2016 metų pavasario / vasaros tendencijos

Pavasarį pats laikas atnaujinti savo garderobą. Jau praeitame įraše minėjau, kad tam tikrai nereikia daug išleisti. Užtenka įsigyti vieną kitą naujieną, akylai pasidairyti po savo spintą bei tarp išpardavimo prekių – ir jūs jau pasiruošusi šiltajam sezonuismiley. Tereikia žinoti tendencijas.

Žydėjimas. Jau kelis sezonus žiedais apsipylusius modelius matome ant garsiausių mados namų podiumų. Ne išimti ir šis sezonas – kuo daugiau žiedų, tuo geriausmiley.

ten1

ten1,1

Palaidinė – House, 9,99 Eur; suknelė – House, 24,99 Eur.

Džinsas. Taip pat iš mados neišeinanti medžiaga. Skiriasi tik jo storis, spalvos, modeliai, bet pats džinsas niekada nesitraukia iš topų viršūnės. Nieko nuostabaus – jis simbolizuoja patvarumą, patogumą, laisvę ir stilių. Šį sezoną dėmesį reikėtų atkreipti į platėjančius, bootcut ar kliošinius džinsus, pageidautina – vientisos spalvos, nebalintus. Su tokiais atrodysite nepriekaištingai. Taip pat pasidairykite į palaidines, marškinius ir, be abejo, džinsines sukneles. Jos tikrai nepamainomas rūbas!

ten2

ten2,2

Palaidinė – House, 21,99 Eur; suknelė – Reserved, 39,99 Eur.

Raštai. Kuo įvairesni, spalvingesni, tuo jūsų stilius bus išskirtinesnis. Jau rašiau, kad eklektika – šio sezono topas, tereikia ją suvaldyti. Jei iš pradžių nedrąsu – derinkite vienspalvius ir raštuotus rūbus, o kartais pamėginkite suderinti kelis skirtingų raštų drabužius. Pamatysite, tai tikrai pasiteisinssmiley.

ten3

Dvi dalys. Moteriškas kostiumas, vyriškas kostiumas, o gal visai ne kostiumas? Viskas galima ir viskas tinka. Tai puikus pasirinkimas kasdienai, sukuriant tai dalykišką, tvarkingą, tai sportiškesnį stilių.

ten3,3

Megztukas – NewYorker, 4,95 Eur; palaidinė – Reserved, 17,99 Eur; kelnės – NewYorker, 9,95 Eur; švarkelis – Reserved, 34,99 Eur; sijonas – Reserved, 17,99 Eur; delninė – Reserved, 29,99 Eur.

Mėlyna, balta, raudona. Būtent šis Prancūzijos vėliavos spalvų derinys užkariavo šių metų pavasario/vasaros kolekcijas. Ne veltui, juk Prancūzija siejama su mada, stiliumi, elegancija. Tikrai neprašausite suderinusi šių spalvų drabužiussmiley.

ten5

ten5,5 (2)

Palaidinė – Reserved, 12,99 Eur; margas sijonas – Reserved, 12,99 Eur; švarkelis – Reserved, 34,99 Eur; raudonas sijonas – Reserved, 17,99 Eur.

Permatomi audiniai ir nėriniai. Nežinau kaip jums, bet man pavasaris ir vasara tikrai siejasi su romantika ir moteriškumu. O kas gali būti romantiškiau už nėrinius, raukinius ir subtiliai perregimus audinius?! Tai moteriška ir žavu, tad išdrįskite šias grožybes įsileisti į savo spintą!

ten6,6 (2)

Marškinukai – NewYorker, 9,95 Eur; sijonas – NewYorker, 9,95 Eur; švarkelis – NewYorker, 39,95 Eur.

Metalo spindesys ir veidrodiniai atspindžiai. Ne naujiena ant podiumų – ši tendencija garsiausių dizainerių kolekcijose karaliaus jau trečius metus. Beje, šis mados klyksmas užkariauja ir avalynę – kuo labiau spindintys batai, tuo jūsų stilius bus išskirtinesnis (lyg tiesiai nuo podiumosmiley).

ten7

ten7,7 (2)

Sidabrinė palaidinė – Reserved,  14,99 Eur; liemenė – NewYorker, 14,95 Eur; auksinė palaidine – House, 12,99 Eur.

Dryžiai. Vertikalūs, horizontalūs, smulkūs ir stambūs, derinami tarpusavyje, su kitokiais raštais ar su vienspalviais audiniais. Čia taisyklės gan laisvos ir nevaržančios. Svarbiausia, kad rūbas jums tiktų ir patiktų!

 

ten8

ten8,8

Tunika – Reserved, 19,99 Eur; skrybėlė – Reserved, 14,99 Eur; rankinė – Reserved, 24,99 Eur.

Štai ryškiausios mados kryptys, kurios man labiausiai krito į akį ir širdį, žvelgiant į 2016 metų pavasario/vasaros kolekcijas. Žinoma, ant podiumų – ne tik tai. Mados analitikai išskiria ir daugiau tendencijų, bet, mano manymu, šios – labiausiai pritaikomos kasdienai. Juk aš visus rūbus savo derinukams radau Saulės miestesmiley!

Sėkmės kuriant savo pavasario/vasaros stilių!

Su meile,

Kristina

 

 

Kristina

Kristina

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

2 Atsakymai

  1. Ona Alseike sako:

    Šaunuolė Kristina, gražiai , išsamiai surašei !!!!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: