvalaikiai dažnai būna susiję su mano veikla – mėgstu vartyti mados žurnalus, nemažai laiko praleisti Pinterest, vaikščioti po parduotuves. Mada yra tai, kuo aš gyvenu ir kvėpuoju, todėl ir laisvalaikio be jos neįsivaizduoju kadangi tai man yra gyvenimo būdas. Tačiau taip pat mėgstu aktyvų laisvalaikį. Vasaros neįsivaizduoju be dviračių ir riedučių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: